Imperium Popiołów - problemy z zadaniem...
#46
W jednej ze świątyń.
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
#47
Mam pytanie, aczkolwiek domyślam się, że będę musiał wczytać. Chodzi o zadanie artefakty Jarkendaru. Dałem nagrodę Vasco i muszę teraz szukać tych artefaktów, więc podszedłem do tej obok niego bo zobaczyłem pełzacza. Po lewej pojawiła się nowa skrzynia otworzyłem ją i zabiłem ognistego warga (po otworzeniu skrzyni usłyszałem "charakterystyczny dźwięk", że tak powiem xD). Szukałem czegoś co otworzy drzwi, ale klops bo nie znalazłem. Szukać dalej czy wczytywać i czekać aż dostanę jakiś teleport na własny użytek?
Odpowiedz
#48
item , który jest ci potrzebny już zdobyłeś, musisz go tylko odpowiednio wykorzystać
wczytywanie jest zbędne
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#49
Mówiąc to masz na myśli przedmioty z TEJ światyni po wejściu DRUGI raz?
Odpowiedz
#50
musisz coś zjeść
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#51
Jeśli chodzi o zjedzenie TEJ rzeczy xD którą zdobyłem z TEGO zawodnika to jeśli chodzi tylko o to to przeszczep się nie przyjął. Chociaż spróbuje zjeść wszystko co mam w eq.
Odpowiedz
#52
tak powinno być, a co się zdarzyło że to nie zadziałało to tego już niestety nie wiem Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#53
Jedzenie wszystkiego co masz w ekwipunku nic nie da. Trigger do tych drzwi wywołuje skrypt co 10 sekund, więc w najgorszym przypadku musisz poczekać 10 sekund. Nigdy nie było z tym problemów, od kiedy to powstało. Jak nie zadziała, to wyjdź na kodach, bo cóż poradzić.
Odpowiedz
#54
Co racja to racja, ale dzięki za pomoc. Dopisać to w temacie problemy techniczne do tego moda?
Odpowiedz
#55
Ja na razie nie widzę takiej potrzeby. Na testach, podczas gry klubowej i potem, nikt nie zgłaszał takiego problemu. Możliwe, że to jakiś indywidualny błąd, bo czasem Gothic żyje własnym życiem.
Odpowiedz
#56
Witam. Przeglądałem wątek, ale nie było tego pytania, więc albo trzeba czekać i iść dalej z innymi questami albo ja jestem "niezbyt mądry" i nie ogarnąłem sytuacji. Otworzyłem Świątynie Adanosa i zabiłem znajdujących się tam lokatorów. Idę do drzwi z przyciskiem i trzeba znaleźć inny sposób na otwarcie. Szukałem czegoś w świątyni, ale bezcolowo. Jakieś propozycje? Może któregoś questa jeszcze jakoś popchnąć? Z góry dziękuję za pomoc :)
Odpowiedz
#57
Musisz w ostatniej sali przejrzeć wszystkie kąty i zakamarki.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#58
Witam ja z problemem związanym z tym wyzwaniem Gelderiana. Dostałem info żeby sprawdzić w budynku na bagnach i znalazłem ciekawych ludzi, ale jak zakładam amulet to nic się nie dzieje. Zafkiel dał info że w sumie można to zrobić wszędzie. To bug czy po prostu respi się w danym miejscu?
Odpowiedz
#59
Rozumiem, że zdobyłeś Esencję z Czarnej Perły?
Zafkiel uzbroił cię w Tarczę i Sztylet?
W takim razie dokładnie mówi o lokacji, gdzie masz go przyzwać - opuszczony budynek Budowniczych.

Nie powinno tam już być naszych Braciszków - i założenie tego Amuletu powinno przyzwać Galderiana (zaraz przy głównym wejściu).
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#60
Czyli po prostu muszę ruszyć inne wątki i pozbyć się ich ze Świątyni?

STOP pomyliłem świątynie mój błąd
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości