Myśliwy/Łowca Orków [nieoficjalnie]
Jakas podpowiedz gdzie znajdę Hengala ?
Odpowiedz
Jeśli mnie pamięć nie myli i chodzi Ci potwora związanego z zadaniem z gildii myśliwych pod nazwą bodajże "Konkurs myśliwski" to poszukiwanie radzę rozpocząć od znalezienia jednego z myśliwych który przebywa w okolicy jeziorka (bardziej "nad" jeziorkiem) koło chaty uzdrowiciela Irwina.
Odpowiedz
Jakaś podpowiedź co do poszukiwań Orkowego Ziela? Byłem już u zielarzy i nic nie wskórałem.
Odpowiedz
Co ci sugeruje tytuł zadania?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Gdzie szukać Orkowego Ziela dla Irwina?
Odpowiedz
Orkowe ziele? A w jakim niby zadaniu o taką roślinę on prosi?
Odpowiedz
prosi, prosi...
ale CZŁOWIEK tu nie pomoże
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Przeprowadzam natarcie na zamek w GD razem z paladynami i wybiłem wszystkich orków dookoła niego, a nie mam żadnej opcji dialogowej z żadnym z nich. Czegoś nie zrobiłem czy mam jakiś błąd?
Odpowiedz
Nie wybiłeś wszystkich orków. Poszukaj w okolicy zamkniętej wejściowej do Zamku, tam lubią się ukryć.
Odpowiedz
Może trochę dziwne pytanie ale... jak zdobyć statek jako myśliwy? 
Byłem u Midlasa, Pyrokara i Hagena mam tylko opcje "KONIEC"
Odpowiedz
zrobiłeś zadanie
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(31.12.2016, 18:50:14)Tituf napisał(a): zrobiłeś zadanie
Jestem na momencie w którym mam znałeść maga i dać mu miksture
Odpowiedz
mam problem bo dostałem pierwsze zadanie od przywódcy myśliwych z tym handlem z miastem , ale gdy idę do ahlema ( czy jak on się na nazywał) to nic w związku z tym mi konkretnego nie mówi , powie mi ktoś co mam zrobić :D ?
Odpowiedz
Midlas wysłał cię do Alhena i ten NIC nie mówi, czy nic konkretnego? To w takim razie wróć do Midlasa.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
coś właśnie mówił , natomiast nie pojawił się żaden wpis w dzienniku a midlas tak samo już nic mi nie chce mówić o ile się nie mylę
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości