Pancerze i Broń
Ja mam takie pytanie, bardziej ciekawskie, na jakiej zasadzie działa miecz złe oko? Na pewno wymaga do założenia 200 many (nie maksymalnej, ale ogólnie), każde uderzenie zabiera nam jakąś ilość many. Efekt wizualny wskazuje na obrażenia magiczne. Od czego zależą zadawane obrażenia, jak dokładnie działa ten miecz.
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
Ta broń jest dość złożona: ma własne obrażenia od magii wynoszące 150

Dodatkowe obrażenia oblicza się według następującego wzoru:

hlp_criticaldamage - liczba losowa od 0 do 88
hlp_h - 2H hero
hlp_p - 50
hlp_m - max. mana hero

hlp_h > = hlp_criticaldamage
hlp_p + (hlp_m * (hlp_h / 100))
inaczej
hlp_p + (hlp_m * (2H / 100)) * ((hlp_h + ((hlp_criticaldamage / 3) )/ 100)

wymaga co najmniej 10 bieżącej many
Odpowiedz
Zbroja z Łusek Smoka od Jana na coś się przydaje? Czy to po prostu gorsza wersja drugiego pancerza łowcy smoków/potencjalna pułapka na utratę smoczych łusek?
Odpowiedz
Myślę, że dla gracza, który nie gra gildią Łowcy Smoków nie jest to żadna pułapka.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Ahh, myślałem, że to jest sprzęt dostępny tylko dla Łowcy Smoków. Wyobrażam sobie, że to musi być całkiem użyteczna zbroja dla np. maga.
Odpowiedz
(04.11.2020, 05:30:22)Klimek napisał(a): I w tym przypadku znowu muszę Ci odpowiedzieć tylko w jeden sposób: graj cierpliwie a na pewno ta zbroja cie nie ominie.

Zrobiłem wszystko co było do zrobienia w Jarkendarze, Kruk już dawno gryzie ziemię, Szpon Beliara jest zatopiony gdzieś na na dnie morza, a na tę zbroję się nie natknąłem. Język
Odpowiedz
pancerz strażnika Kruka jest nagrodą za zadanie Najemnik Orków
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Czy to zadanie jest możliwe do ukończenia w drugim rozdziale?
Odpowiedz
(11.04.2021, 03:05:57)Hadar napisał(a): Czy to zadanie jest możliwe do ukończenia w drugim rozdziale?

Nie skończysz go w R2.
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
W takim razie czy w drugim rozdziale jest do zdobycia jakaś zbroja/pancerz lepsza/y niż Ciężki pancerz straży (+Pas Straży), pomijając pancerz magnata?
Odpowiedz
A czy w drugim rozdziale nie da się przypadkiem zdobyć zbroi z rudy?
Odpowiedz
A gdzie ją zdobędę?
Odpowiedz
Jest taki temat Legendarne bronie i pancerze. Post #101 może cię zainteresować.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Hej, czy:
- Stara szata Xardasa
- Stara zbroja rycerza
- Uszkodzony pancerz magnata
są związane z jakimkolwiek zadaniem (po tym jak je dostałem lub znalazłem)? A może można je jakoś naprawić lub ulepszyć?
Odpowiedz
(13.04.2021, 01:06:34)Hadar napisał(a): Hej, czy:
- Stara szata Xardasa
- Stara zbroja rycerza
- Uszkodzony pancerz magnata
są związane z jakimkolwiek zadaniem (po tym jak je dostałem lub znalazłem)? A może można je jakoś naprawić lub ulepszyć?

Stara szata Xardasa to chyba w wątku mrocznych dla Imperanona, uszkodzony pancerz magnata to pamiętam motyw z naprawą u Stone dla Wrzoda (ale nie dam sobie ręki uciąć czy to konkretnie ta sztuka, czy może inny podobnie nazwany item uzyskiwany w innych okolicznościach). Co do starej zbroi rycerza to z głowy nie pamiętam by miała jakieś konkretne zastosowanie.
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości