Myśliwy/Łowca Orków [nieoficjalnie]
#91
Tak, nic się nie powinno stać złego w ramach dalszego toku wydarzeń.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#92
Dzięki serdeczne, za szybką odpowiedź!

P.S.
Fajnie, że respawn potworów po rozdziałach jest symboliczny, gdybym musiał znów przebijać się przez potworki na każdym kroku przez lasy DP to bym zdurniał chyba, a tak spokojnie można misje wykonywać i nic na nas z krzaków się nie rzuca:)
Odpowiedz
#93
(21.11.2016, 23:58:32)Narcyz napisał(a): 2. Zadanie "Handel z miastem" doprowadzi mnie do spotkania z Hagenem? Jestem na etapie oczekiwania na kusze od kowala
tak, to zadanie otwiera drogę do Ratusza Myśliwemu
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#94
Będąc myśliwym dostałem misję od Beneta ze smoczymi jajami (wcześniej jedno oddałem magowi w KMO) i mam pytanie czy można lepiej wykorzystać te znaleziska czy spokojnie oddawać je dla Beneta?
Odpowiedz
#95
Wbrew pozorom to zadanie gildyjne dostępne tylko dla Myśliwych.
Nie zrobione to jedno zadanie z targetu Myśliwych mniej.
A jaja w konsekwencji służą do tego samego celu co w G2 NK.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#96
Ok. Dzięki za wyjaśnienia.
W takim razie lecę do szacownego Lorda Hagena aby dalej poruszyć wątek "Wielkiej wyprawy na Orków" bom ciekaw jak to dalej się rozwinie i jest to chyba jedyne na tą chwilę zadanie z mojej gildii głównej do wykonania.
Odpowiedz
#97
Witam. W zadaniu "wielka wyprawa na orkow" stanąłem na "środku przeciw smokom". O co chodzi z tym srodkiem? Gdzie go mozna znaleźć?
Odpowiedz
#98
Musisz naładować Oko Innosa i z nim wrócić do Midlasa
Odpowiedz
#99
Mam kolejny problem z myśliwymi , znalazlem tylko Narlou, Fangila, Kiranora i Irwina. Kto jeszcze został? Sprawdziłem chyba wszystkie jaskinie i wodospady i nie wiem gdzie jeszcze poszukać.
Odpowiedz
Jest jeszcze Alhen i Torwin.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Jakaś wskazówka co do lokalizacji Torwina ? Nie mam pojęcia gdzie on może być Smutny
Odpowiedz
przecież podałem ci lokalizację - to jedna z kopalń z których przynosiłeś raport
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Witam, przy rozprawie ze SK udało mi się wykonać również zadanie bodajże "Zamieniony w Wilka" które dostałem przy okazji zadania "Wielka Wyprawa na Orków" i się zastanawiam czy po otrzymaniu niezłej nagrody i zniknięciu odczarowanej postaci przebywa ona jeszcze w jakimś zenie? Bo wydaje mi się, że z ostatnich dialogów w tym zadaniu nie wynikało co się z odczarowaną postacią dzieje. Jeszcze podpytam ciekawości czy summon z amuletu jaki otrzymujemy na początku zadania faktycznie rośnie w siłę wraz z rozwojem naszej postaci, bo parę razy się nim posługiwałem i jakby może PŻ mu wzrastały (co prawda testowałem przy orkach z którymi mało co ma szanse na długie życie:))?
Odpowiedz
Starego Maga już nie spotkamy. Wraca on do swojego wymiaru.
Natomiast co do Amuletu. Tak wilk staje się coraz mocniejszy wraz ze wzrostem cech bohatera.
To skomplikowany skrypt i nie będę tu zanudzał szczegółami jak to się dzieje .
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości