Korzenie Zła - problem z zadaniem...
#31
Pospaceruj po obozie...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#32
Porozmawiaj ze specem od minerałów

Jest szansa na naprowadzenie do tych pytań?
Bolt Thrower
Odpowiedz
#33
Czy ktoś z kolegów, który odnalazł już siniaka szlachetnego zechciałby pomóc mi zawęzić obszar jego poszukiwań? :>
Odpowiedz
#34
(23.02.2018, 20:53:06)Zagloba25 napisał(a): Jest szansa na naprowadzenie do tych pytań?
nie
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#35
(24.02.2018, 20:18:47)Klimek napisał(a): Czy ktoś z kolegów, który odnalazł już siniaka szlachetnego zechciałby pomóc mi zawęzić obszar jego poszukiwań? :>

Nie znajdziesz go na terenach "pustynnych", ani w części mapy, gdzie jest latarnia. Chyba za dużo powiedziałem, ale niech stracę Troll
Odpowiedz
#36
Szukaj w poblizu wody
Bolt Thrower
Odpowiedz
#37
To akurat sie domyśliłem, że musi rosnąć w lesie. OK
Ale las nie jest mały, łatwo tracić w nim orientację i rośnie w nim gęsta roślinność utrudniającą jego dostrzeżenie. Myślę, że nie zgrzeszę prosząc o jeszcze jakaś wskazówkę. :>

Edit: Ok Zagloba, sprawdzę ten trop.

Chciałbym napisać o kolejnym niepokojącym mnie zjawisku.
Mianowicie, zniknęła gdzieś Brygida. Zauważyłem to zupełnym przypadkiem gdy przechodziłem raz przez obozowisko. Myslałem, że to pewnie tak powinno być i powinienem grać dalej. No i minęło już od tego momentu wiele godzin, wykonując zadania przeorałem całą Dolinę wzdłuż i wszerz i nigdzie nie znalazłem ani dziewczyny ani nawet żadnej wzmianki, że tak powinno być.

Potwierdźcie moje obawy, że coś zepsułem albo każcie mi grać dalej. :> Aby nie było tej niepewności. OK
Odpowiedz
#38
Zrobiłeś możeż zadanie z Andre?
Odpowiedz
#39
Tak. Andre jest juz bezpieczny a zadanie zamknięte.
Odpowiedz
#40
Więc raczej nie powinieneś mieć zbytniego problemu, żeby ją znaleźć idąc do Wieży (bez run :>)

Chyba, że trzeba mieć jeszcze jakiś warunek skryptowy, ale wtedy przecież by nie "znikła" jeszcze?
Odpowiedz
#41
No tak, jak mogłem wątpić w tą grę. :> Sam jednak za słabo przeorałem Dolinę. OK
Odpowiedz
#42
Jajeczni truciciele już z głowy :D ale teraz mam nie tyle problem, ile pytanie. 
Moje zamiłowanie do eksploringu różnych miejsc doprowadziło mnie do dwóch przycisków. 
Jeden za posągiem Innosa, idąc do kopalni (ten z kartką "Mag Ognia" i wbitym nożem) i drugi na latarni (po wejściu na daszek).
Oczywiście nacisnąłem, usłyszałem odgłos przesuwanego kamienia.... i nic w pobliżu się nie działo. 
Gdzie szukać, bo przetrząsnąłem okolicę i nic nie znalazłem?
Odpowiedz
#43
(26.02.2018, 12:46:26)Bezimienny napisał(a): Moje zamiłowanie do eksploringu różnych miejsc doprowadziło mnie do dwóch przycisków.
W innym temacie są pokazane kolejne - a efekt końcowy 'gdzieś' jest...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#44
Może ja ożywię nieco temat. Otóż mam pytanie związane z jaszczuroczłekami przebywającymi w pobliżu młyna. Są związani z zadaniem "Problemy na farmie". Udało mi się ich pokonać wyręczając się golemem, lecz wygląda na to, że coś w pobliżu tego młyna mam jeszcze odszukać, bo Chester nie ma nic do powiedzenia po ich zabiciu czy chodzi o coś zupełnie innego?
Odpowiedz
#45
Również zadam pytanie. Czy przed walką z Demonem Prawdy, gracz powinien móc z nim porozmawiać?
A co do pytania powyżej, to upewnij się czy pozbyłeś się wszystkich 3 jaszczuroczłeków i posiadasz w ekwipunku ich bronie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości