Korzenie Zła - problem z zadaniem...
Chodzi o zastępcę dla Baromira? Jeśli tak to rób questy generalnie, a postać której potrzebujesz jest w starym obozie bandytów z Przenaczenia. Zapomniałem jak oni tam się nazwali w Korzeniach. Ciężko jakoś bardziej nakierować, bo po prostu te zadania się odblokowują jak robisz inne zadania, sam już nie pamiętam co dokładnie trzeba było tam zrobić. xd

@edit
Swoją droga mega dobrze mi się grało w te Korzenie, ale odechciało mi się grać w Gothica i nie skończyłem. Pewnie za 0.5-1 roku wrócę i zacznę od nowa. xD
Odpowiedz
(22.07.2023, 16:49:27)Cayen napisał(a): Panowie stoję z zadaniem Problem na farmie i nie wiem kogo znaleść do pomocy - dla Baromira - Ktoś coś?

Załatw wódkę Dornbachowi i powiadom Kesslera, o tym czego się od niego dowiedziałeś.
Odpowiedz
Panowie wykonałem 31 zadań wiszą mi 3 Znaki czasu, Świątynia i Uzurpator gdzie z tym ostatnim Bancroft jest już na tej swojej farmie, Toporek dla Schnoora załatwiłem, Kessler u Artura i Ariel ale dalej mnie ten Gaspar nie chcę zaczepić odnośnie tego zadania by dalej ruszyć? Bo Florentyna u mnie żadnej opcji dialogowej nie ma ale jej również pomogłem to co teraz trzeba zrobić?
Odpowiedz
Gaspar zaczepi przy spełnieniu warunków:
po ostrzeżeniu od Egona, oddaniu pasa Olafowi Tryggvasonowi, przemieszczeniu się i dialogu ze Slayerem, po akcji u Dornbacha z Alfieri, zaliczeniu zadania 'Ścigany', oddaniu topora Schnoorowi, zakończonym zadaniu 'Miłosierdzie' i po dialogu z Florentyną o pomocy Gasparowi
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Mam wszystko to co wymieniłeś - coś zbugowałem?

Ewidentnie mam jakiś błąd zatem - dałoby się to jakoś naprawić? Obczaiłby ktoś save'a czy coś?
Odpowiedz
wrzuć zapis, ktoś na pewno pomoże
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
To juz moment

https://uploadfile.pl/pokaz/2248177---qr9k.html
Odpowiedz
Nie mam Gothica akurat zainstalowanego, ale otwarłem sobie ten zapis w GVE i w Gothic Save Editor.
W obu przypadkach, przy dialogach i misjach wszędzie jest wartość zero, tak jakby nigdy, żadne nie były rozpoczęte albo się nie odbyły.
Wygląda jak save z początku gry, a może ja zapomniałem, jak to się edytuje.
Odpowiedz
(28.07.2023, 20:42:01)Cayen napisał(a): To juz moment
(29.07.2023, 10:30:55)Erwin napisał(a): tak jakby nigdy, żadne nie były rozpoczęte albo się nie odbyły

bo to save z samego początku gry luz2
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Przepraszam nie bijcie mnie - save'a wysyłałem pózną porą gdzie byłem po pracy i głowa nie funkcjonowała tak jak należy przez co zły save podesłałem :D
Odpowiedz
Z save wynika, że nie jesteś kolegą Schnoora i dlatego dialog nie chce zaskoczyć.
Dałeś mu topór?

Masz tu zapis z poprawioną programem GSE zmienną, w razie czego jakby topór był jednak oddany i po prostu coś się popsuło.
https://uploadfile.pl/pokaz/2248178---rxqt.html
Odpowiedz
Tak oddawałem mu topór :o
Odpowiedz
sprawdziłem save - kiedy mam w ekwipunku topór - dialog zaskakuje, oddajemy topór i cała reszta idzie dalej
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Gdzie znajdę czaszkę potrzebną do ulepszenia szaty magistra?
Odpowiedz
Albo na tym dużym cmentarzu koło obozu myśliwych, albo w jaskini między latarnią, a tą małą kopalnią. Bardziej bym obstawiał jaskinię.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości