Korzenie Zła - problem z zadaniem...
#91
Kto zleca zadanie Ulu-Mulu?
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
#92
Orkowie.   :>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#93
[Obrazek: Gothic2_2018-03-24_23-19-07-664.jpg]
[Obrazek: Gothic2_2018-03-24_23-25-04-696.jpg]

Mam pytanie dotyczące zadania "Cenniejsze niż złoto", podejrzewam że na tym etapie powinno być już ukończone, prawda?
Bolt Thrower
Odpowiedz
#94
Wykonuj zadanie 'Skarby Doliny Przodków'.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#95
I znowu utknąłem. Jestem już chyba bardzo blisko finału, ale nic nie mogę ugrać. Zostały mi trzy zadania:
[Obrazek: b2u8978.png]

Nadal nie mam kamienia runicznego, aby popchnąć grę do przodu. Czy to Susan może być kluczem do dalszej gry? Bo nie mogę nigdzie jej znaleźć. Leokadia została należycie potraktowana, Susan odeszła od Pita i powiedziałem Aldonie, aby zamieszkała w latarni. Miała się tam udać jednak tego nie robi. Podejrzewam, że brakuje jakiegoś dialogu aby uruchomić ten skrypt.

Gra zaiste trudna.
Odpowiedz
#96

(25.03.2018, 18:02:40)Klimek napisał(a): Czy to Susan może być kluczem do dalszej gry?
nie , nie jest, chociaż można ją spotkać

(25.03.2018, 18:02:40)Klimek napisał(a): Miała się tam udać jednak tego nie robi. Podejrzewam, że brakuje jakiegoś dialogu aby uruchomić ten skrypt.

bo nie rozmawiasz ze strażnikami o tym co się dzieje wokoło
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#97
No to Aldona już mieszka z Pitem. :>

I teraz po prostu muszę postawić to pytanie: co dalej?
Odpowiedz
#98
Masz cztery kawałki ornamentu?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#99
(25.03.2018, 18:02:40)Klimek napisał(a): Nadal nie mam kamienia runicznego, aby popchnąć grę do przodu.
gdzie i ile już takich znalazłeś/zdobyłeś?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Klucz już czeka na złożenie przez Starca, który kazał mi zająć się innymi sprawami. 

Co do drugiego pytania to sam próbowałem sobie na nie odpowiedzieć. Nie pamietam. Jeden chyba gdzieś znalazłem. Drugi dostałem od Farettiego (tez chyba, bo mam już pewne dziury w pamięci). Co do lokalizacji kolejnego to pewnych podpowiedzi udzielił mi Micheasz, aczkolwiek w swoim stylu niejasnych i nie potrafiłem go odnaleźć.
Odpowiedz
Pewnie nie zebrałeś tej z Wieży Mgieł z bibilioteki lub tej z farmy Artura i Ariel.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Zarówno w jednym jak i drugim miejscu nie mogę go znaleźć. Podsyłam save. Podejrzewam, że to może być kolejny "techniczny" problem. Facepalm

http://www64.zippyshare.com/v/mUYDAB9c/file.html
Odpowiedz
Gdzie mogę znależć Saurona?
Odpowiedz
niedaleko miejsca, gdzie wymiana kurturalna była
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
W świątyni pozostała mi do otwarcia 1 skrzynia w której podejrzewam jest kolorowa tabliczka jednak nie mam klucza i tutaj proszę o podpowiedz. Dodam że "aktywowałem" 3 niepłonące pochodnie, które pewnie inicjują jakiś mechanizm
Bolt Thrower
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości