Magia i Runy
#61
Tymczasem wyjaśniam działanie akcji skryptowej dla walki magią Orków Szamanów bo były tu wątpliwości.
Ork szaman nigdy nie walczy bronią , nawet wówczas gdy ma ją załozoną.
Posiada od początku walki czar leczenia (leczenie Lekkich Ran) oraz czar ogniowy, natomiast czar Błyskawica tworzy sie u niego tylkow tedy, gdy ma przy sobie orkową broń
leczy się gdy HP spada poniżej 100
dlatego sytuacja gdy ani się nie leczy, ani nie używa magii jest mozliwa i występuje gdy zasób mamy jest u szamana zbyt niski
Szamani orków nie mają opcji niewyczerpanej many
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#62
Szamani orków walczą bronią białą, jeśli dystans między graczem a szamanem będzie odpowiednio mały. Przynajmniej tak się dzieje u mnie.
Odpowiedz
#63
To bardzo dobrze bo w ostateczności tak mam być, przy pewnym poziomie HP i minimalnym dystansie, były jednak głosy, że w takiej sytuacji stoją oni jak kołki.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#64
U mnie jak podszedłem blisko do Orków szamanów to też normalnie walczyli bronią białą.
Odpowiedz
#65
Tak potwierdzam u mnie jest tak samo
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#66
U mnie jest tak jak Memorius napisał. Normalnie walczą, ale jak trochę oberwą to głupieją i przestają robić cokolwiek.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
#67
WIR

nie działa na żadne golemy, trolle , smoki, krwawe ogary, cieniostwory, kamiennych strażników , pantery, demony
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#68
OMG. Zagrałem sobie trochę i to co się stało z zaklęciami w porównaniu do poprzedniej wersji to jest jakiś kosmos. Szkielet schodzi na 2 albo 3 (nie wiem od czego to zależy) kule ognia. Mam wrażenie, że trochę przegięliście w drugą stronę z tymi magami. Ja wiem, że wcześniej grało się czarodziejami trudno i ludzie narzekali, ale teraz to chyba najsilniejsze gildie. Przecież z kulą ognia w drugim rozdziale będzie można wykosić dosłownie wszystko. Chociaż to i tak lepiej, bo w takim czystym G2NK magami w ogóle się nie opłacało grać, bo byli tak gówniani, że i tak trzeba było z mieczami latać przez większość czasu.
Nie wiem, może mi się wydaje, że będzie tak izi i trochę przeginam, więc z ostatecznym osądem się jeszcze wstrzymam póki nie pogram więcej, ale mocno mnie zaskoczyło tak duże wzmocnienie czarów.
Odpowiedz
#69
(18.01.2017, 01:52:02)Dota napisał(a): (nie wiem od czego to zależy)
od typu szkieletu
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#70
Mam takie pytanie, czy mroczny mag jest najsłabszą opcją w grze? Gram 100 % magiem nic w siłę, bądź zręczność nie dawałem (mam ponad 300 many), a łatwiej mi jest zabijać z łuku który ma 100 chyba obrażeń bądź bić mieczem niż walić magią. Pytanie zadałem z czystej ciekawości.
Odpowiedz
#71
Nie wiem czy najsłabszą, ale moim zdaniem wyżej-poziomowe czary wymagają za dużo many w stosunku do tego ile biją obrażeń i tego jaką pule many można osiągnąć. Mi też łatwiej było zabijać z łuku czy szponu niż z magii. Mroczny Mag to wyższy poziom trudności jak chcesz grać pod samą magię.
Odpowiedz
#72
Specjalnie tak to ustawiłem.
Wyższe czary Magii Mroku wymagają więcej many niż czary o analogicznej mocy działania innych typów.
Już raz pisałem . Jeśli ktoś zaniedba w rozwoju postaci w tej klasie to lata z łukiem w pancerzu z magicznej rudy i tyle ma z klimatu gildii w opcji walki i wizualizacji. Faja.
Mroczny Mag to - podkreślam po raz kolejny - to najtrudniejszy typ postaci w grze, oczywiście jeśli chcemy GRAĆ GILDIĄ  a nie rozgrywanie jedynie zadania.
Kolejna rzecz - czary Mrocznych w znacznej mierze  nie zadają lub zadają zmniejszone obrażenia nieumarłym.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#73
Czy ja wiem grając mrocznym nie miałem, żadnych kłopotów z nieumarłymi. Wyzwanie to orki i smoki (bozie jeszcze 2 do zabicia). A właśnie runa roju prawie w ogóle u mnie obrażeń nie zadaje. Testowałem ją w 2 rozdziale wraz z runą 1 poziomową, która zadawała dwukrotnie większe obrażenia.
Odpowiedz
#74
Rój jest czarem kombinowanym - zadaje obrażenia i uniemożliwia przeciwnikowi atak przez określony czas
nie jest to typowy czar ofensywny, dlatego obrażenia bezpośrednie nie są zbyt duże
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#75
ptanko jak działa ogólnie czar starzenie ? ponieważ po stworzeniu runy nie sa podane obrażenia i rzucaniu na potwory nic się nie dzieje tak samo jak kradzież Energi te zaklęcia działają tylko na ludzi?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości