Myśliwy/Łowca Orków [nieoficjalnie]
#61
"Muszę się spotkać z Myśliwymi przy wyjściu z Opuszczonej Kopalni, w Górniczej Dolinie."

masz tak brzmiący wpis?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#62
tak mam taki wpis
Odpowiedz
#63
to przestań dupę zawracać bo się wkurwię
co z ciebie za Myśliwy? nie umiesz kawałek po mapie poszukać w GD czemu ich nie ma na umówionym miejscu?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#64
Ale oni są w obozie...
Odpowiedz
#65
Gdzie mogę znaleźć Uka-Chaka przed daniem mu trucizny dla orków z DP? Podobno ma być w okolicy cmentarza może jestem ślepy ale jeśli ktoś może to niech poda mi bardziej szczegółową informację
Odpowiedz
#66
No szukaj dokładniej, znajduje się w okolicy cmentarza - podpowiem, że bardzo blisko cmentarza.

Dobra, zapytam - Midlas powinien być przy Opuszczonej Kopalni w GD? Widzę z komentarzy że trzeba do niego najpierw zagadać, ale już trochę obleciałem GD i go nie spotkałem.
Odpowiedz
#67
Rozumiem, że wykonałeś zadania Obóz Orków, Stary cmentarz i Wyprawa do kopalni i masz naprawione oko?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#68
Wszystko mam wykoane i oko mam
Odpowiedz
#69
A spacerowałeś ścieżką w dół?!
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#70
No oczywiście. Gadałem z łowcami i na piechotę do ZO poszedłem
Odpowiedz
#71
Midlas znajduje się tam gdzie są pierwotnie Łowcy Smoków.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#72
Nie wiem co się stało, ale gdy pierwszy raz wchodziłem do GD rozpoczynając 4 rozdział to gwarantuję - nikogo nie było. Kilka razy przechodziłem tam zadania robiąc. Dopiero po wyjściu z lokacji i ponownym wejściu załapało się i pokazał się. Nie wiem co się stało.
Odpowiedz
#73
Zniknął mi Uka-Chaka rozmawiałem o nim z Ur-Shakiem a potem mówiłem mu że mają się spotkać (czy coś w tym stylu xd) ma być teraz podobno przy cmentarzu w DP bo mam misję z trucizną nie widzę go tam a robiłem już kółka i proste i kwadraty i wszystkie inne figury geometryczne w okolicy cmentarza i na nim więc jeśli istnieje to proszę kod :p
Odpowiedz
#74
a jaki ty masz rozdział?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#75
Rozdział 4
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości