Galeria modyfikacji
(20.09.2016, 22:51:01)Memorius napisał(a): polecam jedną schrupać... Troll Troll Troll

Ty trollu ty  xD Na szczęście schrupałam nagrodę  Język
Odpowiedz
czy nikt nie ma ochoty na zabawę ze screenami ? A może za trudne niektóre i zmienić na łatwiejsze ?
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Myślę, że za dużo screenów do zrobienia, a i tak bym zrobiła łatwe, bo jestem w Jarkendarze, czyli moim najukochanniejszym miejscu w G2NK i wszelakich modach.
Odpowiedz
Ok to może ustalmy ilość screenów ? ile by wam pasowało ? z 3 ?
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
No też nie wiem. Albo może czasu od ogłoszenia zbyt mało? Byłabym też chętna, gdyby nie pewien szkopuł: gdy mam włączonego frapsa to tak zacina, że grać nie daje.
Odpowiedz
a " Prt scr" plus paint ? xD najpierw spróbuj odgadnąć wszystkie lokacje które ja dałem Język
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
(22.09.2016, 19:12:59)kea1 napisał(a): gdy mam włączonego frapsa to tak zacina, że grać nie daje.
bandicam - prościutki i może się nada
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(22.09.2016, 19:04:49)Wiśnia napisał(a): czy nikt nie ma ochoty na zabawę ze screenami ? A może za trudne niektóre i zmienić na łatwiejsze ?

Pomysł fajny, ale mam problem z odgadnięciem 2 screenów Język
Ogólnie myślę, że 3 screeny byłyby bardziej przystępną opcją, znalezienie 5 ciekawych miejsc na screen może być trudne.

(22.09.2016, 19:14:24)Wiśnia napisał(a): a " Prt scr" plus paint ?

Jak ja próbowałem robić screeny bez frapsa to wklejało się zdjęcie pulpitu, a nie gry, w sumie nie wiem czemu.
Odpowiedz
(22.09.2016, 19:16:48)Tituf napisał(a):
(22.09.2016, 19:12:59)kea1 napisał(a): gdy mam włączonego frapsa to tak zacina, że grać nie daje.
bandicam - prościutki i może się nada

Jeżeli nie będę mieć takich spadków fps to jutro spróbuję.

(22.09.2016, 19:19:35)maciek456 napisał(a):
(22.09.2016, 19:04:49)Wiśnia napisał(a): czy nikt nie ma ochoty na zabawę ze screenami ? A może za trudne niektóre i zmienić na łatwiejsze ?

Pomysł fajny, ale mam problem z odgadnięciem 2 screenów Język
Ogólnie myślę, że 3 screeny byłyby bardziej przystępną opcją, znalezienie 5 ciekawych miejsc na screen może być trudne.

(22.09.2016, 19:14:24)Wiśnia napisał(a): a " Prt scr" plus paint ?

Jak ja próbowałem robić screeny bez frapsa to wklejało się zdjęcie pulpitu, a nie gry, w sumie nie wiem czemu.
Mnie się wklejał obrazek z pierwszego zapisu. Gdy chciałam to przechytrzyć, to mi się wklejał bałagan z pulpitu  /(*
Odpowiedz
Ok wyrzuciłem 2 screeny zostały 3 kto odgadnie wrzuca kolejne 3 tyle

@kea1 To jak wiesz to odgadnij a screeny najwyżej jutro wrzucisz jak sprawdzisz Bandicama
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Pierwszy ss Dolina przodków - zgaduję, że było to miejsce gdzie mieszkał Pustelnik albo miejsce gdzie schodząc po drabince był eliksir siły.
Drugi ss wygląda jak wejście do zawalonej kopalni Gomeza.
Trzeci ss kopalnia, a dokładnie przejście między Doliną Przodków, a Górniczą Doliną.

Jak doszło do pomyłki to popraw :D
Odpowiedz
Masz 1 błąd sam zen dobrze wymieniłeś ale złe miejsce :)
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
No to ostatnia próba... Miejsce gdzie jest winda (w Mrocznych był tam "Magister") przez która można dostać się do wież mgieł.
Odpowiedz
Niee :D

Dam podpowiedź to nie jest samojebka tą focie beziemu ktoś zrobił :)
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Fraps może mulić jak nagrywa obraz z gry, bo jest mega pamięciożerny i zapisuje wszystko w HD - to fakt. Ale sam z siebie gdy jest włączony nie zżera prawie nic, a nie trzeba nagrywać, żeby robić nim screenshoty, więc nie rozumiem dlaczego macie jakieś problemy.

Co do robienia screenów bez programu i problemu z ujęciem pulpitu - nie wiem jak to jest możliwe, bo nawet jak się gra w oknie, to nie powinno mieć to znaczenia, bo jak sama nazwa wskazuje jest to zrzut obrazu z ekranu, czyli tego co nam się aktualnie na monitorze wyświetla.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości