Myśliwy/Łowca Orków [nieoficjalnie]
Witam , mam pytanie do co zadania z myśliwymi w GD. Znalazłam Barsa, Irwina, Kiranora, Torwina, Narlou i tego który umarł tylko nie pamiętam jak się nazywał. Jakaś podpowiedź co do tego gdzie jest reszta albo chociaż ile ich jeszcze zostało, bo nie mogę znaleźć? :/
Odpowiedz
(20.01.2017, 16:08:17)kudlinskaa napisał(a): ile ich jeszcze zostało, bo nie mogę znaleźć?
a ilu ich brałaś poza Barsem do górniczej doliny ? xD
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
(20.01.2017, 16:08:17)kudlinskaa napisał(a): gdzie jest reszta albo chociaż ile ich jeszcze zostało, bo nie mogę znaleźć? :/
sprawdź jaskinię naprzeciwko zamku
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Mógłbym dostać podpowiedz odnośnie miejsca pobytu Irwina w GD?
Odpowiedz
 Irwin jest w jaskini z topielcami tam niedaleko obozu  Łowców smoków
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Kto oprócz Bromira jest potrzebny do pracy na farmie w zadaniu "Farma dla zakochanych" ?  biegam po całym obozie i nie mogę nikogo znaleźć, czy aby wykonać to zadanie trzeba odwiedzić khorinis ?
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
Olgierd i jeszcze jakiś koleś co koło Huberta jest
Odpowiedz
Cytat:Czy w misji , w której mamy znaleźć nowych myśliwych do obozu, oprócz Dragomira i Bartoka można komuś jeszcze powiedzieć żeby przyszedł ?


Wydaje mi się, że nie. W każdym bądź razie ostatnio sprawdzałem czy Niclas ma coś do powiedzenia na ten temat, ale nie miał.
Odpowiedz
Tylko Dragomir i Bartok. Próbowałem chyba ze wszystkimi myśliwymi w Khorinis.
Odpowiedz
gdzie jest Lotta?
Odpowiedz
to żona Sędziego, to gdzie ma być?
opiszesz o co ci chodzi dokładnie?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
musze dac jej perfum zeby dostac rosline od Sarandlila. Pamietam jak był jakiś quest zeby odzyskac cos to dawało sie jej kase, wydaje mi sie ze ona cos mowila ze sie przeniesie do portuczy cos ale nie moge jej znalezc

eh, musze znalezc Lotte zeby daj jej perfum zeby Salandrill dal mi rosline ktora musze zaniesc uzdrowicielowi mysliwych, bo potrzebuje jego zgode do dołączenia do stowarzyszenia
Odpowiedz
a więc faktycznie potrzebna Lotta :> 
cofam 10%

(17.06.2017, 18:24:44)zdzislawpetara napisał(a): Pamietam jak był jakiś quest zeby odzyskac cos to dawało sie jej kase, wydaje mi sie ze ona cos mowila ze sie przeniesie do portuczy cos ale nie moge jej znalezc
to akurat coś zupełnie nowego
ja wiem że ta gra żyje własnym życiem, ale nie do tego stopnia
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(17.06.2017, 18:24:44)zdzislawpetara napisał(a): musze znalezc Lotte zeby daj jej perfum
stoi czasem pod jego sklepem
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
kurcze chodzilem o roznych porach i jej nie ma nigdzie, wczytalem save z przed 3godzin i jest malo tego nie zwrocilem uwagi ze nie rozmawialem z nia wgl i dostalem questa zona sedziego, 3godziny sie poszly ...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości