Korzenie Zła - problem z zadaniem...
Ok, w tym całym zamieszaniu z poprzednim questem absolutnie wypadło mi z pamięci, że Saturas kazał go poinformować o dalszych rozkazach.

Jako, że gram po to, żeby jak najwięcej fabuły poznać i postaci poznać, a nie konkurs na najlepiej rozegraną przygodę jak Arena, to poprosiłbym jeszcze o informacje odnośnie zadań z Hipolitem - jak czytam ten temat, to można je zdobyć jeszcze przed otwarciem świątyni i są 2, więc prawdopodobnie sporo ciekawej zawartości posiadają i byłbym smutny nie rozwiązując ich, a sam niestety sobie z tym teraz nie poradzę.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Żeby dostać pierwsze zadanie od Hipolita trzeba znać dialog wstępny z nim i mieć w ekwipunku pierwszy fragment klucza

Drugie zadanie - "Moja żona wiedźma" jest konsekwencją tego zadania.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Poproszę jeszcze jakąś podpowiedź odnośnie położenia pierwszego fragmentu klucza. Dialog wstępny odświeżyłem, przeszukałem składzik jeszcze raz, zrozumiałem, że znajduje się tam zamknięta pusta skrzynia, o której zapewne mówił Hipolit. Znając techniki z Przeznaczenia byłem przekonany, że znajdę coś nie bezpośrednio w kufrze(bo wyświetlał się jako pusty), ale na jego dnie w zenie, jednakże to założenie okazało się błędne.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Klucz jest w kopalni, a nie w pobliżu Hipolita.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ok, jedna część znaleziona, jak widać lata mi nie służą... Jesteście okrutni z tym zadaniem! Udało mi się nawet Titufa znaleźć, ale drugiej części klucza jeszcze nie, choć... mam pewne podejrzenia.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
(27.07.2018, 18:54:04)SparrowJacek napisał(a): Udało mi się nawet Titufa znaleźć
a za to szacun i PR!
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Dobra, od pół godziny latam jak głupi szukając go... myślałem, że będzie troszkę przed Micheaszem, skoro Hipolit szukał mędrca, a nie znalazł(znaczy nie doszedł aż tak daleko, tak to interpretowałem). Poproszę jeszcze jakąś drobną choć wskazówkę, choć im większa tym lepiej, bo zwyczajnie chciałbym zrobić to zadanko poboczne i ruszyć dalej z innymi.
Micheasz, orkowie ani ludzie w obozie na górze nie mieli też nic do powiedzenia, tak jak i inne postaci "w górach" jak Elvrich czy ci, co obozują w dawnej siedzibie goblinów.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Drugi fragment masz wysoko w górach. Tam gdzie pustelnia...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Druga część klucza naprawdę jest w gorach, ale tylko wtedy, gdy oddamy pierwsza część klucza Hipolitowi.
Dokładnie nie pamiętam gdzie ( WP znam ale przecież nie powiem gdzie).
Jest tu grupa Weteranów, ktora to rozegrała i na pewno znalazła. Jak nie doznali zaćmienia umysłowego to podpowiedzą.
To zadanie robił Michał i celowo te klucze są tak ukryte, bo to zadania bonusowe, dla naprawdę skrupulatnych graczy.
Nie do końca z opcji "gdzie znajdę".
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Jak oddasz pierwszy klucz to o drugi powinieneś się wręcz potknąć wysoko w górach niedaleko pustelni.
Odpowiedz
To jeszcze się upewnię - czy gdy już wszedłem do świątyni, to mogę ruszyć to zadanie? Bo mam wpis w dzienniku, że gdzieś w górach ma to być, ale chodzę i chodzę i nie widzę nawet z pewnymi polepszającymi wzrok dobrodziejstwami wersji DX11
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
To zadanie nie ma nic wspólnego ze Świątynią. Jest niezależne od wątku głównego.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Klucz jest w górach w drodze do chaty pustelnika.
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
tak... zapomniałem totalnie, że jeszcze tam jest wysoko. Już znalazłem i kolejne zadanie poszło do zaliczonych :)
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
(28.07.2018, 06:22:31)SparrowJacek napisał(a): Czy tutaj jakieś drobne bugi mogę zgłaszać? Wierzę, że tak

Nie ma opcji sprzedania Sarufowi broni o nazwie Okrutnik - mam dialog, gdzie mówi, że da za nią 2200, ale po wyklikaniu tej opcji nie pojawia się druga, jak w przypadku każdej innej z broni.


A nie masz przypadkiem jeszcze innej broni przy sobie, którą można sprzedać?
Koniec kariery ~ emerytowany Arcymag Ognia
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości