Mroczny Wojownik/Mag
i jeszcze ostatni w w ostatnim rozdziale
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Baronowie rzucają się na Apogeona po tym, jak zabije on Barona von Walkenburga.
Odpowiedz
A u mnie nie zabija go wcale tylko go ogłusza i nic się potem nie dzieje... Tak ma być???
Odpowiedz
Też tak kilka razy miałem, ale wczytałem i go zabił, poza tym że potem Baronowie się na niego rzucili.
Odpowiedz
Ja to tak zostawiłem... podejrzane dla mnie było, że po tej walce nie ma nawet żadnego dialogu z nimi ani wpisu w dziennik ale uznałem, że tak ma być i ruszyłem dalej. Dobrze zrobiłem czy mam wczytać?
Odpowiedz
Wczytaj, Apogeon po zabiciu von Walkenburga nas zagaduje.
Odpowiedz
Po śmierci Barona musi nastąpić dialog z Apogeonem od słów:

- Widziałeś, co się stało.

Walkenburg musi zginąć, inaczej nie pójdzie to dalej.
Koniec kariery ~ emerytowany Arcymag Ognia
Odpowiedz
Dzięki za info.
Dobrze, że daleko nie uszedłem. Gdyby Ahn nie poruszył tego tematu to pewnie jak baranek szedłbym dalej nie wiadomo dokąd i po co OK
Odpowiedz
A ja mam takie bardziej ogólne pytanie: planuję niedługo zagrać Mrocznym Wojownikiem i zastanawiam się, czy jest duża różnica(zadania/dialogi przede wszystkim, a nie umiejętności oczywiście) między drogą Wojownika a Maga? Czy grając jednym dowiadujemy się rzeczy, których drugi nie usłyszy i vice versa?
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Raczej od strony lore jest tak samo, poza drobnymi różnicami wynikającymi z posiadania pewnych itemów i omówienia ich.
Zasadnicza różnica jest w dostępie do nauki broni, run i kręgów magii.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Witajcie, to znowu ja. Otóż zastanawia mnie jedna rzecz. Jestem rozdziale III i już zaraz będę naprawiał Oko Innosa i moje pytanie brzmi kiedy spotkam Imperanona bo nauczył bym się w końcu III kręgu magi. Mam iść dalej z wątkiem Oka czy coś muszę zrobić aby go znaleźć?
Odpowiedz
Baronowie się ukryli w pewnym miejscu...
Odpowiedz
Dziwne jak się ukryli jak stoją tam gdzie stali ;v

Pomęczyłem się trochę i poczytałem na forum. Otóż jak rozumiem Imperanon znika spod wieży Xardasa przy III rozdziale. Moje pytanie brzmi kiedy on tam się znowu pojawia czy gdzieś indziej, jakąś misje muszę dokończyć czy jak? Na razie jedynie co to sprawdziłem używając Marvina że stoi sobie w jaskini pod słonecznym kręgiem (przechowalnia ciał, ale on żyje i sobie stoi), mogę z nim normalnie zagadać i wykonać quest aby się przeniósł z baronami do tymczasowej siedziby. I moje pytanie brzmi tak: Czy o czymś zapomniałem, czy jednak muszę użyć marvina aby dokończyć te misje?
Odpowiedz
Raz i ostatecznie wyjaśniam jedną i podstawową rzecz.
Imperanon znika ze świata gry w rozdziale II tylko wtedy, gdy gracz nie jest w gildii Mroczny Zakon, gdy przyniesie serce demona i zakończy się dzięki temu zadanie Czarni Paladyni, oraz odbierze nagrodę od Waltera.
Tylko wtedy.
Wszelkie inne kwestie tego, że go nie ma nie są związane z fabułą gry.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
W jednym z zadań Tireon chce ode mnie rune zniszczenia ożywieńca
Jest możliwość jej kupna/zdobycia?
Jeśli tak to poprosiłbym o jakieś nakierowanie
Jeśli nie , czy jest to jakaś ważna misja lub blokująca jakąś ważną? Jeśli mam znów tracić ciężko zdobyte PN tylko po to żeby zdobyć 500 czy tam 5000 to ide płakać :D
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości