W poszukiwaniu skarbów
[Obrazek: l2fcrja.png]

Platforma: G2NK
Kraj: Rosja
Twórca modyfikacji: Ingvers
Tłumaczenie: 'Drużyna Spolszczenia & Recovery Team' - czyli metek58 i smox
Premiera polskiej wersji: 24.04.2015

Opis modyfikacji:
Kolejna opowieść Ingversa - twórcy 'Przygód Martina'. Tym razem wcielamy się w młodego poszukiwacza skarbów, Liroja, który z tęsknoty za dostatnim życiem decyduje się opuścić Khorinis w poszukiwaniu bogactwa. Trafia na małą wyspę, gdzie pojęcie 'skarbu' jest dla prostych ludzi zupełnie różnie rozumiane... Autor znany jest ze specyficznego humoru i zaskakujących zwrotów akcji. Nie inaczej jest i w tej modyfikacji!

Modyfikacja oferuje:
-odnowioną lokację, znaną min z 'Returninga'
-nowe miejsca i oryginalne zadania
-rosyjski dubbing 'D'AS Team'
-3-4 godz gry
-easter eggi

Screeny:

DOWNLOAD:/ok 100 MB/
„Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.”
                                                       Bezimienny - 'Przeznaczenie Epilog'
                                                                                             Kubuś Puchatek

Odpowiedz
A miałem pójść wcześniej spać :D :D :D
Odpowiedz
Ha ha... to tylko parę godzin.
„Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.”
                                                       Bezimienny - 'Przeznaczenie Epilog'
                                                                                             Kubuś Puchatek

Odpowiedz
Martwi mnie fakt, że przy prezentacji tego moda (przy innych też da się to zauważyć), brakuje adnotacji z nickami osób, które polonizowały tę modyfikację. Być może jest grupa graczy, którzy widząc uznanych przez siebie tłumaczy modów, chętniej po nie by sięgali.
Odpowiedz
Bardzo ciekawym elementem jest możliwość wcielenia się w drugą postać. Zakończenie jest chyba jeszcze bardziej zaskakujące niż w "Przygodach Martina". Ogółem bardzo fajny modzik, polecam.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości