Korzenie Zła - problem z zadaniem...
Mógłby mi ktoś podpowiedzieć ( nawet na priv, żeby nie spoilerować ), w którym momencie pojawiają się te oddziały, które mogą zniknąć. Niestety widoczność mogę ustawić maks na 100% i boje się, że ich nie zobaczę. Tak to sobie zrobię kopie save"a w odpowiednim momencie i w razie czego będę próbował az wyjdzie.
Odpowiedz
https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/0cab9f6081f6a105
Odpowiedz
(16.04.2018, 15:49:07)Kravis napisał(a): https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/0cab9f6081f6a105

Brak historii woreczka ze skrzyni.
Zobacz na pierwszą stronę tego tematu. Jest spoiler XaroNa gdzie ma wpisy o woreczku.
Odpowiedz
Czyli ten woreczek znajdował się wraz z teleporterem w skrzyni Midlasa? Nie wiem jakim prawem nie mam go w ekwipunku, bio jestem pewien, że żadnego woreczka się nie pozbyłem...
Odpowiedz
(16.04.2018, 16:00:57)Kravis napisał(a): Czyli ten woreczek znajdował się wraz z teleporterem w skrzyni Midlasa? Nie wiem jakim prawem nie mam go w ekwipunku, bio jestem pewien, że żadnego woreczka się nie pozbyłem...

Dokładnie tak. Może omyłkowo sprzedałeś. Poszukaj u handlarzy nie jest ich zbyt wielu.
Odpowiedz
Nie potrafię tego zrozumieć. Przejrzałem asortyment wszystkich handlarzy i nic. Żadnego płóciennego woreczka, zresztą jestem pewien, że żadnych przedmiotów tego rodzaju nie sprzedawałem, chociaż to i tak bez znaczenia, bo pewnie w towarze handlarzy po pewnym czasie by zniknął jako, że jest to item questowy. Ehh, szkoda.
Odpowiedz
Erwin
oddziały pojawiają się w dialogu ze Starcem
description  = "Ezgaron. Kim on jest?";



Kravis

Cytat:Ehh, szkoda.

bez tego nue ukończysz gry
jest niemożliwe, żebyś nie miał tego itema,
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Pytanie czy ten woreczek po pewnym czasie znika z asortymentu handlarzy, czy też nie. Skoro nie miał prawa zniknąć z ekwipunku, to prawdopodobnie musiałem komuś sprzedać co i tak wydaje mi się niedorzeczne. Zresztą przejrzałem towary każdego z kupców i żadnego woreczka nie znalazłem, więc sam chyba sobie odpowiedziałem na pytanie.
Odpowiedz
mnie zastanawia brak wpisu o tym w dzienniku, bo gdy znajdujesz teleport w skrzyni i ów mieszek - jest dialog z Midlasem i wpis - a u ciebie tego brak
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Mi w Przeznaczeniu zniknął energon tak więc znikanie itemow to kwestia moim zdaniem jak najbardziej otwarta.
A może po prostu go nie podniosles?
Odpowiedz
(16.04.2018, 17:59:59)Kravis napisał(a): Pytanie czy ten woreczek po pewnym czasie znika z asortymentu handlarzy,
nie znika
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
to jest płócienny woreczek bez wartości, a i otworzyć go raczej też nie otworzyłeś Troll
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Nie wiem panowie, naprawdę. Nie chciałbym w takich okolicznościach rozstawać się się sagą Destiny, ale chyba nie będę miał wyboru. Jeszcze raz rozejrze się wśród handlarzy za tym nieszczęsnym woreczkiem, ale coś mi się wydaje, że to nie ma sensu.
Odpowiedz
Panowie poratujcie kodem. Szkoda "chłopa".
Odpowiedz
No cóż, tak jak się obawiałem, po woreczku ani śladu, dosłownie wyparował. Nie ma go u żadnego z handlarzy, a skoro, podejrzewam, nie mogłem go otworzyć i jednocześnie zabrałem go ze skrzynki Midlasa wraz z teleporterem, to nie widzę innego logicznego wytłumaczenia niż to, że mi po prostu zniknął... Bo raczej wątpliwe jest, żebym sobie ot tak wyrzucił go na ziemię. Absurdalna sytuacja, na którą nie miałem wpływu. W przyszłości być może powtórzę jeszcze raz przygodę z KZ, ale póki co mam serdecznie dość Gothica. Dzięki za wszelkie wskazówki, doceniam. OK
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości