Opinie i wrażenia z rozgrywki
W porządku jest. 
170h na początku 5R?
Odpowiedz
(31.08.2016, 11:48:06)Token napisał(a): W porządku jest. 
170h na początku 5R?

Ta, dawno w Gothica nie grałem i często błądziłem albo robiłem różne bezcelowe rzeczy :)
Odpowiedz
to solidne i dobre statystyki
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Czas sprawiedliwy.
Co do czasu - jak się ma forum i zaraz leci do tematu z każdą wątpilwością albo "nie chce mi się szukac"toi czas gry jest skromny.
Eksploracja to satysfakcja z samodzielnego znalezienia i odkrycia czegoś a na to trzeba czasu.

Zresztą podejrzewam, że gdyby nie forum to pewna grupa słabych graczy, jacy się tu ujawnili , pytając o wszystko po kolei nigdy by nic nie osiagnęli w Przeznaczeniu.

Podkreślam , G2 P to GRA a gra wymaga myślenia.
Wszystkie gry komputerowe, które nie wymagają myślenia to tylko elektroniczne gadżety, zazwyczaj zręcznościowe.
No a może nie mam racji?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Dokładnie. Przejście Przeznaczenia w  ok. 100h musi wiązać się z chodzeniem na skróty w ten czy inny sposób.
Odpowiedz
Tak przy okazji... zupełna cisza w kwestii mini wątku Ur-Shaka
czyżby wszystkie te zadania były takie łatwe czy też raczej zawodnicy pędzący na Irdorath je przegapili?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Pytanie moje brzmi - jak dużo tych zadań? Ja osobiście pojednałem się z nim poprzez jednego bardzo krótkiego questa związanego z orkami w podziemiach zamku... Czy było może coś więcej w tej kwestii?

Ostatnia rozmowa była taka... ostateczna. Wydaje mi się, że to pożegnanie było nawet trudniejsze niż z Gorem, choć może dlatego, że wiedziałem co się święci, a przy Gorze... byłem zdumiony tą końcówką pewnie bardziej niż wzruszony.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Ja zrobiłem to co SparrowJacek i był jeszcze 1 quest, rytuał przywrócenia spokoju orkom z ŚŚ, że tak to nazwę ;d I po słowach Ur-Shaka, że chce odbudować dawną kulturę z Uka-chaka czy coś, dalej nic nie było już.
Oba questy były banalnie proste.
Odpowiedz
czyli jednak XaroN zrobił wszystko do końca OK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
O ciekawie, będę musiał następnym razem być Graczem Uważnym :) trochę w sumie spojla mam teraz, ale lepiej może wiedzieć, niż drugi raz ominąć. W sumie z tego co kojarzę, to żegnaliśmy się definitywnie, więc przez myśl mi nie przeszło nawet, że może być coś więcej do tego wątku, hmm...
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
na zadanie "Dziwne zjawy" jest bardzo klarowny warunek przy czym to Ur Shak zaczepia pierwszy
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
W sumie tak wnioskowałem, że PO pożegnaniu z Ur-Shakiem raczej tego zadania nie będzie, jednak po słowach Xardasa, który wspominał, że w sumie nie jest źle, że zjawy pozostały, nie spodziewałem się, że jakkolwiek można zmienić ten stan rzeczy. Widać wiele elementów Przeznaczenia jeszcze nie zostało przeze mnie zbadane.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Zapewniam, że warto je zrobić - to rozbudowany quest z elementami lore G1.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Okej, następnym razem.

Ogólnie fajna sprawa Memorius, że pytasz od czasu do czasu o niektóre wątki, człowiek zawsze może się czegoś dowiedzieć bez dostawania mocno precyzyjnej odpowiedzi, jak to miewa miejsce w tematach o zadaniach. No i oczywiście gracze mogą też pochwalić się, że ten wątek przeszli, bo nie zawsze jest to oczywiste(jak Młodszy Brat, czy jak widać nawet misje z naszym kolegą Ur-Shakiem).
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Ja odnoszę wrażenie że i z zadaniami gubernatorskimi to tak do końca nie jest u wszystkich dobrze, no chyba że i tu nie było żadncyh problemów, bo w testach i grze Klubowej były Faja
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości