Opinie i wrażenia z rozgrywki
(05.09.2016, 17:30:27)SparrowJacek napisał(a): Byłow skryptach Piranii coś czego albo nikt nie zauważył z nich, albo "tak miało być", a co nam umknęło mimo, ze patrzyliśmy na to przez dwa lata.
A co to jest ?
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
zapewniam, że po Lodowej Strzale Ork Elita nadal w GD co najwyżej podrapie się po tyłku ;)
Cytat:A co to jest ?

Faja
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Cytat:zapewniam, że po Lodowej Strzale Ork Elita nadal w GD co najwyżej podrapie się po tyłku [Obrazek: z1LGAbH.gif]

Przywracasz nadzieję!  <3 Teraz tylko zacierać ręce i czekać na 1.02
A dowiedzieć się co zostało zmienione i jak działa, to chyba najlepiej w trakcie gry, największe zaskoczenie będzie!
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
(05.09.2016, 17:37:58)Memorius napisał(a):
Cytat:A co to jest ?

Faja
taaa to pewnie oznacza coś w stylu dowiemy się jak zagramy magiem xD
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
zachęcam do gry magiem po tych zmianach  szacun
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Czyli mogę uznać ze wziąłeś pod uwagę moje problemy z lancą? :D

A tak na marginesie to czy Milten ma stać obok kuźni Brutusa? Trochę to dziwne :d
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
A czy porozmawiałeś z Miltenem? Sądzę, że ma coś do powiedzenia na ten temat :)
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
ciebie to wszystko dziwi xD 
co do lancy - to nie jest problem lancy a mechanizmu ogólnego, który został zmieniony
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Naprawdę mówil coś takiego?Wydawało mi się ze czytam dialogi xD
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
no chyba nie bardzo czytasz skoro cię dziwi gdzie on stoi
a gdzie stoi Garond to cię nie dziwi?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Rewolucja totalna widzę z tymi czarami, a do niedzieli jeszcze tyle czasu!

Niestety Lewkooo, czasem rzeczywistość nie jest taka jak nasze wyobrażenia Język
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Napisałem to z czystym sarkazmem xd najwidoczniej coś przeoczyłem :o Nie nie dziwi mnie to- chociaż trochę dziwne ze stoi już tam miesiąc,codziennie po 24h na dobę Xd.Nawet za potrzebą iść nie musi XD
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Stworzenie nowego zestawu rutyn zajęło nam ponad rok i było okupione nieustannymi poprawkami.
Większość graczy nawet nie zauważyła niestety.
Sa jednak postacie takie, których do momentu rozpoczęcia określonej akcji skryptwo- zadaniowej ruszyć z miejsca po prostu nie wolno, bo to zaburza logikę rozgrywki.
Istnieje termin UMOWNOŚĆ. Wygogluj sobie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Halo przepraszam że jestem sarkastycznym śmieszkiem Smutny Już nie będę. Może nie zauważyli rutyn, bo wciągneli się w linię fabularną,która jest świetna.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
(05.09.2016, 23:11:56)Lewkooo napisał(a): Halo przepraszam że jestem sarkastycznym śmieszkiem Smutny Już nie będę. Może nie zauważyli rutyn, bo wciągneli się w linię fabularną,która jest świetna.

Zauważyłam, zauważyłam, nieraz się wkurzałam na nie, ale teraz wiem, że dodaje to modowi pewnego klimatu (jest bardziej realnie życie przedstawione Język ).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości