Najemnik/Łowca Smoków
#61
W przypadku przywołania Benneta kodem na Irdorath obydwaj pracują w kuźni w przeciwieństwie do tego, jakbym go wziął na Khorinis tymczasowo zmieniając gildię. Czy to ma jakikolwiek realny wpływ na dialogi/grę/questy, czy mogą sobie obydwaj siedzieć w kuźni i np. nic nie stracę?
Odpowiedz
#62
Nie zauważyłem wiadomości.
Przepraszam.
Ja też to naprawiłem.
Odpowiedz
#63
Cytat:W przypadku przywołania Benneta kodem na Irdorath obydwaj pracują w kuźni w przeciwieństwie do tego, jakbym go wziął na Khorinis tymczasowo zmieniając gildię. Czy to ma jakikolwiek realny wpływ na dialogi/grę/questy, czy mogą sobie obydwaj siedzieć w kuźni i np. nic nie stracę?


fakt jest to nieco inaczej niż zaplanowanowo

nie masz w przypadku Wilka opcji dialogowej //Kuźnia nie jest w najlepszym stanie, ale zrobię co w mojej mocy.
masz też wpis
B_LogEntry(TOPIC_MyCrew,"Wilk zajmie się zaniedbaną kuźnią na okręcie.");, który zasadniczo nie powinien się nigdy pojawić, no chyba że celowo nie wziąłeś Benneta oraz rutynę Wilka w kuźni i dialog o pancerzu, których też gdy jest Bennet parwidłowo zabrany nigdy nie ma.
ponadto w normalnej sytuacji Wilk nie jest w kuźni tylko patroluje pokład
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#64
A to niech będzie 2 kowali - Jak się bawić w Łowcę Smoków, to na bogato. Chociaż niech ten jeden raz będą pogodzeni i współpracują ze sobą, w następnych przejściach nie będą mieli takiej okazji :D
Odpowiedz
#65
Rozumiem że Wilka do załogi można wziąć tylko wtedy jeśli farma Bengara pozostanie bez ochrony? Bo jeśli Wilk ma już zajęcie to nie chce z nami płynąć.
Odpowiedz
#66
Nie, można go wziąć normalnie.
Odpowiedz
#67
Gdzie jest Morgahard w zadaniu sługus sędziego niema go na farmie
Odpowiedz
#68
jest
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości