Mroczny Wojownik/Mag
#31
A żeby zdobyć drugą wystarczy mix szybkości lub zwój magii obszarowej.

CO do Smoczej Zguby - to tylko wydaje się trudne, nie tylko Mroczni mają z tym związek, być może wychwyciłeś to w dialogu.
Odpowiedz
#32
Czarną rude kupisz u
Odpowiedz
#33
Właśnie zastanawiam się gdzie będę mógł jedna kupić bo do grobowca anubisa nie myślę narazie schodzić a kolo orlana szybkosc powinna wystarczyć

Edit dzięki tak właśnie myślałem :p
Odpowiedz
#34
Poszukuję pewnego barona von Ritterheim który ma się znajdować w pobliżu farmy Onara . No więc albo jestem upośledzony albo ślepy i nie potrafię go znaleźć , jakaś pomoc ? :D
Odpowiedz
#35
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#36
Dzień dobry . Mam takowy problem :
 Jest to jakiś błąd czy zadanie uzyskam później ?
Odpowiedz
#37
Powiem tak, wydaje mi się ze jest błąd w tym dialogu i on mówi o npc kolo bramy miasta a tak naprawdę to musisz pomoc temu w kotlinie, dokładnie to dwa zadania chyba ze pierwsze juz wykonales. Jak ktoś może to sprawdźcie czy Imperanon nie ma pomylonego imienia npc do którego wysyla
Odpowiedz
#38
niezupełnie tak jest , choć po części masz rację

Cytat:Imperanon odsyła do Barona von Walkenburg.

Ten konkretnie gada gdy mamy klucz do portalu czyli generalnie musimy być w Wodnym Kręgu.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#39
jestem w wodnym kręgu ale nie posiadam klucza do portalu bo muszę coś po drodzę zrobić
Odpowiedz
#40
wiec dopiero wówczas możesz liczyć na to, że masz o czym gadać z Walkenburgiem
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#41
Źle coś zrozumiałeś. Nie musisz mieć klucza i nie musisz pomagać trzem osobom.
Odpowiedz
#42
Szukam teraz gościa od "łuku wygnania".
Odpowiedz
#43
(07.06.2016, 17:38:54)Rootzky napisał(a):  Szukam teraz gościa od "łuku wygnania".

Jedyny sposób by go znaleść to pogadać z wieśniakami na farmie onara , wszystkie opcje dialogowe wypróbuj ;D
Odpowiedz
#44
Ja to Bospera, Dragomira, tego co sprzedaje łuki w DP, ogólnie każdego co ma jakiś związek z łukami wypytuje, a w życiu by mi nie przyszło do głowy, żeby pytać wieśniaków o takie rzeczy:)
Odpowiedz
#45
Jedna sprawa jeszcze. Zauważyłem dziś jak bardzo jest gupi bo niestety zablokowałem sobie jedno zadanie. Mianowicie Imperanon już sobie poszedł a ja nie znalazłem tego posążka Innosa :/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości