Korzenie Zła - problem z zadaniem...
(16.04.2018, 20:01:05)Erwin napisał(a): Panowie poratujcie kodem. Szkoda "chłopa".
ItMi_Pocket
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Dzięki wielkie, to dla mnie ostatnia deska ratunku. Czuję niedosyt, że gra zmusiła mnie do użycia kodu, tym bardziej, że uruchomienie konsoli może się negatywnie odbić na dalszej rozgrywce, ale muszę zaryzykować. Mam nadzieję, że limit pecha się wyczerpał.
Odpowiedz
Spoko, nie tylko ty musiałeś ratować się kodami. Ja również musiałem przyzwać sobie pewnego NPC, którego zgodnie z przebiegiem fabuły zabiłem ale okazało się, że był potrzebny wcześniej do innego zadania. Więc moja sytuacja była bliźniacza, godzinami latałem i szukałem co robić, wszyscy podpowiadali to i tamto ale nic nie pomagało, aż w końcu zupełnym przypadkiem wpadłem na to, że potrzebny jest ludzik, który dawno został zabity. I konsola poszła w ruch i gra ruszyła do przodu.

To tylko techniczne zawiłości gry, nie ma co się załamywać. OK
Odpowiedz
Porada
Jak będziecie mieli wszystkie kamienie, a nie będzie dialogu z Dianą.

Wyrzućcie je wszystkie z ekwipunku i podnieście to dialog zaskoczy.

Czy dźwignia w sali z Makronem, która wysuwa kolumnę z przyciskiem w głównej sali, powinna również otwierać wyjście z komnaty?
W Przeznaczeniu jak mnie pamięć nie myli tak było. Klinowałem Makrona w przejściu i drzwi mi się zamkneły, więc musiałem je od nowa otworzyć. Wszedłem , drzwi się zamknęły, wysunąłem kolumnę, a drzwi dalej są zamkniete. Mam obawy, że mogłem zbugować mechanizm drzwi.

Przetestowałem powtarzając rozgrywkę z Makronem. Dźwignia otwiera jedno i drugie.
Klinowanie Makrona w przejściu może spowodować zamkniecie drzwi, a ponowne ich otwarcie z zewnątrz prawdopodobnie mi zbugowało mechanizm. Mam nadzieję, że się komuś to przyda ta informacja.

Proszę o pomoc.
"Znajdziesz go nad wodą, tam gdzie kiedyś nic nie było"
Nie mogę skojarzyć takiego miejsca. Biegam na ślepo od wczoraj i nikogo nie mogę nigdzie w pobliżu wody znaleźć.
Odpowiedz
popływaj po jeziorku - wpław
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Pozwolę sobie odpowiedzieć.
Nie jest to moja chęć usprawiedliwiania się, ale znowu kluczową rolę odegrała u mnie nisko ustawiona widoczność.
Nawet po wskazówce miałem problem żeby znaleźć to miejsce, ale w kocu się udało.

PS

Ponieważ udało mi się ukończyć Korzenie Zła i zarazem całą sagę Przeznaczenia, postaram się jeszcze dzisiaj zamieścić jakieś podsumowanie moda i całości. Będzie się działo Troll
Odpowiedz
U mnie znowu nasunęły się kolejne wątpliwości, mianowicie dotyczące Ulu Mulu. Chciałem utworzyć je na kowadle w momencie, gdy nie posiadałem rogu cieniostwora i tu nasuwa się pytanie czy ta opcja pojawia się tylko jednorazowo?
Odpowiedz
Tak, jednorazowo, i tak jest zrobione specjalnie.
Gracz ma świadomość tego co i z jakich składników musi wykuć.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Rozumiem, że bez Ulu Mulu gry nie ukończę?
Odpowiedz
Ukończysz.
To zadanie nie jest akurat wliczane w niezbędny do ukończenia gry target w warunkach finałowych.
Aczkolwiek przepada sporo dobrej zabawy rzecz jasna jeśli chodzi i orków.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Jestem zmuszony znowu zwrócić się o pomoc, gdyż poszukiwania siniaka szlachetnego nie idą po mojej myśli. Gęsty las w miarę dokładnie sprawdzony, brzegi wód i okolice Wież Mgieł i Starca również, a mimo to ani śladu grzybka. Ktoś wspominał o rzece itp. więc może ów grzybek znajduje się pod wodą?
Odpowiedz
Grzybek jest przy rzeczce za drzewkiem :>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Ta sytuacja zaczyna mnie już powoli śmieszyć. Cały dzień biegam w poszukiwaniu upragnionego grzybka i wciąż siniak zwycięża.... Tak jak poradził Lewkooo obskoczyłem każde drzewo znajdujące się w okolicy rzeki i wciąż pusto. Mówiąc o rzece mam na myśli rzekę koło farmy. Może inaczej... Czy ten grzybek pojawia się od razu po rozmowie z Robinem?
Odpowiedz
Poszukaj przy wodospadzie obok farmy Artura i Ariel.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
(26.04.2018, 14:32:16)Kravis napisał(a): Czy ten grzybek pojawia się od razu po rozmowie z Robinem?
nie
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości