Problemy z zadaniami
#46
(26.05.2018, 15:40:36)wogsel napisał(a): pisze ze brak skladnikow, ale raczej wszystko mam
A menzurki są? :D
(26.05.2018, 15:40:36)wogsel napisał(a): Mam 2 ksiazki od duchow, ale nie mam zadnej fiolki, ani juz zadnych dialogow, znalazlem martwego wilka i potem rozmowialem z tym straznikiem i pasterzem, to ostatnie co moglem kliknac.
Powinieneś mieć pewien klucz, którego zastosowanie powinno poruszyć fabułę do przodu. :)
Odpowiedz
#47
Mam tylko 6 kluczy i każdy z nich już użyłem. A menzurki mam i pisze caly czas ze brak skłądników.
Odpowiedz
#48
A wodę masz?
Odpowiedz
#49
Co do alchemii to faktycznie nie miałem wody xd Aczkolwiek nadal fabularnie stoje, bo ponoc nie mam jakiegos klucza, tylko nie wiem jakiego i skad go wziaść.
Odpowiedz
#50
A pamiętasz jak Bezi tłumaczył Bosperowi, gdzie znalazł jego łuk? :> To ten klucz znajdziesz w podobnym miejscu, być może już tam byłeś i niczego nie znalazłeś ale teraz znajdziesz.
Odpowiedz
#51
(26.05.2018, 21:45:47)Klimek napisał(a): A pamiętasz jak Bezi tłumaczył Bosperowi, gdzie znalazł jego łuk? :> To ten klucz znajdziesz w podobnym miejscu, być może już tam byłeś i niczego nie znalazłeś ale teraz znajdziesz.

Mówisz o tym kluczu do piwnic, ktory byl w jaskini ze szczurami? To ja juz go dawno znalazlem, obecnie jestem na etapie jak znalazlem martwego Heroniusa w formie wilka i kompletnie nie wiem co mam robic dalej, bo nie widze zadnych opcji. Generalnie sory, ze robie taki troche spam, ale mod jest fajny i chcialbym go ukoczyc, ale zacialem sie i nie wiem co mam robic. Moze to jakis blad?
Odpowiedz
#52
(26.05.2018, 15:40:36)wogsel napisał(a): ale nie mam zadnej fiolki
skąd w ogóle wiesz że masz mieć jakąś fiolkę?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#53
(27.05.2018, 17:48:38)Memorius napisał(a):
(26.05.2018, 15:40:36)wogsel napisał(a): ale nie mam zadnej fiolki
skąd w ogóle wiesz że masz mieć jakąś fiolkę?

Bo na 1 stronie tego watku, ktos pisal ze rowniez nie wie co ma robic, tyle ze ma 2 ksiazki i fiole. Ja mam tylko 2 ksiazki i zadnej fiiolki nie mam...
Odpowiedz
#54
(27.05.2018, 17:59:04)wogsel napisał(a): Bo na 1 stronie tego watku, ktos pisal ze rowniez nie wie co ma robic, tyle ze ma 2 ksiazki i fiole. Ja mam tylko 2 ksiazki i zadnej fiiolki nie mam...
Polecam się wrócić do piwnicy i dokładnie zastanowić się nad tym, co tam znalazłeś. :)
Odpowiedz
#55
Ty nie czytaj co kto ma w temacie tylko myśl. włeb
Przeczytałeś notatkę znalezioną przy Alquero?
Tylko konkretnie - przeczytałeś, czy tylko otworzyłeś, a może i nie?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#56
Ok, znalazłem to. Dzieki za pomoc. Myślałem, że chodzi o jakies inne miejsce, ale ma to sens.
Odpowiedz
#57
Mam 4 zadania:
Apostaci - brat Oktymon jest dziwny
Złodziej - ostrzeżenie Hylocha i szukanie sposobu na najtrudniejszą kradzież
Misja - ostatni wpis o tym, że dostałem możliwość podróży na Wyspę. 
Portal - czekam, aż Umbrian coś zrobi

Nie wiem co dalej. Smutny
Odpowiedz
#58
Chyba pora na wyprawę na wyspę.
Marsz na plaże z waranami się wykąpać. :>
Odpowiedz
#59
Juz tam dawno byłem i przynioslem ładny kościany przedmiocik.
Odpowiedz
#60
a ładny hełmik też?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości