KLASZTOR - wrażenia
#1
Tu niech pojawiają się wasze wrażenia z rozgrywki, opinie o dialogach, fabule, itp rzeczy. Możecie też wrzucać jakieś pstryknięte screeny. :)
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#2
Ta muzyka odsiewa już na starcie :>
Bolt Thrower
Odpowiedz
#3
(15.05.2018, 18:35:13)Zagloba25 napisał(a): Ta muzyka odsiewa już na starcie :>
Co masz na myśli?
Odpowiedz
#4
No nie jest plumkanie tylko potężnie brzmienie, które poraża samym grzmotem wszelkiej maści pozerów
Bolt Thrower
Odpowiedz
#5
uwielbiam heavy metalowe określenie "wszelkiej maści pozerów"
+1 PR Piwko
Cała muzyka jest autorstwa Von Zieglera :)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#6
Tytuł działu jest ...Wrażenia..., to z tego miejsca chcę serdecznie podziękować całemu Zespołowi za właśnie WRAŻENIA, których dostarczaliście nam wszystkim, publikując kolejne mody Piwko
Mam nadzieję, że tak Twórcze Umysły nie poprzestaną na Klasztorze i niejeden raz zachwycą nas znowu :)
Odpowiedz
#7
Wrażeń jeszcze żadnych nie mam, ale chciałbym podziękować za to, że Wam się chciało poświęcić swój czas i zrobić coś non-profit - za dobre słowo mimo, że wielu rzucało Wam kłody pod nogi, a Wy i tak nie daliście się zniechęcić i złamać.

Szczególne podziękowania i ukłony dla szefa teamu Michała ( chyba nie lubiącego wypowiadać się publicznie – czytaj - na forum ), który gdzieś w zaciszu swojego atelier wykuwał w pocie czoła tę modyfikację i doprowadził szczęśliwie do końca, spinając wszystko w jedną całość.
Odpowiedz
#8
Tak, to fakt, Michał jest tu głównym Bohaterem i luźna idea rzucona przez mnie onegdaj bez niego nigdy by nie została zrealizowana OK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#9
Ja również dorzucam się do podziękowań bo istotnie jest za co. Nawet w ciemno jestem w stanie stwierdzić, że jak tylko modzik zostanie pobrany to znowu wciągnę się w kolejną wspaniałą historię stworzoną przez wasz Zespół. OK
Odpowiedz
#10
Nie będę się rozpisywał, bo chciałbym to zrobić dopiero po ukończeniu w podsumowaniu.

Plusy:
klimat - a'la Imię róży i Wyspa Tajemnic
muzyka
nowe nazwy dla fauny i flory

Minusy:
brak możliwości wyłączenia sterowania z G1 z poziomu menu - może być kłopotliwe dla gothicowych świeżaków
dwa razy przeleciałem przez podłogę przy wiatraku - pierdoła
Odpowiedz
#11
(16.05.2018, 10:53:00)Erwin napisał(a): dwa razy przeleciałem przez podłogę przy wiatraku - pierdoła
przeleciałeś nie przez podłogę a wpadłeś w dziurę pomiędzy deskami - podłoga składa się z co drugiej deski
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#12
Macie szczęście, że lubię wpadać w różne dziurki.


Poza tym fajnie jest też utłuc gada patelnią.
Odpowiedz
#13
Wrażenie po niecałych 1.5h - cudowna atmosfera zarówno beztroskiego jak i ciężkiego życia klasztornego, spowity mgłą intrygi i tajemniczości. Wysepka jest całkiem mała, więc nie czuć biegania tam i z powrotem, wręcz biega się przyjemnie, szczególnie kiedy otoczeni jesteśmy tak wspaniałą oprawą audiowizualną.
Zdecydowanie czuć klimat płynący z słów klasztorników. Najbardziej dotąd zaintrygował mnie Cirrus, bardzo ciekawa postać, zobaczymy jak przyczyni się do naszego losu.

Pomimo, że nie jestem jakimś klaustrofobikiem, czuję się nieswojo w bardzo ciasnych budynkach, czuję ciasnotę i pewną duchotę. Za to przebywanie na zewnątrz jest bardzo przyjemne, jak już wspomniałem - wspaniała muzyczka w tle bardzo wiele robi.

A tu takie tajemnicze zdjęcie, gdzie możemy rozmyślać nad egzystencją kruchych ciał, miotła też jest założona nie bez powodu, aby pomyśleć głębiej nad ulotnym życiem. :>

[Obrazek: GeZPJEz.jpg]
Odpowiedz
#14
Pograłem z 15 minut, ale już mogę się do kilku rzeczy odnieść.
Muzyka z menu mi się nie podoba, ale za to utwór, który gra w tle podczas rozgrywki, jest fantastyczny. Nadaje modyfikacji fantastyczny klimat. Dialogi od samego początku wieją tajemniczością, a NPC są całkiem nieźle napisani, bo nie czuć tego czego w wielu modach, które nie mają dubbingu, że pisała je jedna osoba. Spoko też, że wywaliliście głos Bezimiennego, który normalnie można usłyszeć podczas ingerowania z elementami otoczenia, typu "nie znam się na otwieraniu zamków". Niby pierdoła, ale dla mnie spory plus, bo zawsze mnie to irytowało. Co do świata, to jest on całkiem ładnie odpicowany, przynajmniej na pierwszy rzut oka, ale ma schrzanioną optymalizację, bo momentami fpsy lecą mi poniżej 15. Nie wiem z czego to wynika, ale tak źle to nie mam nawet w ukochanej Dolinie Przodków. Mam nadzieję, że w modzie nie będzie dużo walk, bo takie klatkowanie jest fest denerwuje podczas eksploracji, a jak jeszcze trzeba w takich warunkach z kimś walczyć, to jest już koszmar.
Na razie tyle.
Odpowiedz
#15
(16.05.2018, 17:41:44)Dota napisał(a): Co do świata, to jest on całkiem ładnie odpicowany, przynajmniej na pierwszy rzut oka, ale ma schrzanioną optymalizację, bo momentami fpsy lecą mi poniżej 15.
Tak. Powinni tego zabronić!
W obszarze centralnym pól i w jednym z budynków też miałem spadki do 20 fps miejscami.
Laptop HP z 2007 roku, 2 GB RAM i zintegrowana karta chipset family.
Oczywiście na max detalach.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości