Korzenie Zła - problem z zadaniem...
Jak mam w drugiej (licząc od wejścia) z Wież Mgieł na parterze pozamykane kraty to oznacza to, że mam tam wrócić później, czy szukać jakichś przełączników?
Odpowiedz
Schemat jest taki sam jak w Przeznaczeniu. Strzelasz z łuku / kuszy chyba w takie świecące coś, a potem kołowrotki od poszczególnych poziomów.
Odpowiedz
Bez kitu, zapomniałem, że tam trzeba było strzelić. xD Dzięki.
Mam dwa następne pytania, jedno to z tym tytoniem, bo wisi mi ta misja już w ciul długo i się zastanawiam czy tak powinno być. Ten tytoń jabłkowy gdzieś powinienem znaleźć, kupić, czy on mi wpadnie do ręki jakoś fabularnie? Jestem już dalej niż bliżej końca i coś czuję, że zaraz zacznie mi się gra przez tą misję blokować. xd
A drugie pytanko, to gdzie szukać tego grzyba siniak szlachetny? Pytam o to, bo zabrałem się za tą misję strasznie późno z tego powodu, że sprzedałem topory drwali od goblinów z rozpędu i dopiero niedawno się zorientowałem jak je zauważyłem u handlarza, że to były chyba topory tych drwali. xD Z tego powodu trafiłem do Robina w momencie kiedy już wyrżnąłem całą mapę i średnio mi się teraz widzi biegać wszędzie na chybił trafił w poszukiwaniu tego grzyba, którego jak sądzę, gdybym robił questy w odwrotnej kolejności, znalazłbym jakoś przy okazji.
Odpowiedz
Dobroć Ojca Mądrości jest nieogarniona :) 
siniaka możesz otrzymać od żula na ulicy lub po rozmowie z Abelardem pojawi się w punkcie "FP_ROAM_TW_MAIN_VALLEY_33"

Natomiast tytoń jabłkowy... no cóż ... ma go tylko dwóch handlarzy - Aguirre i Skar i pewien Myśliwy, który musi zginąć Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(28.06.2023, 00:45:52)Memorius napisał(a): Natomiast tytoń jabłkowy... no cóż ... ma go tylko dwóch handlarzy - Aguirre i Skar i pewien Myśliwy, który musi zginąć Relaks

Jestem kurwa ślepy, sprawdzałem tego Skara chyba z trzy razy i nie zauważyłem, że on to ma. xD
Odpowiedz
Witam ,mam problem z zadaniem Zwiadowca Wodnego Kregu ,mam przyniesc Rafaelowi serce ognistego golema ,umiejetnisc zdobyta ,golem ubity ,serce jest , a nie ma dialogu z Rfaelem ?cos pominąłem ?
Odpowiedz
O ile nie ma tam jakiegoś ukrytego warunku do zadziałania dialogu, o którym nie wiem, to powinno działać. Spróbuj wyjebać to serce na ziemie i potem podnieść i zobacz czy się nie naprawi. Mi się już dwa razy zdarzyło w modach z sagi (chyba Przebudzenie i Korzenie Zła właśnie), że taka czynność mi pomogła kiedy mi dialog nie chciał zaskoczyć.
Odpowiedz
(08.07.2023, 12:05:51)Dota napisał(a): O ile nie ma tam jakiegoś ukrytego warunku do zadziałania dialogu, o którym nie wiem, to powinno działać. Spróbuj wyjebać to serce na ziemie i potem podnieść i zobacz czy się nie naprawi. Mi się już dwa razy zdarzyło w modach z sagi (chyba Przebudzenie i Korzenie Zła właśnie), że taka czynność mi pomogła kiedy mi dialog nie chciał zaskoczyć.

Nie pomogło, nawet przywolalem innego golema ognistego i nic, dobra gram dalej, może coś się ruszy
Odpowiedz
Jest to dziwne, bo w dialogu z Rafaelem "Coś udowodniłem. Mam to serce." wystarczy mieć serce golema i nie ma żadnych innych warunków.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(08.07.2023, 15:00:06)Dynamind napisał(a):
(08.07.2023, 12:05:51)Dota napisał(a): O ile nie ma tam jakiegoś ukrytego warunku do zadziałania dialogu, o którym nie wiem, to powinno działać. Spróbuj wyjebać to serce na ziemie i potem podnieść i zobacz czy się nie naprawi. Mi się już dwa razy zdarzyło w modach z sagi (chyba Przebudzenie i Korzenie Zła właśnie), że taka czynność mi pomogła kiedy mi dialog nie chciał zaskoczyć.

Nie pomogło, nawet przywolalem innego golema ognistego i nic, dobra gram dalej, może coś się ruszy

Spróbuj  WYMUSZACZA  dialogów   DiaDebug          https://bractwospolszczenia.pl/showthread.php?tid=1263
Odpowiedz
(08.07.2023, 18:07:01)Wiwir napisał(a):
(08.07.2023, 15:00:06)Dynamind napisał(a):
(08.07.2023, 12:05:51)Dota napisał(a): O ile nie ma tam jakiegoś ukrytego warunku do zadziałania dialogu, o którym nie wiem, to powinno działać. Spróbuj wyjebać to serce na ziemie i potem podnieść i zobacz czy się nie naprawi. Mi się już dwa razy zdarzyło w modach z sagi (chyba Przebudzenie i Korzenie Zła właśnie), że taka czynność mi pomogła kiedy mi dialog nie chciał zaskoczyć.

Nie pomogło, nawet przywolalem innego golema ognistego i nic, dobra gram dalej, może coś się ruszy

Spróbuj  WYMUSZACZA  dialogów   DiaDebug          https://bractwospolszczenia.pl/showthread.php?tid=1263

Niestety u mnie nie działa wymuszacz, mam prośbę można kod na Rafaela? Spróbuję drugiego przywołać może na innym ruszy
Odpowiedz
Rozumiem, że Klucznika załatwiłeś i na legalu wjechałeś windą, oczywiste skoro Rafael chce serce.
Spróbuj jeszcze raz przywołać serce: ItAt_FireGolemHeart
Tu kod na Rafaela, ale to raczej nie pomoże: NONE_4488_Rafael

Jak nic nie pomoże, to podeślij save - może coś poradzimy Język
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Panowie stoję z zadaniem Problem na farmie i nie wiem kogo znaleść do pomocy - dla Baromira - Ktoś coś?
Odpowiedz
Kessler z odległego obozu, ale tam też sporo trzeba porobić rzeczy.
Przynajmniej dojść do momentu o uzyskaniu informacji o jego żonie...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Właśnie mam ten moment i nie wiem co dalej - jestem w kropce
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości