Imperium Popiołów - problemy z zadaniem...
#61
cześć, gdzie się schował Magnus?
Odpowiedz
#62
już do niczego się nie przyda, no chyba, że tylko do wzbogacenia statystyk... jest 'bliżej wyjścia' z Jarkendaru...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#63
A nie jest potrzebny do pociągnięcia akcji ze Stilgarem? Bo po zabiciu posłańca brak dialogu z Arto, Siekaczem i Stilgarem

Nikt w obozie nie chce rozmawiać
Odpowiedz
#64
A Baracus jest nadal w obozie?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#65
Nie, zabity przy moscie

po zjedzeniu mięsa z ognistego drzwi się nie otwierają
Odpowiedz
#66
Skoro zabiłeś Baracusa i masz jego broń, to Stilgar powinien mieć opcję dialogową.

Drzwi otwierają się w odstępach czasowych. Najlepiej wczytaj akcję i zjedz przed wyjściem.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#67
Ok, sprzedałem miecz

Cześć, po zabiciu generała nie mam żadnych opcji, pomóżcie proszę
Inwazja-ostatni wpis, Parricides będzie wiedział, jak odszukać generała i bestie- ostatni wpis, że czas ogłosić koniec misji, ale Zafkiel odesłał ich wcześniej
Odpowiedz
#68
skoro na lądzie zrobiłeś już wszystko i nie wiadomo co robić dalej, to chyba pora udać się na okręt i tam uregulować wszystkie sprawy i dialogi, a potem wrócić do Jarkendarczyka
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#69
Na okręcie byłem, też nic, Parricidesa nie ma, generał go uwięził
Odpowiedz
#70
Zafkiel też milczy?
Skoro zabiłeś Generała i masz jego miecz...
No, chyba że Zafkiela nie możesz odnaleźć Lol
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#71
Nie ma Zafkiela, miecz mam
Odpowiedz
#72
Jeśli dobrze rozumiem, to powinieneś pójść teraz na górę wieży, gdzie Zafkiel siedział.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#73
Dzięki, tam nie zajrzałem. Adanos pozwolił mi odpłynąć. Czy cdn?
Odpowiedz
#74
Nie ukończyłem co prawda Imperium ale śmiem twierdzić że ciąg dalszy nastąpi w Gothicu 3 :>
Odpowiedz
#75
Witam.Jakaś mała podpowiedz w ktorym kierunku ruszyc by znależć ,,wielka stara dom wysoko ,,w zadaniu Król goblinów ?wydaje mi sie ze obleciałem cały Jarkendar i nic,ale tylko wydaje mi sie ......
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości