'Imperium Popiołów' - KLUB
#91
W tej opcji gry nie da się ukończyć jako takiej, bo zadanie niezbędne do pewnej rozmowy nie zostanie zakończone.
W tej chwili rozważamy co można z tym zrobić.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#92
Ok, jak coś to służę sejwem.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
#93
Rzuć mi sejw w PW i możesz dziś odpocząć. Niedługo pójdę spać, a wszystkie decyzje zostaną do ciebie napisane przez członków zespołu, po prostu zobaczę, czego ci brakuje.
#94
Save został poprawiony zaraz dostaniesz Sparrow poprawiony bez błędu.
Jak ktoś ma lub będzie miał podobny błąd z Bennetem, to N1kX analogicznie go poprawi i odeśle.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#95
SparrowJacek
"Wadą modyfikacji jest bardzo duża liniowość od pewnego momentu. Mamy ładnych kilka zadań w dzienniku, jednak prawie niemożliwe jest wykonywanie ich równolegle, przez co czasem trzeba przebiec się kilka razy po całkiem pustym już zenie w poszukiwaniu kogoś/czegoś, bo jest to jedyna rzecz, jaką można zrobić."
Jak to mówią- z ust mi wyjąłeś (sam bym lepiej tego nie opisał) Na razie otwieram bibliotekę .
#96
Cytat:Wadą modyfikacji jest bardzo duża liniowość od pewnego momentu. Mamy ładnych kilka zadań w dzienniku, jednak prawie niemożliwe jest wykonywanie ich równolegle, przez co czasem trzeba przebiec się kilka razy po całkiem pustym już zenie w poszukiwaniu kogoś/czegoś, bo jest to jedyna rzecz, jaką można zrobić."

czy wy naprawdę rozumiecie co piszecie?
jak można mówić o liniowości skoro nie można wykonać zadań równolegle? skoro nie można ich wykonać równolegle to oznacza że istnieje szereg warunków powodujących, że nie można posunąć jednego zadania bez wykonania części drugiego
trochę rozsądku, panowie
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#97
Dochodzicie do końcówki gry, robi się więc lejek. Pozostały zadania związane z NPC w różnych i kluczowych, ale i odległych punktach.
Widzę, że rezygnacja z contentu i zbytnia rozbudowa końcówki była słuszną decyzją.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
#98
(15.06.2020, 20:02:50)Tituf napisał(a): Widzę, że rezygnacja z contentu i zbytnia rozbudowa końcówki była słuszną decyzją.
jak najbardziej - gdybyśmy zrobili jeszcze to, co było dodatkowo planowane, to dynamika by bardzo wyhamowała
pusty zen? to grajcie by się zapełnił
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#99
Bardzo dziękuję za te opcje zapełniania go właśnie. Miło od czasu do czasu dowiedzieć się, że poza tymi pojedynczymi ludkami, których trzeba sprzątnąć, jest też sporo stworków, które czekają tylko, by się nadziać na miecz Bezia.

Artefakt Jarkendarczyków znaleziony, jak mogłem go przeoczyć?
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
U mnie już cały zen oczyszczony z potworów. 
Dziś pierwszy raz trafiłem na moment w którym nie wiedziałem co zrobić. Na szczęście nie trwało to długo, a i sam Bezi dobrze podsumował całą sytuację słowami: "Mnie to już chyba nic nie zdziwi."  Troll

W doczekałem się tego legendarnego szukania przycisku w świątyni Adanosa, jutro zobaczę czy uda się go znaleźć w mniej niż godzinę...
Hail the apocalypse...
Jutro najpewniej skończę. Zostało mi jedno zadanie wreszcie. Drugim, które ciągnęło się przez całą rozgrywkę były Artefakty Jarkendarczyków i muszę przyznać, że zupełnie nie spodziewałem się takiego zakończenia! Bardzo podoba mi się, że nawet no najbardziej schematycznych, jak by się mogło wydawać, zadań potraficie wcisnąć coś, co sprawi, że zapadną w pamięć.

Byłem przekonany, że aż do końca gry będę musiał trzymać każdy grosz i nigdy nie uda mi się wykupić wszystkich miksturek i innych bonusów, tymczasem zdobywszy 21 poziom po raz pierwszy postanowiłem coś sprzedać i jakież było moje zdumienie, gdy okazało się, że można sprzedawać za 25% ceny! Smutno mi teraz trochę, bo jako osoba kochająca nabijać statystyki pozwoliłem zniknąć kilku handlarzom, którzy wciąż mieli te rzeczy w ofercie, także postać nie będzie tak dopieszczona jak myślałem...
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Arena potrwa do soboty, do godz 17.00.
Proszę przesłać swoje zapisy do tego czasu na PW do mnie.
Nie możemy premierowego grania przedłużać. Tym bardziej, że zgłosili się do niego mocni i chętni zawodnicy.
W sobotę postaramy się "Imperium Popiołów" zaprezentować już wszystkim graczom.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Tegom chciał OK
Bolt Thrower
Mogłeś się zgłosić do Areny :>
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Za duża presja dla takiego mięczaka, chcę mieć gotową wersję, przetestowaną gruntownie przez Was Troll
Bolt Thrower


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości