Opinie i wrażenia z rozgrywki
#61
Muszę przyznać, że kawał dobrej roboty odwaliliście! Tyle nowych ciekawych zadań, nowe postaci, które też mają charakter własny, świat pełen ludzi. Ciekawą sprawą jest też to, że Gor komentuje postępowania Bezimiennego, z niecierpliwością oczekuję na rozwinięcie wątku o którym wspomniał, gdy zostałem czeladnikiem Harada.

Eksploracja świata, tak już przecież dobrze znanego, ponownie sprawia przyjemność, niedługo wybiorę się do Doliny Przodków, zobaczę, co tam się zmieniło.

Poziom trudności nie razi mnie jakoś, choć jest zdecydowanie bardziej wyśrubowany niż w Global. Rozumiem, że wieśniacze tabliczki many dają 1 many, ale 1HP? To chyba troszkę przesada :) Gor jest niezwykłym ułatwieniem, liczę, że będzie mógł towarzyszyć mi także w późniejszych rozdziałach i także będzie własne uwagi dawał tu i tam. Aktualnie wraz z nim czyścimy calutkie Khorinis, zostawię chyba jedynie kryptę Anubisa nietkniętą. Btw, spora część stworzeń występuje w ilości 1,5 do 2 razy większej niż w NK, zastanawiam się, czy w GD orkowie będą cierpieć na przeludnienie :D

Aktualnie mam 19h gry i 13 poziom, po przejściu Doliny Przodków wstępuję w szeregi Najemników(Z ciężkim sercem po wysłuchaniu Imperanona musiałem mu odmówić...), jedyne czego aktualnie żałuję, to faktu iż sprzymierzyłem się ze złodziejami, mimo inwestowania głównie w siłę.
Odpowiedz
#62
Dzięki za tych kilka słów OK

Odnośnie Tabliczek Życia - w ich przypadku tylko tabliczki z poziomu Wieśniaków są zrównane z resztą atrybutów. 
Jeśli chodzi o Złodziei - spokojnie, gra oferuje bardzo wiele możliwości podniesienia Zręczności, także tym się nie stresuj.
Odpowiedz
#63
Też chyba podzielę się swoją opinią po 20h gry :)
Jak do tej pory mam 1 rozdział, 14lvl, porobione większość zadań pobocznych.

Gra się świetnie, zadania są skonstruowane w ten sposób że nie nudzą i chce się ciągnąć poszczególne wątki dalej, trzeba troszkę pomyśleć w niektórych zadaniach i nie ma tylko idź tu idź tam, ciekawe dialogi, warto zapamiętywać różne rzeczy które mówią NPCe bo potem się sporo przydaje w innych zadaniach, nie ma tam jakiejś gadki szmatki o niczym tylko zawsze coś można wyciągnąć z tych dialogów. Sporo nawiązań do innych modów i nie tylko. Jestem dopiero w I rozdziale tak więc jeszcze duuużo odkrywania przede mną.

Ciekawy wątek Jastrzębi, własnie tak sobie wyobrażałem takich miejskich gangsterów, którzy ściągają haracze i handlują zielskiem :)
ale chyba najbardziej mi przypadły do gustu zadania dla gildii kupców, świetne są!

Niedługo będę musiał wybrać gildię i chyba skuszę się na Mrocznych bo chyba najbardziej tajemniczy są i ciekawi się wydają.

Z tym Gorem też bardzo fajna sprawa, mam nadzieję że potem będzie go można obdarować jakimś lepszym uzbrojeniem, no i jak kolega wyżej pisał bardzo fajnie że reaguje na nasze wybory w grze.

Podsumowując na chwilę obecną po tych 20h gry jest super,
kończę to pisanie bo trzeba grać dalej, Khorinis poczyścić i w ogóle ;d

Świetna robota Panowie!
Odpowiedz
#64
(03.08.2016, 11:15:18)Reyaven napisał(a): Jak do tej pory mam 1 rozdział, 14lvl, porobione większość zadań pobocznych.
(03.08.2016, 11:15:18)Reyaven napisał(a): Niedługo będę musiał wybrać gildię

Grasz bardzo rozsądnie. Dobra robota :>
Odpowiedz
#65
tak wraca mi optymizm - jak widać jednak istnieje target graczy dla których warto było poświęcić czas przy tworzeniu gry OK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#66
Dla mnie również po 20h gry jest wspaniale, wybór gildii jest tak ciężki, że nawet nie chce mi się do żadnej dołączać tylko najlepiej bym robił zadania dla wszystkich aż do końca! :D Zwykłe NK było prawdę mówiąc monotonne, a dialogi tak naprawdę niepotrzebne bo się wszystko przeklikało ale i tak wiedziało jak iść). Tutaj szczególny ukłon w stronę Titufa i innych za świetne dialogi(naprawdę OGROMNE piwo dla was!). np nasza amatorka eliksirów miłości lub NPC który poważnie zachorował na... sraczkę! :D Do tego cudownie jest gdy wczytuję sobię grę po ciężkim dniu w robocie i wyskakuje mi soundtrack ze Starego Obozu. Ogółem wszystko jest super, chociaż poziom trudności mógłby być troszeczkę wyższy (nie chodzi mi o expa ale o siłę przeciwników). Pierwszy rozdział jest troszeczkę męczący(oczywiście dla mnie) ze względu na to, że trzeba biegać strasznie daleko do niektórych zadań, bierzemy kolejne i okazuje się, że... Znów biegniemy od Khorinis aż za Farmę Onara! Tak wiem, leń jestem, ale muszę przyznać, że dla mnie Przeznaczenie jest na równi ze Złotymi Wrotami lub Mrocznymi Tajemnicami (nie wywyższam żadnej ponieważ wszyscy musieli się sporo namęczyć z każdym z tych modów). Podsumowując odwaliliście naprawdę kawał świetnej roboty, i choć nie mogę dojrzeć całkowitego cudu grafiki (XP +słaby komp) to i tak grafika schodzi na drugi plan jeżeli chodzi o jakość i wykonanie, oraz dbałość o szczegóły! Już teraz wiem, że dzięki wam długo nie uruchomię żadnej innej gry, dopóki nie zgłębie wszystkich tajemnic i nie odkryję swojego Przeznaczenia! :)
Odpowiedz
#67
No, jeszcze czeka cię z 180 godzin zabawy.
Odpowiedz
#68
(03.08.2016, 18:09:54)Jamaleq94 napisał(a): Ogółem wszystko jest super, chociaż poziom trudności mógłby być troszeczkę wyższy (nie chodzi mi o expa ale o siłę przeciwników).

powiem tak - dopisanie zer do statystyk nie jest żadną sztuką
nam chodziło o to, żeby nawet słabszy technicznie gracz nie miał problemów, nie irytowało go 1436 wczytanie po walce ze ścierwojadem i nie uciekał się do god mode i innego gówna
Jenak zapewniam, że pojawią się przeciwnicy wymagający i będziecie się jeszcze głowić jak ich skutecznie pokonać.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#69
Problem z gothiciem jest taki że większość potworów atakuje schematycznie i idzie się tego schematu wyuczyć.
Co z tego że potwory mają więcej statystyk jak atakują dalej w ten sam sposób?
Returning utrudniał poprzez wytrzymałość, ale osobiście uważam że to było kiepskie.
Odpowiedz
#70
Denerwujące walki bywają z większością NPC bo robisz atak/blok/atak/blok i możesz pokonać większość w ten sposób, ale to już wczepione w Gothica było i nic się z tym nie zrobi
Odpowiedz
#71
A właśnie była na FB opinia że Returning jest lepszy choć Przeznaczenie bardzo dobre.

Skwituję to tak
"Returning jest dla dzieci, a Przeznaczenie dla dorosłych".
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#72
Returning jest zbyt przekombinowany bo dodaje rzeczy kompletnie niepotrzebne jak latające dywany czy ujeżdżanie cieniostwora.
Nie wspomnę o crashach co chwile czego w przeznaczeniu nie uświadczam.
Odpowiedz
#73
Każdy ma inny gust, jak dla mnie obydwa mody są świetne.
Odpowiedz
#74
(03.08.2016, 18:42:13)Memorius napisał(a): "Returning jest dla dzieci, a Przeznaczenie dla dorosłych".
Wystarczy poczytać temat na tm "aktualizacja..." i od razu widać ile tam dzieci pisze bardzo niekulturalnie, więc z opinią się zgadzam.
 
Odpowiedz
#75
Ludzie, jedna uwaga.
Wy po prostu nie czytacie dialogów. Czytanie dialogów ze zrozumieniem to podstawa sukcesu w Przeznaczeniu.
Wpisy zadaniowe często zawierają tylko ogólniejsze uwagi,a sens znajduje się w dialogach.
Jak tak czytam pytania , to 75% z nich wynika z nieznajomości dialogów.
Ja wiem, że macie do czynienia z najlepszym na swiecie modem do G2 i jesteście niecierpliwi co będzie dalej, ale co będzie dalej się nie dowiecie , jak nie będziecie uważnie czytać dialogów.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości