Myśliwy/Łowca Orków [nieoficjalnie]
Od kogo się dostawało taką misję w Obozie Myśliwych, że trzeba było 4 skóry warga przynieść? Bo pamiętam, że bankowo taka była, ale oblatałem wszystkich i jej nie dostałem i się zastanawiam o co kaman.
Odpowiedz
Od tego myśliwego co siedzi na ławeczce przed karczmą Wuja Sama i zleca nam pozyskanie dwóch myśliwych do obozu.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
To chyba coś musiałem źle przeklikać, bo ni mam tego questa. Dobra, srać to. xd
Odpowiedz
Zadanie dostaje tylko bezgildyjny, który uzyska zadanie Przyłączenie do Myśliwych" i Midlasa i tylko jeśli w dialogu z Alhenem wybierze opcję
//Dlatego, że cieszycie się szacunkiem!
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Hmm, na pewno? Bo sprawdzałem to przed chwilą i tam są dwie opcje dialogowe. To co wyżej i jeszcze coś w stylu "Żeby zostać dobrym myśliwym". Jak się wybierze, to z myśliwym, to on coś tam gada, a potem i tak trzeba kliknąć tamtą opcję i wtedy daje nam zadanie z tymi skórami warga. Natomiast jak się za to od razu wybierze "Dlatego, że cieszycie się szacunkiem.", to daje nam zadanie z przyprowadzeniem myśliwych.
I teraz pytanie jest, czy to jest naprzemienne? Bo na pewno jak się zrobi misję ze skórami wargów to Alhen daje tą z myśliwymi, natomiast czy dostanę misję ze skórami wargów jak przyprowadzę mu myśliwych w tym drugim scenariuszu?
Pytam już właściwie z czystej ciekawości, bo musiałbym się cofać o jakieś pół godziny w rozgrywce, żeby poprowadzić tą rozmowę inaczej i dostać tą misję z wargami, więc chyba mi się nie chce dla jednej pobocznej misyjki wczytywać wcześniejszego zapisu.
Odpowiedz
Zadanie z przyprowadzeniem myśliwych daje zawsze, bo to nie jest zadanie z targetu przystąpienia do Myśliwych.
Zadanie ze skórami nie,jest oddzielnym zadaniem, a tylko elementem składowym głównego zadania przystąpienia do Myśliwych.

Cytat:"Dlatego, że cieszycie się szacunkiem.", to daje nam zadanie z przyprowadzeniem myśliwych.

realnie nieprawda
wpis o Myśliwych pojawia się po

 //Pewnie, że możesz. Przyprowadź do obozu jakichś nowych myśliwych.
 //To na pewno bardzo nam pomoże.
a nigdy po
//Przynieś mi cztery skóry wargów, wtedy ci uwierzę.
co do dwóch opcji gadki z Alhenem , nie sa opcje wzajemnie sie wykluczające i gracz może udzielić najpierw niezadowalającej a i tak pozostanie mu opcja właściwa.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Tak, ale jeżeli wybierze się opcję jako pierwszą "Dlatego, że cieszycie się szacunkiem." to dostaje się tylko zadanie z przyprowadzeniem myśliwych, a tego drugiego już nie, o to mi się rozchodzi. W tym wypadku lepiej jest wybrać tą niezadowalającą Alhena, bo wtedy dostaje się dwie misje, a nie tylko jedną.
Odpowiedz
Nie, właśnie że tak nie jest.
To są dwa oddzielne dialogi z dwoma pojawiającymi się zadaniami.
Zadanie z przyprowadzeniem nowych Myśliwych dostaje KAŻDY kto pogada z Alhenem.
Jest to prosty skrypt dwóch niezależnych od siebie dialogów wynikających z pierwszej rozmowy.
Kim jesteś?
blabla
//Co słychać w obozie?
i od razu dostajemy zadanie
i wpis
"Aby pomóc Stowarzyszeniu muszę przyprowadzić do obozu nowych myśliwych.");
dialog drugi
"Chciałbym przyłączyć się do Stowarzyszenia Myśliwych."; jest uzależniony od tego czy dostaliśmy zadanie z przystąpieniem od Midlasa gdy poleca pogadać z Myśliwymi
z obu opcji wyboru ostatecznie wynika element zadaniowy zakończony wpisem
"Żeby przekonać Alhena, że jestem prawdziwym myśliwym, muszę przynieść mu cztery skóry wargów.");
nie ma żadnego zadania o skórach - było kiedyś do pradawnych czasów pojawienia się wersji 1.2 , albo jeszcze wcześniej oraz było w Global PL.
REALNIE Alhen zawsze daje tylko jedno nowe zadanie zakończone wpisem do dziennika - o sprowadzeniu nowych Myśliwych

nie rozumiem do czego ma prowadzić ta dyskusja - może lepiej wpisy poczytać zadaniowe?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Mi się wydaje, że się mylisz, ale może to ja jestem w błędzie. Nagram zaraz filmik, żeby pokazać o co mi chodzi.

Dobra, byłem w totalnym błędzie. Memorius ma 100% racji. Ogarnąłem o co chodzi teraz jak zacząłem nagrywać.
Cała ta bezsensowna dyskusja wynikła z tego, ze częściowo przeklikiwałem dialogi, bo grałem pół roku temu i większość z nich pamiętam, szczególnie z wcześniejszego etapu gry, no ale jak widać tego nie pamiętałem.
Faktycznie on zleca obydwie misje na raz, tylko nie wiedziałem, że wpis o tej misji ze skórami ląduje w "Dołączenie do Myśliwych", a jako że przeklikiwałem dialogi i nie mogłem znaleźć tej misji jako osobny wpis, to myślałem, że jej nie mam.
Zjebałem i namąciłem - przepraszam i proszę o wybaczenie.
Odpowiedz
Witam, mam nadzieje ze pisze we wlasciwym miejscu. Mam pytanie czy warto jest sie uczyc zbierania trofeow? Jest potem mozliwosc ich sprzedazy w obozie mysliwych lub gdzies indziej? A moze jakies beda potrzebne do zadan?
Odpowiedz
skoro będziesz Myśliwym, to warto wyuczyć się tych umiejętności jak najwięcej - można handlować i trofea potrzebne są w zadaniach
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Dodam od siebie, że warto nauczyć się zbierania wszystkich trofeów niezależnie od gildii i niezależnie od tego czyim czeladnikiem jesteśmy. Po prostu jest to opłacalne w każdej ścieżce rozwoju.
Odpowiedz
Siemanko,mam pytanie...Jak wyleczyć noge Fanholowi ? :D
Odpowiedz
Zapytaj znachora jakiegoś
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Hym,mysle ze Irwin jest znachorem,lecz u niego tekstu nie ma.Sa gdziesz inni znachorzy?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości