„Imperium Popiołów” - wrażenia
(16.01.2022, 21:15:33)Tituf napisał(a): Dziwne trochę statystyki... no i:
Doświadczenie - 208294
Nast. Poziom - 206850

O_O Hmm

25k + za rozmowę z istotą, nie znasz mechaniki podwójnego lvla?
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
OK thx finished the game
Odpowiedz
Awesome - would love to know your impressions...
you are probably the first foreign language player on our Forum who can get a high rank here!
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'

Odpowiedz
I finished the 4 Destiny total mods and really enjoyed them except you would need a Phd to complete them without any help  xD
Odpowiedz
Po intensywnym etapie tworzenia modyfikacji długo nie miałem ochoty do niej wracać.
Jednak ostatnio przeszedłem trzy wcześniejsze kontynuacje Przeznaczenia, więc wypadało postawić kropkę nad i.
I tak blisko dwa lata od daty premiery bez większych problemów udało mi się ją ukończyć.
Patrząc na moda z perspektywy czasu, to jestem z niego zadowolony i ze swojego wkładu w niego też.
Mając teraz większe doświadczenie i wiedzę, niektóre rzeczy na pewno bym poprawił, a inne zmienił, ale ogólnie jest dobrze.
[Obrazek: xBM5Tnh.jpg]
Odpowiedz
Tak, Imperium Popiołów jest niewątpliwie świetną produkcją ale w tej części back tracking osiąga najwyższe możliwe szczyty. Jest absolutnie za dużo szukania po omacku i to jeszcze kilkakrotnie. W późniejszym etapie gry wraz z rozwojem fabuły co chwila insertuje się coś nowego nie wiadomo gdzie i pozostaje jedynie robić rundki dookoła zena w poszukiwaniu. W każdej części Sagi jest sporo takiego biegania ale w Imperium zdecydowanie najwięcej i w tej części jest uciążliwe w szczególny sposób. To jedyny minus gry ale poza tym wspominam ją bardzo dobrze.
Odpowiedz
Привет парни а на какой стадии мод? и играбелен он
Odpowiedz
http://druzynaspolszczenia.pl/showthread.php?tid=3063
можно играть
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'

Odpowiedz
а наши говорят что проект умер прост смотрю что все норм...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości