Pancerze i Broń
#91
Dzięki szponowi ez sobie radzę z 3 ze smoczymi zębaczami ;) Da sie jakos naprawić ten zniszczonych pancerz magnata?
Odpowiedz
#92
Cytat:Da sie jakos naprawić ten zniszczonych pancerz magnata?


nie
w toku rozgrywki jak sobie poradzisz z pewnym zadaniem to dostaniesz lepszy Pancerz Magnata
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#93
Mam juz ten lepszy brakuje jeszcze 70 siły :D
Odpowiedz
#94
Witam!
Mam pytanie czy magiczny łuk jest tam gdzie był w G 2 NK czy został gdzieś przeniesiony, bo nie mogę znaleźć.
Odpowiedz
#95
Dziwne pytanie... Gdzie muszę stać, żeby odczytać zwój zniszczenia kapliczki beliara w DP? Nie miałem żadnych problemów z 3 w Jarkendarze, 2 w Khorinis, 2 w GD, ale ani ta z wieży Starca, ani z cmentarza nie chcą przekazać mi mocy nieważne z której strony i w którym miejscu próbuję zwój odczytać.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#96
Przeniesiono do odpowiedniego tematu. 
Drogi Jacku - kapliczki w DP nie działają w ogóle, tej w wieży Starca też nie mogłeś wykorzystać, pomyliło ci się. Działaj z tymi w Jarkendarze, Khorinis i GD, nie będzie żadnego problemu. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#97
Te kapliczki są nie do ruszenia
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#98
(16.08.2016, 07:32:18)witcher11151 napisał(a): Witam!
Mam pytanie czy magiczny łuk jest tam gdzie był w G 2 NK czy został gdzieś przeniesiony, bo nie mogę znaleźć.

Został przeniesiony, ale znajdziesz go na pewno.
Odpowiedz
#99
Ktoś wie gdzie można dostać jakąś lepszą szpadę/rapier dla grającego pod zręczność niż ta zakupiona w R1 u Martina 120 ATK wymagane 90 ZR. Jestem w R2.
Odpowiedz
zrób u Carla
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Szkoda, że tylko tyle zostało z Uriziela. Rozumiem, że nie można już go bardziej ulepszyć?
Odpowiedz
Nie da się. Wypalił się ze swojej mocy i nic mu już nie pomoże. Tylko zezłomować co najwyżej. :)
Odpowiedz
Przecież jest coś znacznie potężniejszego  z mieczy   :!:
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Jak działa miecz "Zemsta Beliara"?
Bo powalczyłem z jakimiś potworkami i ludźmi i w sumie nie ma szału, chyba że czegoś nie odkryłem?
Ten miecz posiada tylko 50 obrażeń od magii i nic więcej?
Goffik Player!

Terribilis… Est… Locus… Iste…
Odpowiedz
opis broni Mrocznych Wojowników nie odzwierciedla w pełni cech tych broni, których działanie jest bardzo skomplikowane, zróżnicowane w zależności od gildii przeciwnika oraz innych cech i wartości przy przelicznikach realnych zdawanych obrażeń
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości