Pancerze i Broń
Czy w grze można zdobyć (nie będąc myśliwym) lepsze niemagiczne łuki/kosze niż te, które można było zrobić u Bospera? Język
Odpowiedz
Wydaje mi się, że nie. Ogólnie rzecz biorąc, to najlepsze są te bronie, które można samemu wykuć.
Odpowiedz
A to pytanie z innej beczki, ma ktoś screeny z najlepszymi pancerzami mrocznego maga/mrocznego wojownika (i ewentualnie ich statystyki)?
Odpowiedz
Najlepszą szatę Mrocznego Maga do zdobycia przez gracza ma Imperanon - wymaga 5 Kręgu i chroni przed bronią/strzałami/ogniem - 100/100/100

Mroczny Wojownik kończy grę w gildyjnym pancerzu Wybrańca Beliara - wymaga 110 siły i analogicznie jw chroni: 170/180/125
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Kruczy Dziób da się gdzieś znaleźć, czy trzeba kupić? Bo Gravo chce, a ja już nie pamiętam skąd wziąłem tą broń w poprzednie rozgrywce i szkoda mi też wydawać na to ponad 1000 golda, jeżeli i tak go gdzieś potem znajde.
Odpowiedz
(11.02.2017, 21:05:12)Dota napisał(a): Kruczy Dziób da się gdzieś znaleźć, czy trzeba kupić? Bo Gravo chce, a ja już nie pamiętam skąd wziąłem tą broń w poprzednie rozgrywce i szkoda mi też wydawać na to ponad 1000 golda, jeżeli i tak go gdzieś potem znajde.

Trzeba kupić.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
(11.02.2017, 21:30:35)Lewkooo napisał(a): Trzeba kupić.
Da się znaleźć pamiętam że był w GD w okolicy którejś z tych wież co stoją na terenie orków z G1 ale nie pamiętam czy w każdym rozdziale go można znaleźć czy z czasem się pojawiał
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Buuu, już kupiłem. xd
Odpowiedz
takich kilka informacji na temat specjalnych broni Mrocznego Zakonu

"Zemsta Beliara" zadaje realne obrażenia magiczne tylko smokom i demonom - 100 dmg (magia)

"Wróg nieumarłych" i "Przekleństwo nieumarłych"   - 250 dmg (magia) (nie działa na Smoka Ożywieńca)

"Ognisty Język" i "Moc Płomienia" -200 dmg (magia)
przy czym jeśli to ognisty golem, ognisty jaszczur, pantera lub ognisty smok to tylko 100
natomiast jeśli to lodowy golem, lodowy wilk lub lodowy smok to 400

"Wściekłość Morza" i "Gniew Oceanu" -200 dmg(magia)
przy czym jeśli to  lodowy golem, lodowy wilk lub lodowy smok to 100
natomiast jeśli to ognisty golem, ognisty jaszczur, pantera lub ognisty smok to 400

"Potęga Wiatru" i "Potęga Burzy" -200 dmg (magia) (na wszystkie istoty jednakowo)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Miecze do założenia wymagają many? Na jakim mniej więcej poziomie?
Odpowiedz
te bronie wymagają Kręgu Magiii , tak jak runy i jest to krąg 2 lub 3
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ulu-mulu w Przeznaczeniu nie sprawia, że orki nas nie atakują, czy mi się coś popsuło? Bo mimo posiadania go na wyposażeniu to dalej się na mnie rzucają :/
Odpowiedz
tak ma być ;) 
była onegdaj na ten temat potężna dyskusja co do lore roli Ulu-Mulu i w G2 P jest tak jak widać to u ciebie
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
I bardzo dobrze. Orkowie wraz z postępem wojny, a tu dodatkowo jeszcze pod wodzą Smoków nie wydają się być już tymi ułożonymi, wiernymi zasadom stworzonkami.
Odpowiedz
Przede wszystkim - zamek oblegają orkowie z kontynentu, którzy przybyli pierwotnie z północnego Nordmaru i tam żadnego Ulu-Mulu w tradycji nie ma, zresztą widać to także w G3
Bumshak jest jednym z nielicznych wyjątków, jest orkiem z wyspy Khorinis.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości