Korzenie Zła - problem z zadaniem...
#76
Ehhh... nie mam z żadną z zainteresowanych dialogu.....
Nigdy nie miałem aż takich problemów w poprzednich modzikach!
Odpowiedz
#77
Klimku podeślij screena z ukończonymi i bieżącymi zadaniami to coś zaradzimy  Troll

(17.03.2018, 15:56:35)Klimek napisał(a): Ale niestety płaczu ciąg dalszy. Zabiłem Gutierreza i dowiedziałem się, kim jest Vismut. I tu kolejny martwy punkt. Krótkie pytanie, bo nie ma co się rozwodzić nad swoją nieporadnością. Co robić?

Powinieneś porozmawiać z kolejnymi bandytami.
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
#78
Z ktorymi kolejnymi bandytami? Jest jeszcze Orsini, ktory mowi o swoim Flambergu (nie jestem pewien czy dobrze pisze), Vismut nie ma nic wiecej do powiedzenia, Rutger milczy tak samo jak i ten bandyta obserwujacy piramidę. Zaden NPC nie ma nic nowego do powiedzenia. Lewkoo mówił, żeby porobić dalej zadanie z dziewczętami z Albatrosa ale wszystkie zainteresowane z tego wątku milczą a Brygida gryzie dawno ziemię.

Jestem bezradny, jezeli nie bede was prosil o pomoc to po prostu nie dam rady ukonczyc gry. Za malo wskazowek, moze zapomnialem o czyms istotnym co mowil jakis NPC ale nie gralem regularnie to moze i z głowy wylecialo.
Odpowiedz
#79
Nie bardzo wiem jak Ci pomóc, jako że zrobiłem to zadanie praktycznie jedynym ciągiem, zapodaj wpisy zadań(albatrosa oraz okolice) w dzienniku i może coś zaradzimy.
Odpowiedz
#80
(18.03.2018, 18:23:55)Klimek napisał(a): moze zapomnialem o czyms istotnym co mowil jakis NPC
a jabłuszko Patricii dałeś?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#81
(18.03.2018, 18:23:55)Klimek napisał(a): bandyta obserwujacy piramidę. 

On już powinien nie żyć...
Piramida wyczyszczona?

A wszystkie części klucza do świątyni masz?
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
#82
To ja również zwracam się o pomoc bo utknąłem
[Obrazek: Gothic2_2.jpg]
Bolt Thrower
Odpowiedz
#83
Gloria pomściła śmierć ojca, Patricia została uleczona jabłuszkiem i miksturą, Aldona już pomieszkuje sobie sama na przystani, Susan nadal siedzi w portfelu Pita, Dagmara pomaga prowadzić gospodarstwo, Roxana nadal ukrywa się w obozie przybyszów i jest pewna, że jej nie wydam. Kluczem może być wpis o Glorii, która wspominała o jakimś asasynie i tu się wątek urywa, a ostatni wpis traktuje o Leokadii jako nauczycielce w szkole dla panien do wzięcia. Jeśli coś pokręciłem wybaczcie, ale wszystko piszę z pamięci. Tak czy siak tak sprawa wygląda.
Ten bandyta obserwujący piramidę żyje dalej i nie mam z nim żadnego wątku, aby go załatwić. Mam wszystkie kawałki klucza, ale Starzec kazał mi załatwić najpierw inne sprawy w Dolinie. I tak oto utknąłem.


Zagłoba, napisz coś z czym masz problem bo ciężko coś rozszyfrować z tych fotek.
Odpowiedz
#84
Klucz do niektórych zadań to Slayer. Ogólnie to gadaj z ludźmi o różnych porach dnia  Troll

Kto Ci dał quest Ulu-Mulu?

(18.03.2018, 19:35:07)Klimek napisał(a): Gloria pomściła śmierć ojca, Patricia została uleczona jabłuszkiem i miksturą, Aldona już pomieszkuje sobie sama na przystani, Susan nadal siedzi w portfelu Pita, Dagmara pomaga prowadzić gospodarstwo, Roxana nadal ukrywa się w obozie przybyszów i jest pewna, że jej nie wydam. Kluczem może być wpis o Glorii, która wspominała o jakimś asasynie i tu się wątek urywa, a ostatni wpis traktuje o Leokadii jako nauczycielce w szkole dla panien do wzięcia. Jeśli coś pokręciłem wybaczcie, ale wszystko piszę z pamięci. Tak czy siak tak sprawa wygląda.
Ten bandyta obserwujący piramidę żyje dalej i nie mam z nim żadnego wątku, aby go załatwić. Mam wszystkie kawałki klucza, ale Starzec kazał mi załatwić najpierw inne sprawy w Dolinie. I tak oto utknąłem.


Zagłoba, napisz coś z czym masz problem bo ciężko coś rozszyfrować z tych fotek.

Dobra to mi już coś mówi...
1. Zadanie "Anatomia zbrodni" ukończone?
2. Smitty udzielił Ci informacji o ludziach w obozie?
3. Sekstans Pita sprzedany?
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
#85
Zagłoba,
1. W czym masz problem, żeby ukończyć zadanie niebezpieczna okolica? Rozmawiałeś w ogóle z Kristianem po zabiciu tych wszystkich bandytów?
2. Problemy na farmie, nie ma tu dużo filozofii w rozwiązywaniu problemów oprócz załatwienia problemu Baromira, a tutaj musisz pozałatwiać parę spraw w osadzie.
3. Cenniejsze niż złoto - nie widzę, żebyś zdobył z kopalni po całej tej sytuacji pewnego materiału z pewnej skrzyni + jedno zadanie które jeszcze nie wykonałeś

Klimek, w takim razie z Leokadią rozmawiałeś..?
Odpowiedz
#86
Trzy razy tak :>
Tak, próbowałem rozmawiać. KONIEC

O, u Zagłoby przeczytałem wpis, którego NIE MAM.
Nie mam nic o BRYGIDZIE....
Obawiam się, że tu jest pies pogrzebany. Może wykonałem zadania w nieprzewidzianej kolejności i jakiś skrypt mógł się nie aktywować?
Odpowiedz
#87
(18.03.2018, 19:46:34)XaroN napisał(a): Zagłoba,
1. W czym masz problem, żeby ukończyć zadanie niebezpieczna okolica? Rozmawiałeś w ogóle z Kristianem po zabiciu tych wszystkich bandytów?
2. Problemy na farmie, nie ma tu dużo filozofii w rozwiązywaniu problemów oprócz załatwienia problemu Baromira, a tutaj musisz pozałatwiać parę spraw w osadzie.
3. Cenniejsze niż złoto - nie widzę, żebyś zdobył z kopalni po całej tej sytuacji pewnego materiału z pewnej skrzyni + jedno zadanie które jeszcze nie wykonałeś

Klimek, w takim razie z Leokadią rozmawiałeś..?

1. Naturalnie
2. Właśnie tylko załatwienie pomocnika mi zostało
3. Hmmm, ok już lecę szukać
Bolt Thrower
Odpowiedz
#88
Dobra, już wszystko wiem.
Użyłem kodzików i przyzwałem sobie Brygidę. Wszystko zaczęło się w końcu ruszać.
Możliwe, że nie przewidziano takiego rozwoju wypadków, że zadanie z lordem Andre może zostać wykonane szybciej niż z pancerzem Rutgera.
Odpowiedz
#89
Tak jest. Dialog z Brygidą po zdobyciu pancerza, jest warunkiem, z resztą jednym z wielu do ruszenia zadania.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#90
Muszę przyznać, że Klimek bardzo mnie rozczarował wpadając w tak banalną akcję skryptową jak pancerz Rutgera, a warto zauważyć, że XaroN nawet tego wszystkiego nie zauważył, bo zgrał zgodnie z LOGIKĄ tej akurat części.
Ja mówiłem nieraz wcześniej, że gra będzie zbudowana na innych zasadach logicznych niż poprzednie części i albo się to bierze pod uwagę i bezstresowo ogrywa modzka, albo ma się takie gigantyczne problemy jak Klimek.
Takich akcji zresztą w grze jest więcej a od jednej zależy te lub drugie zakończenie gry.
Czekam, aż ktoś ukończy "pełniejszym" zakończeniem.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości