Magia i Runy
Do jakich miejsc nie powinienem wchodzić używając przemiany chrząszcza?
Czytałem już żeby nie wlatywać tak do starej kopalni ale zastanawiam się czy nie spotkam się z podobnymi lokacjami :)
(Nie wiedziałem do jakiego działu wrzucić to pytanie :/ )
Odpowiedz
Więcej nie pamiętam takich miejsc. Nie należy też nadużywać tego zwoju, bo można przedobrzyć...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Chyba tylko dwa razy przez całą grę jest potrzebny, do Starej Kopalni i w tajemnym pomieszczeniu w orkowym grobowcu
Odpowiedz
Spodziewałem się że skoro tyle tych zwojów jest do zdobycia to będą to chociaż z 4 miejsca, wielkie dzięki za odpowiedź :)
Odpowiedz
Jak wiesz, gdzie w Starej Kopalni jest tajne miejsce z fantami, to opłaca się do niej wrócić w późniejszym etapie gry i to zabrać. Za pierwszym razem jak się tam jest, może nie udac się tam wejść, bo trzeba mieć sporo hp i dobrą zbroję. Wtedy do powrotu potrzebne są kolejne zwoje "Przemiany w chrząszcza".
Odpowiedz
Coooooo. Dlaczego ja o tym nie wiem? Proszę o szczegóły  popcorn
Odpowiedz
Chyba trzeba się rozglądać wysoko, jak pamiętam w jednej z komór.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Wiem, że jedna tajemna komora jest z dwoma eliksirami zręczności ale to chyba nie o tej teraz mówimy?
Odpowiedz
Jest jedna komora, gdzie wchodzi się "pod górę" - są tam fanty i kapliczka Innosa. Do drugiej skrytki wchodzi się "w dół". Nie pamiętam dokładnie co tam jest - na pewno szkielet i księga nauki. Jak się wchodzi do kopalni jest tak wielka dziura. Jak się spojrzy w dół, to widać wystającą półkę skalną, na którą trzeba zeskoczyć i się oczywiście nie zabić, co nie jest takie proste.
Pisałem juz kiedyś o tym.
Odpowiedz
(30.10.2019, 19:04:07)Erwin napisał(a): Do drugiej skrytki wchodzi się "w dół". Nie pamiętam dokładnie co tam jest - na pewno szkielet i księga nauki. Jak się wchodzi do kopalni jest tak wielka dziura. Jak się spojrzy w dół, to widać wystającą półkę skalną, na którą trzeba zeskoczyć i się oczywiście nie zabić, co nie jest takie proste.
Pisałem juz kiedyś o tym.

Tak faktycznie jest taka skrytka, postać w Zbroi Magnata i z 350 lub mniej HP ginie w tamtym miejscu przy próbie skoku więc faktycznie miejsce wydaje się niedostępne bez dużej ilości HP i potężnej Zbroi.

ALE !
 Polecam zwój przemiany w smoczego zębacza, parę prób i skok się uda a nasza postać zmieniona w smoczego zębacza z łatwością przeżyje ten skok.  Cool 

Okolice miejsca:

[Obrazek: iWLtaCp.png]


Kładka na którą mamy wskoczyć:

[Obrazek: qDL0nic.png]


No i nasza nagroda: 

[Obrazek: j12boYc.png]
Odpowiedz
Przypomniala mi sie jedna kwestia: jacy wrogowie są podatni na czary Szkodzenie Złu i Zniszczenie Zła?
Odpowiedz
Szkodzenie Złu i Zniszczenie Zła - Zadaje obrażenia tylko Poszukiwaczom, Smokom, Orkom, Jaszczuroczłekom, Demonom, Czarnemu Trollowi, Każdemu nieumarłemu (z wyjątkiem nieśmiertelnej) i Ravenowi.
Odpowiedz
To ja zadam takie pytanie odnośnie szponu Beliara. Gram Mrocznymi, planuję zostać magiem, póki co R2. Na próbę ulepszyłem szpon, była dostępna jedynie opcja miecza, nie runy. Jeśli dobrze zakładam runę będę mógł mieć dopiero po zostaniu magiem (R3)? Czy ulepszenie szponu w R2 definitywnie zamknie mi tą drogę? Nie chcę popsuć sobie roleplayu maga latając z elektryczną wykałaczką do końca gry.
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
(16.11.2020, 10:04:11)Hexados napisał(a): To ja zadam takie pytanie odnośnie szponu Beliara. Gram Mrocznymi, planuję zostać magiem, póki co R2. Na próbę ulepszyłem szpon, była dostępna jedynie opcja miecza, nie runy. Jeśli dobrze zakładam runę będę mógł mieć dopiero po zostaniu magiem (R3)? Czy ulepszenie szponu w R2 definitywnie zamknie mi tą drogę? Nie chcę popsuć sobie roleplayu maga latając z elektryczną wykałaczką do końca gry.

Przy posąg Beliara, gdy gracz poprawia pazur następuje sprawdzenie jego aktualnych umiejętności - jeśli gracz jest magiem ognia lub mrocznym magiem-runa zostanie zdobyta w zależności od kręgu magii, w każdym innym przypadku miecz (1H/2H)

Aby otrzymać runę módl się, gdy będziesz Mrocznym Magiem.
Odpowiedz
Tak myślałem, teraz jeszcze odszukam specyfikę tej runy, żeby wiedzieć na co się szykować. Co do magicznych combosów, Kruk ugiął się pod konfiguracją sen+starzenie co mnie miło zaskoczyło, wcześniej tego nie próbowałem. Ponadto starzenie fajnie działa nie tylko na śpiących przeciwników, ale także na nieruchomych którzy po prostu nas nie zauważyli (no chyba, że to ich animacja snu). W ten sposób położyłem Inubisa w krypcie delikatnie tylko wychylając się. Pięknie go zamroziło i nie protestował gdy go lałem. Jestem wielkim fanem tej runy.
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości