Korzenie Zła - problem z zadaniem...
Aby Starzec złożył i przekazał nam klucz należy wykonać 8 dużych misji kluczowych.
Jedną z nich jest "Zapomniana magia" a ponadto co najmniej dwóch nadal nie masz zrobionych jak wynika z opisu sytuacji.
Pewne zadania ruszą się dopiero przy starannej eksploracji i odnalezieniu stosownych itemów.
Poszedłeś nieco za bardzo na skróty do przodu i stąd zatrzymanie akcji u Starca.
Zadanie związane z Hipolitem jest poboczne i nie wchodzi w te pulę.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Niedobrze, tym bardziej, że staram się jak zwykle grać i eksplorować naprawdę dokładnie. Wychodzi na to, że znowu jestem w kropce i nie bardzo wiem co mam czynić dalej czy latać bez celu po Dolinie jak jeździec bez głowy licząc szczęśliwie na odnalezienie brakujących itemów, czy jeszcze raz rozejrzeć się w charakterystycznych miejscach? Kolejną kwestią jest brak dialogu z Serrano pomimo tego, że posiadam w ekwipunku Vanadium.
Odpowiedz
(02.05.2018, 17:06:10)Kravis napisał(a): Kolejną kwestią jest brak dialogu z Serrano pomimo tego, że posiadam w ekwipunku Vanadium.
bo zapewne nie masz Anturium
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Fakt, o dziwo ta nazwa nie przewinęła się ani razu w trakcie rozgrywki, przez co jestem dość mocno zaskoczony. Ehhhh, no cóż... Spróbuję jeszcze coś pokombinować.
Odpowiedz
Tu nic nie trzeba kombinować.
Trzeba po prostu otworzyć pewną skrzynię w kopalni.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Zaraz... czy mowa jest o skrzyni zamkniętej na klucz obok jednego kopacza, w której znajdowało się wcześniej wspomniane Vanadium?

Nurtuje mnie kwestia związana z "Uzurpatorem", czyli Egonem. Czy aby ruszyć tego questa dalej należy znaleźć jakiś konkretny item? Bo każdy NPC milczy. Myślałem, że quest automatycznie ruszy po wykonaniu jakichś innych, ale jednak się myliłem. Problem z Gasparem został rozwiązany, Kessler wyniósł się na farmę Artura i Ariel, a ostatni wpis sugeruje możliwą konfrontację Egona z Olafem Tryggvasonem.
Odpowiedz
Nie jestem pewny. Najwyżej niech mnie ktoś poprawi.
Żeby to ruszyć musi się wynieść z obozu trzy osoby.
Nie pamiętam imion.
Jeden na farmę, drugi na drugą farmę, trzeci do myśliwych.
Ten trzeci to koleś co mu się odbiera ognisty łuk. Potem stoi koło Olafa na dole i prosi nas o kasę.
Jak dostanie to właśnie będzie u myśliwych.
Odpowiedz
Problem w tym, że każdy z nich już jest na swoim miejscu. Bancroft na farmie, na której rządził dosłownie babochłop, na drugiej farmie Kessler, który wyniósł się z obozu po tym jak się dowiedział, że jego żona nie żyje oraz Slayer udający wielkiego cwaniaczka, który ostatecznie wylądował u Myśliwych. Tak więc ten tego...
Odpowiedz
Jaki masz ostatni wpis?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Tak jak mówiłem, że Egon z Olafem nie darzą się sympatią i czy może pomiędzy nimi dojść do konfrontacji.
Odpowiedz
Próbowałeś rozmawiać z Gasparem?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Gaspar ma tylko opcję "Daj mi coś do picia".
Odpowiedz
Dobra to po kolei
Czy miałeś ostrzeżenie od Egona o znikających ludziach z obozu?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Tak, o "przyjacielskiej radzie" Egona też był wpis.
Odpowiedz
Załatwiłeś topór dla Schnoora?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości