Pancerze i Broń
Jak jesteś czeladnikiem u Harada, to Arbiter spokojnie daje radę, przeszedłem grę korzystając z niego. Oprócz tego Mroczny Wojownik ma możliwość tworzenia broni runicznej i mieczy żywiołów, potrafią być naprawdę przydatne. Na temat Szponu się nie wypowiem, bo z niego nie korzystałem, uznałem że nie jest warty straty PŻ.
Odpowiedz
To Zakon nadal ma te miecze żywiołów czy tam demoniczne ostrza, jak w Globalu? Dużo czytałem, a nigdzie nikt o tym nie wspominał, jakieś fajne są, statystykami i modelami?
Odpowiedz
schemat działania pewnej grupy specjalnych broni Mrocznego Zakonu jest oparty na tym jaki był w Global PL , ale część broni została usunięta a część zmieniła nazwy, wygląd i statystyki, zaś Demoniczne Ostrze ma zupełnie inny wymiar w grze
ogólnie - jest ich mniej ale są bardziej dopracowane
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Tak sie wtrace do dyskusji - to dla jakiej gildii jest zalecany Mlodszy Brat? Gralem Mysliwym i nie udalo mi sie go znalezc ale planuje druga rozgrywke Najemnikiem albo MZ :)
Odpowiedz
Generalnie z MB nie może korzystać członek MZ, w przypadku pozostałych gildii problemów nie ma. Wymagania do założenia nie są jakieś duże, chyba 140 siły, więc nawet mag może go nosić.
Odpowiedz
(01.12.2016, 11:01:27)Klimek napisał(a): i nie udalo mi sie go znalezc
Cóż, bo nie jest łatwo go znaleźć.
Odpowiedz
(01.12.2016, 11:04:56)maciek456 napisał(a): Generalnie z MB nie może korzystać członek MZ

Hmm  no może, ale bez 'full servisu'
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(01.12.2016, 11:07:50)Token napisał(a):
(01.12.2016, 11:01:27)Klimek napisał(a): i nie udalo mi sie go znalezc
Cóż, bo nie jest łatwo go znaleźć.

Bardzo trudno też nie, trzeba po prostu zaglądać we wszystkie zakamarki podczas zwiedzania starych budowli.

(01.12.2016, 11:09:22)Tituf napisał(a):
(01.12.2016, 11:04:56)maciek456 napisał(a): Generalnie z MB nie może korzystać członek MZ

Hmm  no może, ale bez 'full servisu'

Niby tak, ale bez ulepszenia MB szału nie robi, więc dla mrocznego jego używanie nie jest zbyt opłacalne.
Odpowiedz
Komuś udało się znaleźć/wykuć broń do walki w zwarciu pod zręczność lepszą od "Posłańca Bogów"??
Odpowiedz
Dopiero w 2 rozdziale jestem , kłuje u Halarda , czasem u Carla ,wiec na obecną niet

(12.12.2016, 23:29:08)Lord Hagen napisał(a): Komuś udało się znaleźć/wykuć broń do walki w zwarciu pod zręczność lepszą od "Posłańca Bogów"??

A jakie to ma wymagania ?w starciu oczywiście
Odpowiedz
Posłaniec jest taki ooo:
165 obrażenia
130 zręczność
10% do 1h
zasięg chyba 100 czy 110
Nadmienię, że jest to ostatnia broń do wykonania u Carla, pewnie u Harada pod 1h lepsze coś można wykuć ale mnie o coś pod zręczność się rozchodzi, w zasadzie z ciekawości pytam bo w wyższych rozdziałach jest z czym latać i siać destrukcję ale pod zręczność nic lepszego nie znalazłem a już 5R na monitorze:)
Dodam jeszcze, że zawiodłem się na Smoczym Pazurze pod 1h (jak nazwy nie przekręciłem) dostępnym do wykucia w 5R po odwiedzinach w podziemiach klasztoru MO, chodzi głównie o zadawane obrażenia (160).
Odpowiedz
Nie może być lepszy od MB , to oczywiste.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(12.12.2016, 23:43:21)Lord Hagen napisał(a): Posłaniec jest taki ooo:
165 obrażenia
130 zręczność
10% do 1h
zasięg chyba 100 czy 110
Nadmienię, że jest to ostatnia broń do wykonania u Carla, pewnie u Harada pod 1h lepsze coś można wykuć ale mnie o coś pod zręczność się rozchodzi, w zasadzie z ciekawości pytam bo w wyższych rozdziałach jest z czym latać i siać destrukcję ale pod zręczność nic lepszego nie znalazłem a już 5R na monitorze:)
Dodam jeszcze, że zawiodłem się na Smoczym Pazurze pod 1h (jak nazwy nie przekręciłem) dostępnym do wykucia w 5R po odwiedzinach w podziemiach klasztoru MO, chodzi głównie o zadawane obrażenia (160).

Wykłułeś to czy znalaześ ? Bo lece pod zręke i u kowali nauki pobieram , u Carla to da rade zrobić ?
Odpowiedz
Posłaniec Bogów jest do wykucia jak nauczymy się tego u Carla. To najlepsza broń jaką wykuwać uczy Carl.
Odpowiedz
Są może jednoręczne kostury?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości