Problemy z zadaniami
#31
Powiem tak - nawet przed chwilą zerknąłem na ten miecz bez podnoszenia umiejętności bojowych w grze.
Rada? Odinstaluj dx - u mnie walka 1-1 trwa chwilę.

Sprawdziłem też pierścień - po założeniu mam mistrza - po wczytaniu tego save - nadal mam mistrza... ale faktycznie - nie te umiejętności.

Nie wszystko do końca współpracuje z DX i my o tym mówiliśmy - wniosek, na końcowy przynajmniej zen, jest prosty!
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#32
Sęk w tym, że o ironio, bez dx'a jest jeszcze gorzej - nie wykrywa mi karty dedykowanej, a na zintegrowanej Gothiczek ledwo chodzi.

Po wyłączeniu prawie wszystkich opcji dostępnych w DX11, 1v1 jest już w porządku.

Lagów nie ma co prawda, ale walka wcale łatwiejsza się nie staje, jakby nie było, trzeba wyprowadzić bezbłędnie 15-20 uderzeń, aby zabić, z czego jednoręczna broń jest wolniejsza niż te ich dwuręczne ciosy + 2-krotnie większy zasięg robi swoje.
Z tego powodu nigdy nie walczę w Gothicu bronią jednoręczną z Szkieletami, to muszę przyznać, że jako weteran Gothica nigdy nie radziłem sobie z nimi ;d No, chyba, kiedy padali po 2-3 ciosach, to było do przeżycia..

Na razie obraz nie napawa mnie optymizmem, ale zobaczę później jak to pójdzie.
Odpowiedz
#33
z pierścieniem faktycznie jest coś nie tak, poczekamy na opinię innych graczy co do walki mieczem
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#34
(19.05.2018, 14:42:35)XaroN napisał(a): Sęk w tym, że o ironio, bez dx'a jest jeszcze gorzej - nie wykrywa mi karty dedykowanej, a na zintegrowanej Gothiczek ledwo chodzi.

Nie sprawdzałem tego, ale po forach gothicowych radzą odinstalować integrę w takim przypadku.
Odpowiedz
#35
Oke, został mi jeszcze Duch od głodu, by iść dalej i kompletnie nie wiem, co mam tam zrobić. Widzę chleb, ale nie mam jak do niego sięgnąć. Jakieś rady?
Odpowiedz
#36
Podpowiedź jest jak na dłoni.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#37
Chodzi Ci o oznaczenia z drugiej strony? Je też widziałem, nic mi nie mówią. Myślałem, że mam podchodzić do przycisków zgodnie z kolorem jedzenia, ale każdy mnie podpala.
Odpowiedz
#38
Może jesteś zbyt agresywny wobec biednych przycisków. :D
Odpowiedz
#39
Czyli odpowiedź jest gdzieś indziej? No fajnie, tylko może skoro to temat z pomocą z zadaniami, powiecie mi, gdzie dokładnie co mam nacisnąć? :)
Odpowiedz
#40
A czy zawsze trzeba naciskać i pociągnąć?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#41
Można strzelać, ale ja nie mam przecież łuku, ani kuszy, ani niczego takiego -.-
Odpowiedz
#42
Mój post był większą podpowiedzią, niż to się na 1 rzut oka wydaje. :)
Odpowiedz
#43
Kiedy pisze o pomoc z jedną, JEDNĄ zagadkę, liczę na to, że po prostu dostanę rozwiązanie. Zrobiłem wszystko inne, została mi tylko ona i chcę po prostu skończyć moda.
Odpowiedz
#44
Odpowiedzi wprost będziemy raczej unikać.

Mechanika tej zagadki jest nieco inna niż to, co oferuje podstawowy Gothic. Kombinujesz dobrze, przemyśl sobie moją podpowiedź i będzie git.
Odpowiedz
#45
Mam taki problem, ze utknalem. Mam 2 ksiazki od duchow, ale nie mam zadnej fiolki, ani juz zadnych dialogow, znalazlem martwego wilka i potem rozmowialem z tym straznikiem i pasterzem, to ostatnie co moglem kliknac. Nie wiem co dalej robic, nie mam juz pomyslow. Poza tym alchemia mi cos nie dziala, mam skladniki, a tylko 2 mikstury many mi sie udalo na poczatku zrobic, a teraz juz mi sie nie chca robic nie wiem czemu, pisze ze brak skladnikow, ale raczej wszystko mam. Skreta i miksture z perly udalo mi sie normalnie zrobic.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości