Pancerze i Broń
Ten temat to jakaś pustynia. By go nie co podratować zadam pytanie które niegdyś dostali Gladiatorzy w klubie od byłego członka DT.

Kto zakupił jakże wspaniały Gladius? :>
Odpowiedz
(09.09.2016, 21:19:30)Dinozaur7 napisał(a): Gladius?
Podpowiem że jest w niezwykle okazyjnej cenie
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
bo ja wiem... na tym etapie gdy jest przydatny, to wcale nie jest taki tani
tania to jest laga , ot co Język
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ogólnie to najlepszą bronią na początek jest Łapacz Chrząszczy. Ale zdobyć go to hoho. Prawdziwe wyzwanie :>
Odpowiedz
Komu udało się znaleźć najpotężniejszą broń w grze, zwaną młodszym bratem Uriziela ?
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Witam mam kilka pytań dotyczących kowalstwa

1. Dlaczego nie można wykuć słabszej wersji unikatowej broni rozumiem że bez sensu jest kucie tego co jest mniej warte ale co w przypadku kucia dla siebie gdy nie mamy siły by władać mocniejszym mieczem.

2. Te miecze nie widać ile kosztują punków nauki może ktoś podać koszty poszczególnych broni.

3. Pręty są pierwszym ogniwem produkcji czy może są rudy żelaza z których robi się pręty.
Odpowiedz
Cytat:1. Dlaczego nie można wykuć słabszej wersji unikatowej broni rozumiem że bez sensu jest kucie tego co jest mniej warte ale co w przypadku kucia dla siebie gdy nie mamy siły by władać mocniejszym mieczem.


kluczem jest słowo unikatowa - występująca w jednym egzemplarzu
a w jednym aby uniknąć wykuwania tych broni na sprzedaż w celu pozyskania nadmiernej ilości złota


Cytat:2. Te miecze nie widać ile kosztują punków nauki może ktoś podać koszty poszczególnych broni.

niewiele
może komuś będzie się chciało tu podać te wartości


Cytat:3. Pręty są pierwszym ogniwem produkcji czy może są rudy żelaza z których robi się pręty.

nie ma żadnej rudy - prety i pozostałe składniki z przepisu wystarczą
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Co do kosztu , to zaczynamy od 1PN potem 2PN i 3PN
Odpowiedz
Łączne koszta wyrobu broni unikatowej np. u Carla to 16PN (wartość łączna od 1 do ostatniej broni jaką uczy). Wygląda, że u Harada, Beneta jak i z bronią dystansową u Bospera jest tak samo.
Odpowiedz
Czyli jednym słowem nie warto na pałe uczyć się tych broni skoro tylko jedną sztukę można wykonać w sumie dobry pomysł bo jak sobie kalkulowałem to na tym bym zarobił kupę kasy.
Odpowiedz
I tak zarobisz. Ze skupu tych broni u poszczególnych NPC dostaje się kupę kasy.
Odpowiedz
To tak nie do końca.
Kiedyś robiłem analizę kosztów do ceny sprzedaży i dopiero chyba od 5 broni coś się na tym realnie zarabia.
Trzeba wydać złoto na naukę, na pręty na składniki. No chyba, że się ma zapas a na początku w R1 nie zawsze tak jest.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Gdzie można znaleźć albo dostać jakąś szatę na 2 krąg? Zrobiłem questa u Parveza i dostałem szatę tylko szkoda że na 6 krąg no ale nie ma co sie dziwic z takimi statsami :D
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Nigdzie. :)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
A ja mam takie pytanie odnośnie MB który to powinien być jako broń jednoręczna, a mianowicie czy ktoś już go zdobył i wie ile punktów siły potrzeba aby móc go unieść i czy z ulepszaniem go próg siły się zwiększa? Pytam o to, gdyż jestem pod koniec 1R i mam 60 siły (20 z pierścieni itp.) i tak się zastanawiam czy olać już siłkę i może w bronie pod zręczność u Carla zainwestować i łuki u Bospera, bo do zdobycia MB jeszcze kawał drogi przede mną, a do SM planuje się przyłączyć i tam zręczności trochę pod łuki by się przydało... Kolejne pytanie mam takie, kiedyś gdzieś wyczytałem, że oprócz craftingu broni u Harada, Beneta i Bospera planowane było jeszcze dodanie moda lub czegoś pod nazwą "kuzniec "co miało umożliwiać ulepszanie pancerzy, jak rozumiem pomysł przepadł ale ciekawi mnie co było przyczyną?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości