Korzenie Zła - problem z zadaniem...
Będzie ciężko, czy to kluczowe zadanie?
Odpowiedz
Nie chce mi się już tego sprawdzać, ale o ile pamiętam nie jest to zadanie kluczowe dla rozgrywki.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Utknęłem na ostatnim zadaniu, może jakaś podpowiedź, gdzie jest miejsce nad wodą, gdzie nie było niczego?
Odpowiedz
Może popływaj w tym dużym jeziorze?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Dzięki, juz pływałem , ale lubię pływać to zrobię jeszcze 1 kólko
Odpowiedz
I spozieraj na jego brzeg...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Dzięki, znalazłem, pozdrawiam

O nędzna cnoto...,to już jest koniec, dziękuję z podpowiedzi.
Odpowiedz
Witam szanownych graczy. Mam pytanie gdzie i u kogo naucze się otwierania zamków?
Odpowiedz
Uczy tego tylko Miriam.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(14.03.2021, 20:26:20)celicadriver napisał(a):
(14.03.2021, 13:06:31)Memorius napisał(a): Uczy tego tylko Miriam.

Dziękować.  Czas na wizytę u niej z flaszką ginu☺
Odpowiedz
Mam problem z tymi zadaniami, nie wiem za bardzo jak ruszyć dalej.
[Obrazek: XLi2qa7.png]
W zadaniu "Uzurpator" ostatni wpis jest żeby więcej nie wyprowadzać ludzi z obozu.
W "Zaginiony kupiec" Clyde wyszedł już z obozu ale nim go zabiję muszę porozmawiać z Aguirre.
W zadaniu "Bankierzy i bankruci" podobnie muszę wyjaśnić sprawę z Aguirre, tylko że mam u niego ciągle tan sam dialog.
- Mamy coś do omówienia
- Nie sądzę

W zadaniu "Świątynia" przekazałem starcowi artefakty potrzebne do stworzenia klucza a w zadaniu, "Znaki czasu" oddałem Saturasowi wszystkie tabliczki.
Ale te 2 zadania pewnie będę mógł ruszyć dopiero później?
Odpowiedz
(11.04.2021, 11:41:48)grkopiec napisał(a): W "Zaginiony kupiec" Clyde wyszedł już z obozu ale nim go zabiję muszę porozmawiać z Aguirre.
Z Aguirre pogadasz, jak założysz pancerz od Alfieriego.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Cześć ;-) Po Przeznaczeniu, Epilogu i Przebudzeniu męczę w końcu Korzenie ;-). Problem mam taki, że nie bardzo wiem co robić dalej w kilku zadaniach:


Odmęty umysły - Nie wiem gdzie jest druga część klucza. Łaziłem po górach, nie znalazłem. Podpowiedzi na forum tez mnie nie doprowadziły do znalezienia.
Cenniejsze niż złoto - Kopalnia wyczyszczona, sprzedana sztaba ołowiu, sprzedane mlibdenium oraz monety z niccolum. Jordi prosi by nie narażać ekipy Serrano informacjami o złożach kopalin. Co dalej?
Urocza gospodyni - Mam rzemieślnika, nie mam pojęcia gdzie jest cholerna cyna.... Brr....
Problemy na farmie - zdaje mi się ze zrobiłem wszytko, spełniłem zachcianki każdego. Roncador na farmie, Tengah wrócił, Kessler ściągnięty do pomocy, otworzyłem skrzynkę, uspokoiłem Baromira, wyrżnąłęm jaszczuroludzi. Z nikim nie mam już opcji dialogowych. A zadanie wisi dalej... Czego brakuje?
Puszcza i zwierzyna - zostało zabić Abelarda, ale gdzie on jest ?
Uzupartor - sprawa Kesslera ogarnięta, spłacony dług Gaspara, niewolnik Egona odzyskał wolność (ale to chyba inna kwestia), nie mam więcej opcji dialogowych z nikim


Z  góry dzięki za wskazówki jak wyjść z impasu.

hah, mein Gott... Chester i jego jaszczuroludzie... rozpocząłem na szybko od nowa grę i poleciałem do młyna. Okazało się ze jaszczuroludzi było trzech, a ja zabiłem dwóch... Pewnie jeden spadł z przepaści i przepadł blokując mi kilka zadań na dobre...

Wpisałem sobie kod na dodatkowy jaszczurzy miecz i nagle fabuła ruszyła dalej niczym wodospad... Gram dalej. Dzięki serdeczne za pomoc...
Trzeba wiele zmienić, aby wszystko zostało po staremu...
Odpowiedz
Witam mam problemy z paroma zadaniami.
1.Puszcza i zwierzyna, pogadałem z Kirlasem i Vanderbegiem na temat wykupu lasu, Januarowi dałem głowę pełzacza, plus nie mogłem znaleźć tych skradzionych narzędzi ostatni wpis w dzienniku to to że czas pogadać z Januarym na poważnie
2.przekleństwo artefaktów, oddałem woreczek, znalazłem thruda, oddałem jego artefakty szefowi oraz zostałem wyrolowany przez Olryka, plus mam wpis w dzienniku o tym że Trajano wtrąca nos w nie swoje sprawy
3.Cenniejsze niż złoto wybiłem te mini pełzacze, sprzedałem sztabę ołowiu,molibendum oraz monety z niccolum, oraz jordi poprosił mnie bym nie narażał ekipy na niebezpieczeństwo.
4.Tajemnice bogów znalazłem i oddałem książki od Alexa, co dalej?
5.Znaki czasu, oddałem saturasowi tabliczki, czy odezwie się on do mnie jak skończę któreś z powyższych zadań?
6.swiatynia mam 3 klucze, czy 4 otrzymam za któreś z powyższych zadań?
7.nie mam jeszcze zadania z kolorowymi tabliczkami, ale zapytam, mam fioletowa i żółtą, z tego co wyczytałem jedna powinna być w świątyni a reszta? Mam 3 nie otwarte kufry o których pamiętam 2 w kopalni artefaktów i 1 za kratami w wieży starca nie wiem skąd wziąć klucze
I takie nadprogramowe pytanko czy ktoś na privie oceni moje odpowiedzi dla micheasza? Tu już nie chodzi o skończenie zadania tylko o dowiedzenie w których zagadkach źle myślę.
Jeszcze jest sprawą sekretu związanego z poszukiwanymi znalazłem trzech i wiem że jeden jest pomiędzy obozem rzemieślników i osadników, czy dostanę podpowiedź co do lokalizacji ostatniego? Jeśli tak to napisze tu czy na priv gdzie znalazłem poprzednie.
Odpowiedz
1. Narzędzia dla drwali pojawią się po rozmowie z nimi, a mają je gobliny pojawiające się w lesie - w kręgu z przyciskami
2. trzeba czekać na rozwój wypadków - pojawisz się tu znowu w odpowiednim momencie fabularnym
3. wiąże się z 2 - więc na razie nic się nie da zrobić
4. Szukaj dalej, bo to nie wszystkie księgi... Kolejną ma Tuck, ale musisz najpierw rozegrać akcję z Vandenbergiem (obiecać mu łapówkę)

Tu nie da się zadania zacząć i skończyć od razu. Tu wszystko się zazębia i trzeba w innych zadaniach robionych popychać inne, pozornie niezwiązane ze sobą...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości