Mroczny Wojownik/Mag
Słabo szukałeś.
Jeśli masz wpis - .................To piramida.");    to stoi on dokładnie w tym punkcie gdzie jest jakby zwężone wejście do obszaru piramid w Khorinis.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Dziekuje faktycznie jest, i to bardzo ciekawa postac =P jeszcze jedno pytanko odrazu: czy moge leciec dalej z fabula czy musze wykonac to zadanie do konca zeby mi sie nie zatrzymala gra =)
Odpowiedz
nie wiem, co masz na myśli mówiąc "dalej z fabułą"
IMO tego rodzaju zadania należy kończyć od razu
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Oki zrobie wszystkie i dopiero do 5 rozdzialu =)
Odpowiedz
Czy w dalszej części gry będzie można zdobyć jeszcze jeden posążek Innosa tak, aby jeden oddać Imperanonowi, a kolejny w klasztorze?
Odpowiedz
Nie, nie ma takiej możliwości.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Jak dostać się do lewitującej skrzyni w świątyni w DP? Kolców już się pozbyłem.
Odpowiedz
A co masz nadzieję znaleźć w tej skrzyni?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ten ognisty miecz, który ma się gdzieś w tej świątyni znajdować. Pomyślałem, że może będzie w tej skrzyni. jeśli go tam nie ma to gdzie mogę go znaleźć? Przeszukałem całą świątynie.
Odpowiedz
Aby dostać się do miecza należy użyć wszystkich przełączników w świątyni, wtedy otworzy się sekretna komnata. Skrzynia i jej zawartość należy zaś do zupełnie innego wątku.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
Dobra dostałem się do tej komnaty, wykopałem właściwy skarb cokolwiek wykopanie jego mi dało pojawił się jakiś dźwięk i tyle, pociągnąłem właściwą wajchę i wydostałem się tyle że żadnego miecza tam nie było.
Dobra problem rozwiązany wystarczyło wcisnąć kolejną wajchę i miecz zsuną się po ścianie.
Odpowiedz
Dziwne. Pokonałem Rolanda, wcześniej z nim rozmawiając i żadnego wpisu nie mam, ani zadanie nie zostało ukończone. Tak ma być? Może problem tkwił w tym, że nie on mnie zagadywał, tylko ja Jego?
Odpowiedz
To zadanie nie kończy się na zabiciu Rolanda.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
No dobra. W takim razie mam pogadać z którymś członkiem MZ, tak?
Odpowiedz
Jest raczej oczywiste, że z tym NPC, który opowiedział ci historię Rolanda i Ivana.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości