Pancerze i Broń
Cytat: planowane było jeszcze dodanie moda lub czegoś pod nazwą "kuzniec "co miało umożliwiać ulepszanie pancerzy, jak rozumiem pomysł przepadł ale ciekawi mnie co było przyczyną?

przez rok nie mogłem się doprosić sensownych dialogów do tego, stworzenia animacji przekuwania broni i zbadania funkcjonalności tego istniejącego już skryptu przekuwania 
ponadto przekute/ wzmocnione modele były zbyt trudne do zbalansowania w całej masie - kilkadziesiąt sztuk to bardzo dużo do przeróbki zarówno pod względem statystyk jak i rozsądnego umiejscowienia  takich ulepszeń na poszczególne etapy gry

ostatecznie część gotowych modeli zostało przydzielone różnym postaciom w grze - liczba różnych pancerzy jest dla gracza w zupełności wystarczająca a może nawet jest nieco zbyt dużo
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Co do MB to spokojnie możesz przestać ładować w siłę i próg żaden się nie zwiększa wraz z ulepszaniem. Poza tym powstał osobny temat dotyczący Broni Specjalnych, tam też proszę kierować podobne pytania.
Odpowiedz
Większość już umiem, zostały mi tylko bodajże rogi cieniostworów i smoczych zębaczy. Czy bez dołączania do którejkolwiek głównej gildii da się zdobyć lepszy pancerz, niż skórzany?
Odpowiedz
(13.09.2016, 20:46:08)huczu4 napisał(a): Mam pytanie czy można zdobyć w R1 lepsza zbroje od skórzanej przed dołączeniem do gildii lub przed szatą łowcy nieumarłych ?

Z przebiciem szaty nieumarłych w R1 jest ciężko,ale znalazłem jedną.Jest w obozie bandytów w DP w ukrytym kufrze.Jest to wzmocniona zbroja bandyty.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
(13.09.2016, 20:49:14)Lewkooo napisał(a): Z przebiciem szaty nieumarłych w R1 jest ciężko,ale znalazłem jedną.Jest w obozie bandytów w DP w ukrytym kufrze.Jest to wzmocniona zbroja bandyty.

Do otwarcia tej skrzyni nie jest czasem potrzebny klucz Estebana?
Odpowiedz
(13.09.2016, 20:52:45)maciek456 napisał(a):
(13.09.2016, 20:49:14)Lewkooo napisał(a): Z przebiciem szaty nieumarłych w R1 jest ciężko,ale znalazłem jedną.Jest w obozie bandytów w DP w ukrytym kufrze.Jest to wzmocniona zbroja bandyty.

Do otwarcia tej skrzyni nie jest czasem potrzebny klucz Estebana?

Nie mam pojęcia :D Otwierałem ją w R2 więc to możliwe aczkolwiek jak wspomniałem nie wiem
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Tak mi się wydaje, gdyby można go było otworzyć w R1, to trochę słabo. Powodowało by to sytuację, że w jarku można olać piratów i od razu lecieć do bandytów.
Odpowiedz
Będzie jeszcze lepsza broń na manę niż dwureczny miecz przezora?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Uważam, że tak.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Mam nadzieję że Mag Wody będzie miał jakąś inną szatę niż tylko wzmocnioną,która wygląda tak samo jak ta zwykła. Prawde mówiąc załamałem się troszeczkę tą szatą.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Co0 jest największą cnotą Maga Wody?
Skromność i umiłowanie Równowagi.
Szaty sa takie jakie noszą twoi Współbracia.
I takie będziesz miał , plus jedną najlepsza , o ile poradzisz sobie z zadaniem , które za tym stoi.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
A ja mam pytanie, czy ognista kusza jest do zdobycia w grze? Wydaje mi się, że miałem w ekwipunku ogniste bełty, jednak samej kuszy nie posiadałem. Jest ona może nagrodą za jakieś zadanie? Bo wydaje mi się, że wszędzie byłem i nie przeoczyłbym palącej się broni leżącej w jakiejś jaskini czy coś...
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Jest dostępna tylko dla Myśliwego.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(20.09.2016, 22:39:30)Memorius napisał(a): Co0 jest największą cnotą Maga Wody?
Skromność i umiłowanie Równowagi.
Szaty sa takie jakie noszą twoi Współbracia.
I takie będziesz miał , plus jedną najlepsza , o ile poradzisz sobie z zadaniem , które za tym stoi.

Hmm może to ma jakiś sens.W takim razie mam nadzieje,że w 4R dadzą mi coś ciekawszego,bo moja zbroja z 2R przewyższa tą gildyjną z 3R :d
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Cytat:że w 4R dadzą mi coś ciekawszego

muszę cię gorzko rozczarować - ale na pewno dostaniesz błogosłaiwieństwo Adanosa xD

przypominam że G2 P to nie jest rewia pstrokatej mody tylko nieoficjalny Addon do G2 NK.
Kanon szat Magów Wody jest tam ściśle określony i nie było najmniejszego powodu aby to zmieniać
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości