'Imperium Popiołów' - KLUB
Imperium Popiołów - ukończone :D na liczniku niecałe 39h tak samo jak u Sparrowa realnie było myśle że około 50 jeśli nie licząc tego biegania no a przede wszystkim ten cholerny przycisk w świątyni Adanosa (szacun dla Erwina że go tak sprytnie schował) :D

Co do samej gry modyfikacja bardzo mi się podobała szczególnie początek gry już trzyma w napięciu sama ciężka sytuacja wpływa na bohaterów i są tym bardzo zmęczeni i zdenerwowani, spójność w zadaniach jak i poprzednich częściach Sagi utrzymany aż miło, szkoda że to Ostatnia część bo bardzo się zżyłem z wszystkimi tam postaciami ^^ (Może za kilka lat wyjdzie 6-ta część? troll )

Jak każdy lubi wątek gdzie nie mogło zabraknąć zadania z goblinami xD , cały Jarkendar aż z przyjemnością się mi eksplorowało, natomiast znalazłem 2 takie błędy podczas grania gdy na początku gry eksplorujemy wysepki koło statku znalazłem na jednej z nich taką 'niewidzialną' ścianę przez co musiałem obkrążyć wysepke by podnieść wszystkie tam znajdujące roślinki, drugi z kolei (NIE chcę spoilerować ale nie wiem czy tylko ja to miałem) jak na wyspę przybywa niejaki Walezjan z 2 ochroniarzy i ci właśnie ochroniarze mieli widoczne tylko głowę z bronią
i po nich jak zapisywałem grę wywalało mnie do pulpitu i nasz kochany Acces Violation :D mimo tego grało mi naprawdę przyjemnie ^^

Modyfikacja tak jak zapowiadał Memo z ekipą będzie modem bitewnym i sama bitwa pod koniec wypadła naprawdę niezle, sama eksterminacja wrogów - TO co lubiłem najbardziej :D


A tu są moje statystyki końcowe:
https://imgur.com/SbQIbT3

Tak jak w KZ poszedłem pod siłę gdzie pod koniec miałem jej koło 200 pkt, tak w IP poszedłem pod kryta :D
Cayen był na Arenie po raz pierwszy i brawa za odwagę i determinację, której chyba zabrakło wielu innym doświadczonym zawodnikom Sagi Destiny. OK 
Oczywiście 5 PR za ukończenie gry,z którą pewnie wielu będzie miało jak zwykle poważne problemy. OK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Piękne staty Cayen!

Ja osobiście nie miałem żadnych problemów z ludźmi Wazeliana. Ciekawe co poszło nie tak, ci ochroniarze chyba mieli nowe pancerze, bo wyglądały trochę inaczej i może Ci się coś nie doczytało.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
(18.06.2020, 15:15:20)Cayen napisał(a): natomiast znalazłem 2 takie błędy podczas grania gdy na początku gry eksplorujemy wysepki koło statku znalazłem na jednej z nich taką 'niewidzialną' ścianę przez co musiałem obkrążyć wysepke by podnieść wszystkie tam znajdujące roślinki, drugi z kolei (NIE chcę spoilerować ale nie wiem czy tylko ja to miałem) jak na wyspę przybywa niejaki Walezjan z 2 ochroniarzy i ci właśnie ochroniarze mieli widoczne tylko głowę z bronią
i po nich jak zapisywałem grę wywalało mnie do pulpitu i nasz kochany Acces Violation :D mimo tego grało mi naprawdę przyjemnie 

O pierwszym wiedzieliśmy już na etapie tworzenia Prologu. Możliwe, że w tym miejscu jest jakiś błąd w mesh'u świata, albo są tam z jakiegoś względu wstawione ściany, które mają teskturę "fullalpha", czy takie, po których Bezi może chodzić / mieć z nimi kolizję, a ich nie widzi. Robi się coś takiego żeby gracz nie wchodził w miejsca, w które nie powinien, albo jak mamy dziurawy most, to kładzie się takie coś na nim i wtedy nie wypadniemy przez dziury. Jednak nie sprawdzałem tego.
Drugie - nie wiem. Nikt nie miał z tym problemu. Może te pancerze się źle skompilowały czy coś, albo to jakiś indywidualny błąd.
Oba te błędy nie wpłynęły mi znacząco na grę - Jest OK :D ale może na tą oficjalną wersję je jakoś naprawić ,a z drugim tak jak powyżej Sparrow napisał możliwe że jakiś skrypt mi się nie doczytał. :>
Złapałem następnego buga wg wpisu do dziennika Benet powinien być na plaży a jest razem z Haradem na bagnach i nie ma żadnego dialogu.
Odpowiedź została już podana powyżej. Rzuć mi save.
Pisałem kilka dni temu bardzo obszernego posta podsumowującego moje dotyczczasowe 21 godzin spędzonych w Jarkendarze. Niestety przez psikus techniczny nie ujrzał on światła dziennego dlatego teraz piszę na nowo ale będzie to raczej skrócona wersja.

Modyfikacja robi na mnie chyba największe wrażenie z całej Sagi. Została świetnie oddana atmosfery wojny, dziwnej wojny jak to określił Ostap. Biegam już po krainie mnóstwo czasu a chyba nawet jeszcze nie drasnąłem głównego problemu, jakim jest inwazja Jarkendarczyków, a zamiast tego rozwiązuje różne "przyziemne" problemy jak zagubiony klucz, kopalnia nie przynosząca zysków czy pomoc w odszukaniu starej miłości. Są to jednak zadania napisane i poprowadzone w oczywiście świetny sposób a ich wzajemne powiązanie budzi jeszcze większy podziw niż w poprzednich częściach Sagi. Kto by pomyślał, że pomagając upierdliwym zielonym stworkom uzyskamy klucz do świątyni? Albo że pomagając odnaleźć starą miłość pomożemy uczonym postawić milowy krok w ich naukowych odkryciach? A ten motyw z mięsem i drzwiami to już w ogóle genialny pomysł i jeszcze lepsze wykonanie.

Takich niespodzianek z pewnością czeka mnie więcej i przyznam, że przestałem już śledzić ten temat bo zaczęło pojawiać się trochę oczywistych spoilerów i nie chce sobie zepsuć wrażeń. :>

Pozostaje tylko pytanie, ile mam jeszcze czasu na dokończenie gry? Nie wiem jeszcze jak to zrobię ale chcę porównać swój save z pozostalymi uczestnikami ale nie chcę też trzymać innych w nieskończoność aż łaskawie Klimek Junior pozwoli mi zagrac... ;)
Wydaje mi się, że zdążysz przed wieczorem w sobotę - być może ze względu na sytuację szczególną nieco przedłużymy jednak, ale tylko nieco.
Omówimy to jeszcze w ekipie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Na mnie nie czekajcie . Pomimo naprawienia Beneta wisi mi 7 zadań i przez godzinę nie ruszyłem ani milimetr.
No dobra, gdy wszyscy śpią to Klimek gra :> Ale ma za to problemy z zadaniami a z powodu oczywistego braku czasu prosi o drobne sugestie na temat:
- znalazłem dwóch farmerów i mam ich kielichy jednak nie mam z nikim dialogu. Czego nie zrobilem? Zaznaczę, że znalazłem ich zanim Pardos mnie zaczepił o ich zniknięciu. Mam też wpis, żeby najpierw ich znaleźć.
- Co dalej, gdy już przybył Walezjan?
(20.06.2020, 00:01:10)Klimek napisał(a): mam ich kielichy jednak nie mam z nikim dialogu. Czego nie zrobilem? 

 Co dalej, gdy już przybył Walezjan?

1. Rób inne rzeczy - odpowiedni dialog w końcu się odpali

2. Gadaj z ochroniarzem
Hail the apocalypse...
ZMORDOWAŁEM no inaczej tego nazwać nie można : Powtórzę kolejny raz za "SparrowJacek "

"Wadą modyfikacji jest bardzo duża liniowość od pewnego momentu. Mamy ładnych kilka zadań w dzienniku, jednak prawie niemożliwe jest wykonywanie ich równolegle, przez co czasem trzeba przebiec się kilka razy po całkiem pustym już zenie w poszukiwaniu kogoś/czegoś, bo jest to jedyna rzecz, jaką można zrobić." I mogą się niektórzy nie zgadzać
ale ja to też tak odbieram . Tydzień temu pisałem że gra mi się płynnie ale wtedy właśnie trafił mi się TRAGICZNY przypadek z Rzeźnikiem i od tego momentu grało mi się jak po grudzie . Proponuje zmienić ten warunek .
Więcej nie napiszę bo szkoda moich i cudzych nerwów.

Podziękowanie dla SparrowJacek
Nie możemy tak długo czekać na ostatniego uczestnika Areny, by zakończył swoją rozgrywkę. Wypadek losowy... choć bardzo przyjemny Klimuś sprawia, że Klimek nie będzie klasyfikowany w tej zabawie (jeszcze raz gratulacje).
Podaję w punktach, co braliśmy pod uwagę i w jakiej kolejności przy wyłanianiu Mistrza. Sami teraz powiedźcie, kto wygrał?! :>

(16.06.2020, 11:09:04)Tituf napisał(a): 1. "TO, CO NAJLEPSZE" - wybór skręta dla Juliana
2. TAJNA MISJA (skrzynia Samuela)
3. OBRAZ W CHACIE SKIPPA
4. PAMIĄTKOWA PERŁA OD NATALII
5. ZAKON OCALENIA - posiadanie RUN
6. PANCERZ STRAŻNIKA ŚWIĄTYNNEGO - wymóg siły do 150 
7. PANCERZE OD TALBINA 
8. JAJO TOPIELCA DLA FARETTIEGO
9. ZWOJE OD FARETTIEGO
10. PALADYN KONRAD I AMULET
11. PERŁY DLA FOTYNA (w eq będzie list gończy)
12. MATERIAŁY DLA HARADA (kwarcyt i skała krystaliczna)
13. GOTOWANIE
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Cóż, MaQo klasyfikuje się wyżej ode mnie, teraz pytanie co z Cayenem? Wygląda na to, że serio zrobiłem wszystko poza jednym, aczkolwiek spec akcja z Natalia wykonałem tylko dzięki wpisowi Klimka xD
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości