Myśliwy/Łowca Orków [nieoficjalnie]
#76
to przegrałeś
w r4 to już go nie ma w DP, całość wątku z przygotowaniami w zadaniu "Wielka wyprawa na orków" trzeba zakończyć w R3
jeśli ruszyłeś na smoki w R4 i nie załatwiłeś spraw w DP jako Myśliwy to już niestety według moich obliczeń nawet nie wypłyniesz na Irdorath
sorry
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#77
Mam takie pytanie, czy misja u myśliwego Kiranora bodajże z odzyskaniem pierścienia od Lucy żony Alwina pojawia się tylko i wyłącznie gdy w pierwszej rozmowie z tym myśliwym powiemy, że nie jesteśmy chłopem przysłanym po rzepę dla obozu myśliwych? W tej chwili jestem pod koniec I rozdziału i nie wiem czy kończyć wątek starożytnego kultu czy jeszcze może Lucy mi się przyda...
Odpowiedz
#78
Nie, rzepa ma tylko znaczenie przy dołączeniu do gildii. Lucy się nie przyda - została poświęcona Kultowi...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#79
A czy ten myśliwy co wyżej pisałem daje jakąś misje związaną z przyłączeniem do stowarzyszenia myśliwych oprócz tego z rzepą? Tego zadania z Lucy jakoś nie miałem, widocznie czegoś nie zrobiłem albo za wcześnie misję Zbrodnia i Kara może przyjąłem...
Odpowiedz
#80
Po prostu ominąłeś Kiranora jako inicjatora tego zadania i zacząłeś je u Lorda Andre.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#81
Ok. To sprawa jasna, przy następnym podejściu do rozgrywki najpierw z Kiranorem pogadam. Dzięki za odpowiedzi!
Odpowiedz
#82
Jak zakończyć zadanie 'Wielka wyprawa na orków"? Po bitwie pod zamkiem nie mam żadnego dialogu ani z Midlasem ani z Hagenem. Nie ma też żadnego nowego wpisu w dzienniku.
Odpowiedz
#83
może nie wybiłeś wszystkich grup?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#84
Obszedłem cały zamek kilka razy i nie znalazłem żadnego orka oprócz Ur-Shaka na wzgórzu. Spróbuję wczytać zapis sprzed bitwy.
Odpowiedz
#85
Też za pierwszy razem miałem z tym problem, ale mogę zgadywać co jest źródłem zła, otóż jeden z nikczemnych orków elit lubi się chować w takim domku, że nie ma go na focusie, dobrze przeszukaj pobojowisko. Powodzenia w eksterminacji, ave.
Odpowiedz
#86
Dokładnie, musisz sprawdzić bardzo dokładnie. Mi jeden sprytny pułkownik się schował w ruinach domku ale jak go zabiłem to poszedłem do Hagena i zadanie zakończyło się pomyślnie.
Odpowiedz
#87
Znalazłem orka pułkownika w ruinach domku (był nieźle ukryty i nie próbował nawet mnie atakować jak przechodziłem obok) i pojawił się dialog z Hagenem. Dzięki za pomoc.
Odpowiedz
#88
U kogo dostane modliszek zielony w khorinis ? Robie zadanie ziola dla Irwina , z gory dzuekuje za pomoc
Odpowiedz
#89
Irwin dokładnie mówi u kogo możesz go znaleźć... nie czytasz dialogów?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#90
Mam zadanie z Obozem Orków w R3 i przygotowałem truciznę dla orków ale jakoś nie mam serca okłamywać prostodusznego Uka-Chacke w sprawie trucizny i teraz tak jak powiem mu prawdę a później ze zwiadowcami pozbędę się orków (wydaje mi się to lepszym rozwiązaniem) to czy nie zblokuje mi się misja z przyjacielem dla Uka-Chaki oraz czy mogę po tym zadaniu wysyłać orka spokojnie do Ur-Shaka?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości