Strażnik/Paladyn
#31
A ono jest. i owszem i ma tytuł "Kac".

Tak przy okazji powiem,ze WSZYSCY Paladyni po Bitwie mają nowe niezbyt długie dialogi. Im wiecej z nich przeżyje tym więcej się dowiemy o samej bitwie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#32
Mam problem z zadaniem "Za Innosa!". Wybiłem wszystkich orków wokół zamku, ale nie mam żadnego dialogu z Hagenem ani innymi paladynami. Ingmar mówił, że ważne jest zabicie orkowych przywódców i że może być ich 5. Ja znalazłem 4, z dialogu wynikałoby że jeden powinien być w okolicy mostu, jednak było tam jedynie kilku wojowników. Przeszukałem cały teren wokół zamku, jednak nic nie znalazłem. Przeoczyłem coś, czy mam jakiegoś buga?
Odpowiedz
#33
Być może chodzi o tego samego orka co w przypadku bitwy Myśliwych.
Sprawdź arenę pod murami zamku , tam gdzie owca Troll
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#34
U Myśliwych ten ostatni ork-pułkownik był zaklinowany w ruinach budynku w pobliżu bramy do zamku. Trudno go było znaleźć ponieważ nawet nie atakował i nie odzywał się jak przechodziło się obok tego budynku.
Odpowiedz
#35
To może być także ten.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#36
Mogę liczyć na jakąś podpowiedz odnośnie zadania "Wierność za złoto"?
Dowiedziałem się już że najemnicy mają płatnika i to on ma dokumenty, pomyślałem o ekonomie, lee i onarze jednak nie ma tam żadnych opcji dialogowycgh odnośnie tego zadania,ale mniejsza ( kiedyś go znajdę) moje pytanie brzmi czy te dokumenty będą gdzieś w jakiejś skrzyni, dostanę je od danej postaci czy będę musiał je wykraść za pomocą kradzieży kieszonkowej? Pytam się bo nie zainwestowałem jeszcze w tą umiejętność i nie miałem zamiaru tego robić, więc wolałbym wiedzieć wcześniej czy do wykonania tego zadania będzie mi ona potrzebna.
Ps. Odnoścnie postaci które wytypowałem jako płatnika... byłem chociaż blisko ? Język
Odpowiedz
#37
(30.11.2016, 18:51:18)Koper napisał(a): czy będę musiał je wykraść
Otóż to!
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#38
(30.11.2016, 19:05:22)Tituf napisał(a): byłem chociaż blisko ?
nie, raczej bardzo daleko, a bez kradzieży kieszonkowej zupełnie daleko
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#39
Czy jest potrzebny jakiś konkretny warunek, żeby zakończyć u Hagena bitwę pod zamkiem(zadanie "Za Innosa!")? Wytłukłem wszystkich orków wokół zamku(rozglądałem się za tymi zbugowanymi między teksturami), ale nie mam żadnej opcji dialogowej.
Odpowiedz
#40
Z pewnością nie zabiłeś wszystkich. Poszukaj raz jeszcze, gdyż warunek jest właśnie taki, że trzeba wybić wszystkich.
Odpowiedz
#41
W takim razie nieprzyjemnie utknąłem na samym końcu gry. Sprawdzałem dokładnie w okolicach areny i głównej bramy, tam nikogo nie ma. Po cichu liczę na to, że ktoś z forumowiczów miał podobny problem i zlituje się nade mną.
Odpowiedz
#42
Zapisz save, potem spróbuj się przespać. I sprawdź wtedy okolicę. Wokół zamku są rozlokowani dowódcy. Może jakiś zaplątał się w tych spalonych chatach.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#43
(16.01.2017, 20:20:39)kekszak napisał(a): W takim razie nieprzyjemnie utknąłem na samym końcu gry.
do końca gry jeszcze daleko
w ostateczności istnieje pewien sposób na wybrnięcie z tej sytuacji , bo skrypt działa na zasadzie licznika
ale to ewentualnie zaproponuję jeśli się to nie naprawi w inny sposób
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#44
(16.01.2017, 20:51:14)Memorius napisał(a): do końca gry jeszcze daleko
w ostateczności istnieje pewien sposób na wybrnięcie z tej sytuacji , bo skrypt działa na zasadzie licznika

Ta wiadomość mi wystarczyła. Nie obyło się bez włączenia konsoli, ale problem rozwiązałem. Dziękuję bardzo :)
Odpowiedz
#45
W tej gildii dodanych zostało 8 nowych zadań , z czego 4 dla Strażnika i 4 dla Paladyna.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości