Pancerze i Broń
(25.10.2019, 14:40:58)MaQo napisał(a): powiem szczerze, że:
bronie których może nauczyć cię Harad>>>Szpon
Zawsze jakoś tak szkoda było mi HP... A miecze Harada dodatkowo dodają punkty do posługiwania się bronią 2-ręczna

No dobra ale nie jest tak że jest jakas szansa na tą błyskawicę i ona mocno boostuje dmg?
Odpowiedz
1. Szpon Beliara poprawia się i zmienia broń, w której masz najbardziej wyrównane posługiwania. 1H> 2H -> szpon będzie jednoręczny i odwrotnie.
2. Każde ulepszenie Szpon Beliara wymaga poziomu, 1 poziom szpona wymaga 2 poziomów bezi. Maksymalnie 20 poziom szpona, będzie wymagał od bezi poziomu 48-49.

1. Коготь Белиара улучшается и меняется на то оружие, в которое у вас больше все прокачено владение. 1Н >2Н -> коготь будет одноручным и наоборот.
2. Каждое улучшение когтя требует лвл, 1 уровень когтя требует 2 уровня героя. Максимум 20 уровень когтя, потребует от героя 48-49 уровень.
Odpowiedz
(25.10.2019, 14:58:05)N1kX napisał(a): 1. Szpon Beliara poprawia się i zmienia broń, w której masz najbardziej wyrównane posługiwania. 1H> 2H -> szpon będzie jednoręczny i odwrotnie.
2. Każde ulepszenie Szpon Beliara wymaga poziomu, 1 poziom szpona wymaga 2 poziomów bezi. Maksymalnie 20 poziom szpona, będzie wymagał od bezi poziomu 48-49.

1. Коготь Белиара улучшается и меняется на то оружие, в которое у вас больше все прокачено владение. 1Н >2Н  -> коготь будет одноручным и наоборот.
2. Каждое улучшение когтя требует лвл, 1 уровень когтя требует 2 уровня героя. Максимум 20 уровень когтя, потребует от героя 48-49 уровень.

Super dzięki za odpowiedź
Nie chce już zmieniać tematu więc dopytam do końca:
3. Czy Szpon beliara wpływa jakos na fabułę Mrocznego Zakonu? Tzn - chciałbym go oddać, mam teraz do chwycenia broń 150 dmg od Harda, mam zapis ze szponem aktualny ale mogę się cofnąć i wczytać. Podchodziłem ze szponem do naszego maga obok wieży Xardasa oraz baronów nikt nawet nie zwrócił uwagi, żadnych nowych dialogów..??
Odpowiedz
Posiadanie Szponu Beliara nie ma znaczenia dla Mrocznego zakonu. Dla Zakonu liczą się zupełnie inne , znacznie potężniejsze bronie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Okej, dzięki za pomoc ;)
Memorius dlaczego w takim razie w innym wątku napisałeś:
"oddawanie Szponu Beliara w przypadku gildii Mroczny Zakon jest niewskazane."?
http://druzynaspolszczenia.pl/showthread...a#pid44288
Odpowiedz
Bo Mroczny nigdy nie zdobędzie możliwości ulepszenia Młodszego Brata.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Kiedy Mroczny Wojownik może dostać jakąś lepszą zbroję niż ten Lekki Pancerz? Ten pancerz to jakiś żart jak na 3 rozdział  Beka , lepsze zbroję da się złapać w 2 rozdziale.
Odpowiedz
W rozdziale IV - da go jeden z członków Mrocznego Zakonu

Cytat:Ten pancerz to jakiś żart jak na 3 rozdział

nie, jest to standardowy pancerz Mrocznego Wojownika więc tak to musi wyglądać
na razie niczym sobie na lepszy pancerz gildyjny nie zasłużyłeś
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(03.11.2019, 02:50:18)VVrongVVay napisał(a): Ten pancerz to jakiś żart
A ja jeszcze dodam - czy będąc na 'szczycie' gildii Złodziei czy Jastrzębi spodziewacie się pancerza pancernego? Nie zawsze każda gildia oferuje najlepszy pancerz ze wszystkich postaci z gry. W przypadku Mrocznego - to fakt - jeszcze na niego nie zapracowałeś. Kolejny rozdział nie jest tego wyznacznikiem.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(03.11.2019, 12:23:23)Tituf napisał(a):
(03.11.2019, 02:50:18)VVrongVVay napisał(a): Ten pancerz to jakiś żart
A ja jeszcze dodam - czy będąc na 'szczycie' gildii Złodziei czy Jastrzębi spodziewacie się pancerza pancernego? Nie zawsze każda gildia oferuje najlepszy pancerz ze wszystkich postaci z gry. W przypadku Mrocznego - to fakt - jeszcze na niego nie zapracowałeś. Kolejny rozdział nie jest tego wyznacznikiem.

Nie w przypadku gildii złodziei czy Jastrzębi czy jakiejkolwiek innej grupy nie gildii głównej nie spodziewałem/spodziewam się żadnego wybitnego pancerza, po prostu zawiodłem się że pierwszy pancerz mrocznego już wojownika nie adepta jest tak słaby to tyle  Płacz
Odpowiedz
Ogólnie Mroczny Zakon dysponuje dość słabymi pancerzami ale Mroczny Wojownik nadrabia ten aspekt magią. Starzenie albo przywołanie golema robią robotę i pancerz nie jest potrzebny.
Odpowiedz
[Obrazek: Ieh3Bz4.jpg]

Mam tutaj wpis o dwóch nowych broniach, domyślam sie że miecze wojownika mrocznego zakonu są lepsze ale pamięta ktoś może ich(tych z dziennika) statystyki?
Oddalem smocza krew Janowi na końcu 4 rozdziału myśląc że sie nie przyda Mrocznemu Wojownikowi.
Odpowiedz
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Jaki jest najlepszy pancerz do zdobycia przed dołączeniem do którejś z gildii głównych?
Odpowiedz
Najpewniej to zbrojna szata łowcy nieumarłych (chyba tak się nazywała).

Scalcie post jako 2, ale chciałem, żeby był widoczny jako nowy.
Przypomni mi ktoś jakie są parametry najlepszego miecza 1h od Harada oraz najlepszej szpady?
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości