'Imperium Popiołów' - KLUB
#61
Brakuje szefa Zwiadowców. Wilhelm miał chyba na imię.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
#62
W pewnym momencie zrezygnowaliśmy z tego wątku ze Zwiadowcami i zadania Tajna misja, którego jakoś nie mogliśmy dopiąć scenariuszowo.
innym taki zadaniem, które było prawie gotowe i wypadło to "Niesforne dziewczęta". Wycofałem je w ostatniej chwili bo mi nie pasowało do koncepcji klimatu gry.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#63
Troszkę szkoda, że część pracy się zmarnowała. Tak było choćby z futrynami, zmianami w zenie a teraz widzę, że nawet z zadaniami.
Możesz zdradzić zarys tych zadań?
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
#64
(13.06.2020, 06:30:17)SparrowJacek napisał(a): Ja zapytam o artefakty jarkendarczykow. Mam 2, ten związany ze snem i piorunem, oraz ten z pysznym kompotem, ale właśnie na tym zadaniu się zatrzymałem i za nic nie mogę zdobyć kolejnych.

Jesteś najdalej i tylko testerzy i twórcy mogą dać odpowiedź .
#65
(13.06.2020, 15:00:05)SparrowJacek napisał(a): Troszkę szkoda, że część pracy się zmarnowała.
ona się nie zmarnowała - po prostu zostało to wykorzystanie nieco inaczej
do do zadania Zwiadowców to nic nie powiem, bo "sól" w grze pozostała nie można tego zdradzać, poza tym że była opcja kontynuacji wątku, co nie wypaliło
z zadania z laskami pozostało sporo w ramach większych zadań, gdzie zostały przeniesione dialogi idea główna wpleciona w wątek przewodni - po prostu miałem ideę powtórzenia pewnej koncepcji kapitalnego zadania z dziewczynami w Ludziach z Górniczej Doliny
co do marnowania - u nas nigdy się nic nie marnuje, chyba że ejst po prostu z perspektywy testów słabe i nie podoba sie samej (wielce wybrednej) ekipie.
gdybyśmy chcieli wykorzystać wszystkie opcje i pomysły jakie były to gra trwałaby pewnie dwa razy dłużej, tym razem jednak po prostu zbudowalismy to inaczej w ogólnej dynamice rozgrywki
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#66
To zadanie akurat można dość szybko dostać, sądzę że część ludzi je zaczęła. W zamian za pomoc oczywiście oferuję to samo w jakimś innym zadaniu.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
#67
Czas na raporcik z dziś  :>
Na liczniku juz około 7 godzin, poziom bohatera 8, zadań wykonanych 4.

Kontynuowałem dziś dalszą eksploatację Jarkendaru. Po wpakowaniu kilku punktów w siłę oraz kupieniu lepszej broni, rozpocząłem masową eksterminacje okolicznych potworków. Wyczyściłem większość kanionu, jaskinie i spory obszar bagna. Apropo bagna to nie spodziewałem się, że będzie na nim aż tak tłoczno. Praktycznie wszystkie jaskinie jakoś zagospodarowane, a starych i nowych postaci nie brakuje. Do zbadania została mi tylko dolina i centralna część mapy gdzie oryginalnie znajdowali się magowie wody. Wydaje mi się jednak, że może być to niebezpieczna wyprawa, więc chciałbym się jeszcze trochę wzmocnić. 

Ciesze się, że wprowadziliście motyw "przypominania sobie" poszczególnych umiejętności z dialogów. Nie trzeba już wydawać masy punktów na język budowniczych i zdolności łowieckie co sprawia, że możemy się bardziej skupić na atrybutach potrzebnych do walki, dzięki czemu postać szybciej przybiera na sile. Cała rozgrywka jest przez to bardziej dynamiczna. 

Czuję, że cała grę będę walczył o każdą sztukę złota... Handlarze mają na sprzedaż wyjątkowo dużo drogich mikstur, a korzystnych interesów z których pozyskuje się najwięcej złota, mam odblokowanych niewiele. Możliwe, że w przyszłości się to zmieni, ale jeśli nie to obawiam się co do przyszłości mojej sakiewki.

Zastanawia mnie, czy npc'e mają rutyny zależne od dni tygodnia? Bo dosłownie za każdym razem jak wchodzę do takiego np. Obozu Krucjaty to zawsze wszyscy robią coś innego, niż za poprzedniej wizyty.
Jeśli tak to wspaniała robota, oddaje to takie poczucie, że ci ludzie faktycznie nie wiedzą co ze sobą zrobić, więc chodzą bez celu tam i z powrotem po plaży. 

Jestem chyba na najwcześniejszym etapie rozgrywki ze wszystkich, ale staram się grać w miarę wolno i przeszukiwać wszystko dokładnie coby niczego nie pominąć, także mam nadzieję, że się opłaci.
Tymczasem czas spać, a jutro kolejne zadania do wykonania  Lol
#68
Rutyny postaci mają cykl dobowy. Niektórzy NPC mają te rutyny dość rozbudowane i pewnie powroty do obozu w różnych porach dnia stwarzają takie wrażenie, że jest to zależne od dnia tygodnia.
#69
Czy w zadaniu" Zapasy dla załogi " doczekam się handlu z Fiskiem ?
#70
W rozgrywkach klubowych odpowiedź na to pytanie nie może zostać udzielona.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#71
(14.06.2020, 10:07:27)Memorius napisał(a): W rozgrywkach klubowych odpowiedź na to pytanie nie może zostać udzielona.

Nawet    TAK lub NIE
#72
należy sobie przypomnieć, że sporo zadań w sadze miało różne alternatywy rozwiązań
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
#73
Pewnie to nie błąd, może lekka nieścisłość. Jest 2 handlarzy, którzy mają w ofercie miotłę, jednak pewne zadanie można ruszyć tylko przy handlu z jednym z nich. Gracze mogą być zagubieni, że mają przedmiot, a nie da się zadania pociągnąć dalej.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
#74
Co do ostatniej komnaty w Świątyni Adanosa to myślę że coś z tamtejszym ołtarzem będzie można przejść do ostatnich drzwi. Przeklikałem całą komnate i przy ołtarzu nie wiem ale jest zwój magii - Gejzerem nwm czy to coś z tym trzeba pokombinować by się dostać do tych drzwi czy jak?
#75
Litości Facepalm 
Naprawdę to napisałeś Sparrow? Naprawdę nie rozumiesz dlaczego z jednym? Czy to chodzi o miotłę?
To zostało tak specjalnie zrobione.

Cytat:trzeba pokombinować

właśnie OK :>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości