Imperium Popiołów - problemy z zadaniem...
#16
Nie było żadnych Bandytów obok chaty, czyżby się nie pojawili z jakiegoś powodu? Miałem dialog z Blizną jbc.
 
Odpowiedz
#17
A bandyci na mostku są?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#18
Wiem o których chodzi, ale już ich nie ma. Jak przechodziłem wcześniej to jeden nie żył, a drugi stał.

A tam trzech było, więc pewnie dlatego, że jakimś cudem znikł to nie mam jego rzeczy i stąd brak dialogu.
 
Odpowiedz
#19
Bandyci idą do domu Gritty po rozmowie z Isgaroth.
Rzeczy nie są potrzebne, potrzebny jest tylko dialog z Renzo.
Odpowiedz
#20
Panowie, mógłbym prosić o jakąś podpowiedź gdzie znajduje się żywica? Przeleciałem przez cały obszar bagien po kilka razy wzdłuż i wszerz, ale moje poszukiwania są bezskuteczne.  Chyba, że chodzi o coś zupełnie innego, ale Dalton wspominał o wysłaniu jakiegoś wspólnika na bagna więc podejrzewam, że albo nieszczęśnik nie sprostał wyzwaniu i ma ją przy swoich zwłokach, których nie mogę namierzyć, albo może trzeba wejść w jakąś interakcję z konkretnym drzewem, jakkolwiek to nie brzmi?
Odpowiedz
#21
to trywialne... ale szukaj w ofercie handlowej!
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#22
(16.07.2020, 11:37:29)Kravis napisał(a): Panowie, mógłbym prosić o jakąś podpowiedź gdzie znajduje się żywica? Przeleciałem przez cały obszar bagien po kilka razy wzdłuż i wszerz, ale moje poszukiwania są bezskuteczne.  Chyba, że chodzi o coś zupełnie innego, ale Dalton wspominał o wysłaniu jakiegoś wspólnika na bagna więc podejrzewam, że albo nieszczęśnik nie sprostał wyzwaniu i ma ją przy swoich zwłokach, których nie mogę namierzyć, albo może trzeba wejść w jakąś interakcję z konkretnym drzewem, jakkolwiek to nie brzmi?

O ile dobrze pamiętam u Orlana można ją kupić
Odpowiedz
#23
Przyszła i na mnie pora. Kto może mi pomóc w sprawie negatywnego efektu zdobycia tarczy? Poszukałem trochę, wykluczyłem właściwego adresata tejże i jestem w kropce. O dziwo zauważyłem też, że wyjęcie tarczy z kufra równia się z możliwością kontynuacji zadania myśliwskiego od Heywooda. Ciekawe :>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#24
udaj się do obozu krucjaty
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
#25
(22.07.2020, 15:01:59)Dinozaur7 napisał(a): O dziwo zauważyłem też, że wyjęcie tarczy z kufra równia się z możliwością kontynuacji zadania myśliwskiego od Heywooda. 

Nie wiem dokładnie, który to moment zadania z Heywoodem, ale i tak coś takiego nie powinno mieć miejsca. Heywood reaguje tylko na posiadanie odpowiedniej ilości konkretnych trofeów questowych w ekwipunku. Być może zaciął/zbugował Ci się dialog z nim, pomimo posiadania trofeów i się odblokował akurat przy akcji z skrzynią z tarczą. Miałem podobny przypadek.
Odpowiedz
#26
Erwin
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#27
Tak podejrzewałem, że chodzi o golemy. Cóż, tak jak pisałem wcześniej, skryptowo powiązania tarczy z Heywoodem nie ma, ale czasem Gothic żyje własnym życiem. Nie powinieneś mieć jednak już problemów w dalszej części zadania   :)
Odpowiedz
#28
Faktycznie nie miałem. Utknąłem jednak ponownie z przyczyn jak mniemam słabej eksploracji (moja słaba strona :> )

[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#29
(22.07.2020, 21:16:49)Dinozaur7 napisał(a): Nie wiem gdzie jest kolejny artefakt
(22.07.2020, 21:16:49)Dinozaur7 napisał(a): Mogę też kupić towary od Gainy na statek ale liczę na alternatywną opcję
Cytat:co zrobić w sprawie zadania Życzenie śmierci po odnalezieniu ciał
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#30
Fakt ciekawa sprawa z towarami. Zakładam, że do uruchomienia opcji Fiska, o ile taka istnieje chodziło o wybór odpowiedniego skręta u Fortuno.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości