Korzenie Zła - problem z zadaniem...
(21.04.2023, 10:27:58)michal0064 napisał(a): "Bankierzy i bankruci"- załatwiłem Tireonowi dostawy z farmy, jednak nic się dalej nie rusza.
Trzeba zaliczyć zadanie 'Intruz' i doprowadzić, by rzemieślnicy byli w swoim obozowisku. Wtedy rozmawiamy z Agerholmem. Ten mówi o poszukiwaniach chętnych na ich towary.

(21.04.2023, 10:27:58)michal0064 napisał(a): "Czerwone i czarne"
Zadanie Zapomniana magia trzeba doprowadzić do momentu odnalezienia artefaktu i oddania go Starcowi.

(21.04.2023, 10:27:58)michal0064 napisał(a): No i nie wiem jak dostać zadanie "Zapomniana magia"
Związane z powyższym. Pewnie nie masz Serca Zepsucia - do odnalezienia na cmentarzu.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Gdzie znajdę 2 pozostałe tabliczki?
Posiadam, niebieską, fioletową oraz żółtą wiem, że jeszcze jedna musi być w świątyni, zdobyłem jedynie te ze skrzyni przy dwóch kamiennych strażnikach.
Odpowiedz
brakuje czerwonej i zielonej
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
A gdzie znajdują się jeszcze grupy Jarkendarczyków i ile ich jest? bo mam 5 naszyjników i nie mogę znależć żadnej kolejnej grupy.
Znalazłem niedaleko cmentarza, niedaleko Januarego, niedaleko świątyni, okolice wejścia do obozu przybyszów i 2 osoby jak schodzi się drabiną od starca.
Odpowiedz
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Dzięki za pomoc :) okazało się, że dialog że dialog ze starcem wskoczy mi jak wybiorę miecz Oxemeresa. No nic czas się brać za imperium :D
Odpowiedz
Dobra, długo się nie zastanawiałem i zainstalowałem Korzenie. xD
Mam jedno pytanie na początek. Czy Starzec powiedział, że runa do jego wieży właśnie w tej wieży gdzieś leży, czy ja źle zrozumiałem dialog? Oblazłem całą wieżę i jej nie znalazłem, a jak ona tutaj gdzieś jest, to nie chcę się stąd ruszać dopóki jej nie zlokalizuję. xD
Odpowiedz
Tak Starzec wspomina o teleporterze, który zostawił na swoim stole w Wieży, teraz jednak go tam nie ma... ale jednak jest w Wieży luz2
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
spis wszystkich zadań w grze  popcorn

Cytat:"Mędrzec Micheasz"
"Intruz"
"Nowy pancerz Rutgera"
"Siedem dziewcząt z 'Albatrosa'"
"Zaginiony kupiec'"
"Skarby Doliny Przodków"
"Urocza gospodyni"
"Tylko jeden!"
"Zwiadowca Wodnego Kręgu"
"Surowy ojciec"
"Prezent dla Dziadunia"
"Ulu-Mulu"
"Ścigany"
"Nocni Łowcy"
"Przekleństwo artefaktów"
"Cenniejsze niż złoto"
"Puszcza i zwierzyna"
"Miłosierdzie"
"Problemy na farmie"
"Cmentarne igraszki"
"Kulinarne szaleństwa"
"Świątynia"
"Znaki czasu"
"Uzurpator"
"Niebezpieczna okolica"
"Odmęty umysłu"
"Anatomia zbrodni"
"Siła strachu"
"Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga"
"Pomysłowy Rumbor"
"Zapomniana magia"
"Tajemnice Bogów"
"Bankierzy i bankruci"
"Czerwone i czarne"
"Moja żona wiedźma"
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Jak mam zrobić tytoń z mięty? Myślałem, że to na stole alchemicznym się robi, ale nie widzę takiej opcji.
Odpowiedz
Na stole się robi. Jak masz miętę w ekwipunku, to powinien być w dziale tytoni w opcjach.
Odpowiedz
Na stole alchemicznym jak wszystkie tytonie. potrzeba 1 tytoń jabłkowy i 1 mięta. Tak samo się robi jak i inne tytonie. Możesz zrobić inny tytoń, robiłeś już inny?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Nie mogę zrobić żadnego. Ten jabłkowy tytoń muszę gdzieś dorwać, rozumiem?

Mógłby mi powiedzieć ktoś wprost o co chodzi z tymi tytoniami? Memorius mnie zapytał czy mogę zrobić jakikolwiek i nie mogę faktycznie żadnego stworzyć, więc pewnie coś jest na rzeczy. Może to powinienem wiedzieć, ale nigdy nie zwracałem na to uwagi.
Odpowiedz
To jest normalna procedura. Po prostu tytoń jabłkowy i mięta. W opcji ogólnej description = "Zmieszaj tytoń i zwiń łodygi"; gdy jeszcze tytoń nie był robiony wystartuje warunek umożliwiający robienie różnych tytoni smakowych w tym miętowego. To jest normalny skrypt, trzeba po prostu kupić tytoń jabłkowy albo gdzieś go znaleźć, mieć miętę i robi się normalnie na stole alchemicznym. Nie wiem co tu jest do rozumienia. Masz już składniki?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Dobra, nic tu nie ma do zrozumienia, tylko po prostu jestem dzbanem jebanym. xD Wydawało mi się, że mam ten tytoń jabłkowy w ekwipunku i dalej mi nie chce zaskoczyć, ale jednak go nie mam. xD Dzięki za pomoc.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości