Korzenie Zła - problem z zadaniem...
Tu nie bardzo pamiętam. A gdzie już znalazłeś?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Pamiętam tylko 2 miejsca 1 była w skrzyni chyba w obozie przybyszów a jedna przy kamiennym kręgu ;/
Odpowiedz
Nie jestem pewien, ale w świątyni jest chyba i na farmie w jakiś kufrze.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Chyba na farmie też wyzbierałem to zostaje świątynia ale będzie ciągle jednej brakować
Odpowiedz
Niestety nie pamiętam, ale możliwe, że w świątyni będą dwie tabliczki. Chyba, że jeszcze jedna jest w tym małym budynku, który otwiera się kopiąc w kominku, koło bandziorów.
Odpowiedz
Gdzie mogę znaleźć tego całego licza-nekromantę? Oraz jak ruszyć zadanie Niebezpieczna okolica pozostało mi 3 bandytów do ubicia
Odpowiedz
Licz jest w Bibliotece Starca.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Mam pytanie odnośnie tego Sawneya po rozmowie z kowalem myśliwych mamy 2 wybory albo się go pozbyć raz na zawsze albo oddać mu młot kowalski, oba te sytuacje sprawdziłem ale co dla was byłoby lepsze pomóc mu czy kill??
Odpowiedz
ciekawe czy gracze w ogóle mieli to zadanie Troll
warianty różnią się tylko exp, ale myślę, że warto zobaczyć obydwa - tym bardziej, że to kwestia wczytania save sprzed minuty
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Powoli tracę niestety ochotę na próby zgadywania zagadki Jarkendarczyka... Nie mam już pomysłów innych niż totalne strzelanie i prosiłbym o wskazówkę gdzie źle myślę, najlepiej na PW. Posta można usunąć jeśli uważacie, że nie powinien się znajdować na forum.

Pierwsze pytanie to najprostsze z całej piątki, odpowiedź jest jednoznaczna. 156-212, wystarczy sprawdzić na wikipedii

Drugie ma max 3 sensowne odpowiedzi. Albo wypiłem i nie ma = kanion, albo rzeka, jeśli wypiłem i jest, ewentualnie to trzecie z wodą.

Pytanie o światła dla mnie ma 2 sensowne odpowiedzi - przed bramą, gdzie musimy użyć zaklęcia od Quarhodrona jest ich 7, zaś w korytarzu tuż przed salą z Krukiem (gdzie jest 6 kamiennych strażników) 4

Jak rozumiem czwarte dotyczy sali z Krukiem, jest ich tam 6. Próbowałem też 1 jako pierwsza sala za bramą i 3 w dużej sali z 1 przejściem.

W piątym też wydaje mi się, że jedyna sensowna odpowiedź to Zbezczeszczony.

Gdzie popełniłem błąd?
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Na to pytanie tradycyjnie nie udzielamy odpowiedzi. Troll
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ehhh, miałem nadzieję, ze jednak po takim czasie uda się coś ugrać w tej kwestii Język Swoją drogą dziwna zagadka, w której udało mi się odszyfrować wszystkie 3 informacje, a dalej nie potrafię znaleźć poprawnej odpowiedzi, bo nie wiem JAK autor interpretował to CO jest w każdej jej części.

Dobra. Teraz, gdy odgadłem zagadkę poprzez metodę prób i błędów, stwierdzam, że miała ona sens i co zabawne to drugie pytanie było najmniej logiczne, a pozostałe... trzeba umieć liczyć przede wszystkim i otworzyć umysł na troszkę mniej konwencjonalne rozwiązania.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Bardzo ładnie OK :> 
Myślenie , zwłaszcza samodzielne, nie boli.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Szybkie pytanie. Czy pełniejsze zakończenie zależne jest o zadania z dziennika? Czy od specakcji, bo zastanawiam się np czy do czegoś potrzebny mi będzie fragment duszy Sawney'a.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
(24.05.2020, 20:11:59)SparrowJacek napisał(a): bo zastanawiam się np czy do czegoś potrzebny mi będzie fragment duszy Sawney'a.
To spec-akcja z Rumborem? Nie ma wpływu na zakończenie.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości