Pancerze i Broń
Jak się nie mylę, to obie bronie po 165 obrażeń. Jedno wymaga 120 siły, drugie 120 zręczności.
Odpowiedz
Polecacie jakiś pancerz w rozdziale 1. (przed wstąpieniem do jakiejkolwiek gildii) poza skórzanym, bo taki Moe czy jaszczur to mnie jednym ciosem powalają.
Odpowiedz
Jeśli dołączysz do Czarnych Jastrzębi to tam będziesz miał nieco lepszy. Jeszcze w Dolinie Przodków z wątku łowców nieumarłych, ale tam trzeba trochę questów porobić.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
W połączeniu z Skórzanym Pasem, to Skórzany Pancerz jest lepszy niż Pancerz Czarnych Jastrzębi. Polecacie coś innego?
Odpowiedz
Szata MaGotha z Doliny Przodków to chyba najlepszy pancerz w 1R, tylko aby ją zdobyć to trzeba zrobić zadania (jeśli dobrze pamiątam) Kostur Starca i Nieproszeni goście.
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
Ja osobiście nie cierpię tego pancerza i nigdy go nie zakladam oprócz samotnych walk z nieumarłymi w wątku Łowców. W 1 rozdziale skórzany pancerz spokojnie mi wystarczał. Trzeba nauczyć się unikania ciosów zamiast brać wszystko na klatę i marudzić, że pancerz słaby ;)
Odpowiedz
(18.09.2020, 18:34:39)Klimek napisał(a): Ja osobiście nie cierpię tego pancerza i nigdy go nie zakladam oprócz samotnych walk z nieumarłymi w wątku Łowców.

Klimek jest jednym z tych, którzy przedkładają wygląd nad statystyki  Troll
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
Ogólnie Constantino sprzedaje całkiem przyzwoitą Szatę zbrojną Raudora czy jakoś tak, tylko muszę podbić jeszcze siłę do tej szaty.Tylko nie wiem czy to czasem nie jest bug, bo z reguły zbroi nie NPC nie sprzedają z całą resztą śmierci. Język
Odpowiedz
Cytat:Ogólnie Constantino sprzedaje całkiem przyzwoitą Szatę zbrojną Raudora czy jakoś tak, tylko muszę podbić jeszcze siłę do tej szaty.Tylko nie wiem czy to czasem nie jest bug, bo z reguły zbroi nie NPC nie sprzedają z całą resztą śmierci.


nic takiego nie sprzedaje, już była o tym mowa - nie instalujcie tych wszystkich wymyślonych przez Rosjan i Niemców gówien, to nie będzie problemu. Jest podany zestaw tego trzeba zainstalować, by gra chodziła jak należy a nie coraz gorsze ruskie systempaki, które poza bugami niczego sensownego nie dają.
Jeden z tych ostatnich gównianych systempaków powoduje że można kupić szaty i zbroje, które postacie posiadają, ale nie do sprzedaży.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(18.09.2020, 19:48:30)MaQo napisał(a):
(18.09.2020, 18:34:39)Klimek napisał(a): Ja osobiście nie cierpię tego pancerza i nigdy go nie zakladam oprócz samotnych walk z nieumarłymi w wątku Łowców.

Klimek jest jednym z tych, którzy przedkładają wygląd nad statystyki  Troll

Dokładnie tak jest. Nie nosiłem również szaty adepta w Mrocznym Zakonie, chyba tak sie nazywala, chodzi o tą drugą z kolei. Wolałem tą lżejszą wersję nowicjusza. Ale potem pancerz dla wojownika to już kapitalnie się prezentował i dumnie w nim paradowałem :>
Odpowiedz
1. Skad mozna wziac Pancerz za lodowe trolle ? Kazdy moze dostac ten pancerz?
2. Jakie zadanie wiaze sie z faktem oddania szponu beliara Saturasowi ?
Co to za mieczyk ?
Odpowiedz
Cytat:1. Skad mozna wziac Pancerz za lodowe trolle ? Kazdy moze dostac ten pancerz?


nie wiem skąd takie info
jedynie kieł trolla jest potrzebny do stworzenia pancerzy w wątku Wodnego Kręgu


Cytat:Jakie zadanie wiaze sie z faktem oddania szponu beliara Saturasowi ?

zdobycie i ulepszenie miecza Młodszy Brat, jednak nie każda gildia ma możliwość wykonania tego zadania
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Siema mam pytanie odnośnie broni dla maga - czy dostaje on jakiś kostur i jak tak to ma on wymagania do siły ?
Odpowiedz
Jest mnóstwo broni dla magów nie wymagających ani siły ani zręczności.
Odpowiedz
To prawda, a dla ciekawskich - skromna prezentacja:

„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości