Imperium Popiołów - problemy z zadaniem...
#76
Dom przy urwisku, gdzie zerwany most.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#77
Witam ponownie ,po otwarciu kraty w grabowcu Quarhodrona ,Levon nie ma zadnej opcji dialogowej ,ruszy po jakis dalszych wykonywaniych zadaniach czy cos popsułem .Ochroniarza dla Aleksandra mniej wiecej w jaki m rejonie możma znalezc ,bo tez mi słabo idzie szukanie
Odpowiedz
#78
(03.12.2020, 09:11:10)Dynamind napisał(a): po otwarciu kraty w grabowcu Quarhodrona ,Levon nie ma zadnej opcji dialogowej
A jak otworzyłeś grobowiec?

(03.12.2020, 09:11:10)Dynamind napisał(a): w jaki m rejonie możma znalezc
udaj się na początek
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#79
(03.12.2020, 09:36:25)Tituf napisał(a):
(03.12.2020, 09:11:10)Dynamind napisał(a): po otwarciu kraty w grabowcu Quarhodrona ,Levon nie ma zadnej opcji dialogowej
A jak otworzyłeś grobowiec?

(03.12.2020, 09:11:10)Dynamind napisał(a): w jaki m rejonie możma znalezc
udaj się na początek

Grobowiec otowarty po rozmowie z pewnym duchem
Odpowiedz
#80
powinien więc zaskoczyć dialog - nie wiem co tam się wydarzyło
spróbuj może na dodatkowym zapisie przywołać kodem drugiego Levona - potem ewentualnie zabij zbędnego, zapisz, wyjdź i wczytaj
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#81
Z okazji Mikołajek  o//o

Lokalizacja jednego Szczawiu Królewskiego

Odpowiedz
#82
No dobra czas poprosić o pomoc. Mam dwa zadania, Artefakty Jarkendaru oraz Inwazja. Jeśli chodzi o pierwsze to oddałem miecz i hełm. Czy czegoś nie znalazłem czy te przedmioty jeszcze znajdę pchając główną fabułę?

A jeśli chodzi o Inwazję to pojawili się Morgion i Asmarion, obleciałem chyba całą doline i nie mogę ich znaleźć, dlatego muszę prosic o podpowiedź :>
Odpowiedz
#83
(11.12.2020, 20:55:55)Klimek napisał(a): pojawili się Morgion i Asmarion
(11.12.2020, 20:55:55)Klimek napisał(a): Czy czegoś nie znalazłem czy te przedmioty jeszcze znajdę pchając główną fabułę?
to eksploracja typowa
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#84
Znalazlem tarczę i wypiłem kompocik ale co dalej? Jestem załamany, że nie mogę tego rozgryźć :/

Edit
Dobra nieważne Lol

Kolejne utknięcie. Przybyła Istota i nic się nie dzieje. Żadnej akcji i żadnych dialogów z nikim. Co teraz?
Odpowiedz
#85
(17.12.2020, 01:36:43)Klimek napisał(a): Kolejne utknięcie. Przybyła Istota i nic się nie dzieje. Żadnej akcji i żadnych dialogów z nikim. Co teraz?

Dialog z Istotem, po prostu podejdź bliżej.
Odpowiedz
#86
Dialog nie załącza się w żaden sposób
Odpowiedz
#87
No Nie wiem, wszyscy grali nie było problemów, ja mam 2 video na YouTube za różne strony/
Spróbuj z Istot rozmawiać na różnych dystansach.
Odpowiedz
#88
Próbowałem na wiele różnych sposobów i wielu różnych stron. Dopiero jak użyłem kodów, wszedłem w Istotę i zrobiłem nią parę kroków i wróciłem z powrotem do Beziego to ruszyło.
Więc niebawem podsumowanie :>
Odpowiedz
#89
Czy w nadbrzeżu widocznym na screenie jest ukryty skarb Wilka?

[Obrazek: 2021-03-05-17-37-01.png]
Bolt Thrower
Odpowiedz
#90
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości