Korzenie Zła - problem z zadaniem...
A nie przypadkiem pełnia życia?
Odpowiedz
Tak, pełnia życia oczywiście.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Panowie, niestety to śledztwo dotyczące zamachu na życie Midlasa idzie mi jak krew z nosa. Po rozmowie z Wujaszkiem na temat dostaw cydru utknąłem na dobre. Rzekomo dialog z nim zawierał jakąś podpowiedź co czynić dalej, ale oprócz wymienionych przez niego imion nie powiedział nic konkretnego.
Odpowiedz
A co zrobiłeś już w tym śledztwie?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Odnalazłem szkatułkę Kirlasa, dziwne pudełko i prawdopodobnie coś jeszcze. Tak czy inaczej stanęło na zawężeniu kręgu podejrzanych, a konkretnie Myśliwych odpowiedzialnych za dostawy cydru.
Odpowiedz
Midlas wspominał o teleporterze w swojej skrzyni. Tylko klucz zaginął. Zająłeś się tym?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Tak, kufry w jego namiocie obydwa opróżnione.
Odpowiedz
a dowiedziałeś się już 'co to za woreczek'?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
I tu jest pies pogrzebany. Trochę tych woreczków się przewinęło w trakcie rozgrywki i w efekcie totalnie zapomniałem co zawiera. Dziwi mnie też fakt, że pomimo tego w ekwipunku z woreczków mam tylko skórzane mieszki. Tak jak wgl nie miałbym co w ekwipunku, co jest niemożliwe.
Odpowiedz
Szkatułka Kirlasa to fałszywy trop jakby co.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(15.04.2018, 21:48:59)Kravis napisał(a): Panowie, niestety to śledztwo dotyczące zamachu na życie Midlasa idzie mi jak krew z nosa. Po rozmowie z Wujaszkiem na temat dostaw cydru utknąłem na dobre. Rzekomo dialog z nim zawierał jakąś podpowiedź co czynić dalej, ale oprócz wymienionych przez niego imion nie powiedział nic konkretnego.

Poszukaj nowych opcji dialogowych i złodziejskich w obozie.
Odpowiedz
Masz na myśli zastosowanie kradzieży kieszonkowej na Narlou? To też mam już z głowy.
Odpowiedz
(16.04.2018, 15:04:45)Kravis napisał(a): Masz na myśli zastosowanie kradzieży kieszonkowej na Narlou? To też mam już z głowy.

Nie. Po dialogu z Wujkiem. Porozmawiałem jeszcze z jedną osobą w obozie, po czym u kolejnej pojawiła mi się nowa opcja kradzieży klucza.
Odpowiedz
Nic z tego. Wszyscy w obozie obskoczeni i mam możliwość kradzieży, ale ewentualnie naszyjników czy mieszków. Po rozmowie z Wujkiem na temat cydru po prostu porozmawiałem z Midlasem, nikt więcej nie miał na ten temat nic do powiedzenia.
Odpowiedz
(16.04.2018, 15:16:59)Kravis napisał(a): Nic z tego. Wszyscy w obozie obskoczeni i mam możliwość kradzieży, ale ewentualnie naszyjników czy mieszków. Po rozmowie z Wujkiem na temat cydru po prostu porozmawiałem z Midlasem, nikt więcej nie miał na ten temat nic do powiedzenia.

Po rozmowie z Midlasem pojawiła mi się  opcja kradzieży klucza u jednego z myśliwych.
Podpowiedź - jest zajęty rozmową. Może musisz go okraść pierwszy raz żeby pojawiła się druga opcja kradzieży. Nie wiem.
Ewentualnie pokaż dziennik
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości